Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 1999 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 6080221257
Adamów 611032752
Adamów 62001219118
Aleksandrów 602022101
Annopol (M)607024624
Annopol (OW)6070251376
Baranów 6140221385
Batorz 6050121174
Bełżec 618022431
Bełżyce (M)6090141468
Bełżyce (OW)609015251114
Biała Podlaska 6010321147
Biała Podlaska (M)661011783939
Białopole 6030221358
Biłgoraj 602032382018
Biłgoraj (M)602011623032
Biszcza 602042752
Borki 6150221165
Borzechów 6090221587
Bychawa (M)6090341477
Bychawa (OW)60903518144
Chełm 603032381721
Chełm (M)66201120898110
Chodel 612012251312
Chrzanów 6050221192
Cyców 6100121697
Czemierniki 6150321156
Dęblin (M)616011543420
Dębowa Kłoda 613012642
Dołhobyczów 604022251312
Dorohusk 60304220146
Drelów 6010421376
Dubienka 603052734
Dzierzkowice 607032221111
Dzwola 60503224816
Fajsławice 6060221138
Firlej 6080321697
Frampol (M)602054422
Frampol (OW)60205528208
Garbów 60904220119
Głusk 6090521697
Godziszów 60504221165
Goraj 6020621486
Gorzków 606032201010
Gościeradów 60704211101
Grabowiec 6200221064
Hanna 6190221073
Hańsk 619032761
Horodło 604032402020
Hrubieszów (M)604011804337
Hrubieszów 604042321715
Izbica 606042251411
Jabłonna 60906218135
Jabłoń 613022972
Janowiec 614032532
Janów Lubelski (OW)605055734
Janów Lubelski (M)605054291514
Janów Podlaski 601052550
Jarczów 6180321367
Jastków 609072291910
Jeziorzany 608042835
Józefów 612022271710
Józefów (M)602074505
Józefów (OW)6020751293
Kamień 6030621165
Kamionka 60805219910
Karczmiska 61203220155
Kazimierz Dolny (OW)6140451064
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Kąkolewnica Wschodnia 61504216106
Kłoczew 61602217125
Kock (OW)608065734
Kock (M)608064431
Kodeń 601062321
Komarów-Osada 62003221138
Komarówka Podlaska 6150521468
Konopnica 609082352312
Konstantynów 601072550
Końskowola 61405225205
Krasnobród (M)620044220
Krasnobród (OW)62004515105
Krasnystaw 606052352510
Krasnystaw (M)606011522428
Kraśniczyn 6060621156
Kraśnik 6070521376
Kraśnik (M)6070111074661
Krynice 6180421587
Krzczonów 6090921899
Krzywda 61104219514
Księżpol 60208216115
Kurów 61406226179
Leśna Podlaska 601082422
Leśniowice 60307215114
Lubartów (M)608011522131
Lubartów 60807225178
Lublin (M)6630111091523568
Lubycza Królewska 61805220137
Ludwin 61002216115
Łabunie 6200521486
Łaszczów 61806220137
Łaziska 61204219109
Łęczna (OW)61003517107
Łęczna (M)610034462224
Łomazy 601092624
Łopiennik Górny 6060721394
Łukowa 60209217143
Łuków 61105220119
Łuków (M)611011401921
Markuszów 614072422
Mełgiew 617022311615
Miączyn 620062261313
Michów 60808220128
Międzyrzec Podlaski (M)601011351619
Międzyrzec Podlaski 6011021138
Milanów 613032743
Milejów 610042412318
Mircze 604052291811
Modliborzyce 60506219163
Nałęczów (M)61408416124
Nałęczów (OW)61408512102
Niedrzwica Duża 609102251510
Niedźwiada 608092221210
Nielisz 62007221138
Niemce 60911228217
Nowodwór 61603218126
Obsza 6021021284
Opole Lubelskie (OW)612055281513
Opole Lubelskie (M)61205420812
Ostrów Lubelski (OW)608105725
Ostrów Lubelski (M)608104532
Ostrówek 608112945
Parczew (OW)613045624
Parczew (M)61304426917
Piaski (M)617034110
Piaski (OW)617035351916
Piszczac 60111212210
Podedwórze 613052303
Poniatowa (M)61206419118
Poniatowa (OW)61206519118
Potok Górny 6021121789
Potok Wielki 605072231211
Puchaczów 61005221156
Puławy (M)6140111507872
Puławy 614092301713
Rachanie 6180721578
Radecznica 620082271314
Radzyń Podlaski 6150621358
Radzyń Podlaski (M)615011291712
Rejowiec 606082281612
Rejowiec Fabryczny 6030821138
Rejowiec Fabryczny (M)603011936
Rokitno 601122312
Rossosz 601132413
Ruda-Huta 6030921064
Rudnik 60609220128
Rybczewice 61704214410
Ryki (OW)616045271116
Ryki miasto (M)616044331419
Sawin 60310220911
Serniki 60812215105
Serokomla 6110621174
Siedliszcze 603112271710
Siemień 6130621257
Siennica Różana 60610224159
Sitno 62009222157
Skierbieszów 620102291811
Sławatycze 601142945
Sosnowica 613072422
Sosnówka 601152752
Spiczyn 61006215114
Stanin 61107216106
Stary Brus 619042321
Stary Zamość 620112201010
Stężyca 61605220713
Stoczek Łukowski (M)611021743
Stoczek Łukowski 6110821073
Strzyżewice 609122271512
Sułów 6201221578
Susiec 6180821266
Szastarka 60706223149
Szczebrzeszyn (OW)620135211011
Szczebrzeszyn (M)62013417710
Świdnik (M)617011815130
Tarnawatka 6180921156
Tarnogród (OW)602125633
Tarnogród (M)6021241257
Telatyn 61810221174
Terespol 6011621257
Terespol (M)6010211165
Tereszpol 6021321174
Tomaszów Lubelski 618112322111
Tomaszów Lubelski (M)618011583127
Trawniki 617052332013
Trzebieszów 611092514
Trzeszczany 6040621486
Trzydnik Duży 607072281315
Tuczna 601172541
Turobin 602142311417
Tyszowce 61812221147
Uchanie 604072251411
Ulan-Majorat 6150721055
Ulhówek 618132862
Ułęż 616062291217
Urszulin 619052927
Urzędów 607082341717
Uścimów 6081321147
Wąwolnica 6141021578
Werbkowice 604082291514
Wierzbica 60312217116
Wilkołaz 60709217116
Wilków 6120721284
Wisznice 601182523
Włodawa 619062201010
Włodawa (M)619011391623
Wohyń 6150821477
Wojciechów 60913220155
Wojcieszków 611102954
Wojsławice 603132853
Wola Mysłowska 611112211
Wola Uhruska 6190721073
Wólka 60914220137
Wyryki 619082624
Wysokie 60915222139
Zakrzew 6091621376
Zakrzówek 607102251411
Zalesie 601192330
Zamość 620142573621
Zamość (M)66401119410391
Zwierzyniec (OW)620155221012
Zwierzyniec (M)620154330
Żmudź 603142862
Żółkiewka 60611218108
Żyrzyn 61411221138
Razem597031932777
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010