Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2000 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 608022413
Adamów 620012972
Adamów 6110321394
Aleksandrów 60202214104
Annopol (OW)60702520812
Annopol (M)607024716
Baranów 6140221248
Batorz 605012431
Bełżec 618022413
Bełżyce (M)609014221111
Bełżyce (OW)60901517125
Biała Podlaska 601032331914
Biała Podlaska (M)6610111405783
Białopole 6030221266
Biłgoraj 602032301812
Biłgoraj (M)602011653530
Biszcza 6020421569
Borki 61502220119
Borzechów 6090221293
Bychawa (OW)60903523149
Bychawa (M)6090341266
Chełm (M)6620111939598
Chełm 603032331815
Chodel 612012241014
Chrzanów 6050221064
Cyców 610012211110
Czemierniki 6150321798
Dęblin (M)616011421428
Dębowa Kłoda 6130121385
Dołhobyczów 60402218108
Dorohusk 60304221156
Drelów 601042251213
Dubienka 6030521174
Dzierzkowice 60703219118
Dzwola 60503213103
Fajsławice 60602214410
Firlej 60803219118
Frampol (M)602054523
Frampol (OW)60205523617
Garbów 609042281612
Głusk 60905215114
Godziszów 60504219910
Goraj 60206216115
Gorzków 6060321688
Gościeradów 607042301614
Grabowiec 620022231310
Hanna 6190221385
Hańsk 61903217125
Horodło 604032322111
Hrubieszów (M)604011663630
Hrubieszów 604042341915
Izbica 606042301713
Jabłonna 60906224159
Jabłoń 61302218711
Janowiec 6140321156
Janów Lubelski (M)605054332013
Janów Lubelski (OW)6050551495
Janów Podlaski 601052201010
Jarczów 61803219136
Jastków 609072342014
Jeziorzany 608042505
Józefów 61202221156
Józefów (M)6020741266
Józefów (OW)602075221111
Kamień 6030621037
Kamionka 60805222157
Karczmiska 6120321477
Kazimierz Dolny (OW)6140451064
Kazimierz Dolny (M)6140441486
Kąkolewnica Wschodnia 615042271314
Kłoczew 61602212102
Kock (OW)60806519514
Kock (M)608064871
Kodeń 60106220911
Komarów-Osada 62003219109
Komarówka Podlaska 61505218135
Konopnica 609082321319
Konstantynów 6010721495
Końskowola 6140521697
Krasnobród (OW)6200451468
Krasnobród (M)620044835
Krasnystaw 606052341816
Krasnystaw (M)606011562729
Kraśniczyn 60606221138
Kraśnik 60705220128
Kraśnik (M)6070111094762
Krynice 61804220119
Krzczonów 60909216106
Krzywda 611042261610
Księżpol 60208221147
Kurów 614062311615
Leśna Podlaska 601082862
Leśniowice 60307218135
Lubartów (M)608011532231
Lubartów 60807224159
Lublin (M)6630111194573621
Lubycza Królewska 61805217116
Ludwin 6100221789
Łabunie 62005219109
Łaszczów 61806220137
Łaziska 61204218108
Łęczna (OW)610035752
Łęczna (M)610034311417
Łomazy 6010921679
Łopiennik Górny 6060721367
Łukowa 60209215132
Łuków 611052442519
Łuków (M)611011843054
Markuszów 6140721156
Mełgiew 61702217116
Miączyn 62006223167
Michów 6080821679
Międzyrzec Podlaski (M)601011401822
Międzyrzec Podlaski 60110224915
Milanów 6130321376
Milejów 610042261214
Mircze 604052372710
Modliborzyce 605062301812
Nałęczów (M)61408418414
Nałęczów (OW)61408517107
Niedrzwica Duża 60910231238
Niedźwiada 60809222166
Nielisz 62007221138
Niemce 609112392217
Nowodwór 6160321082
Obsza 6021021064
Opole Lubelskie (M)612054261313
Opole Lubelskie (OW)612055302010
Ostrów Lubelski (OW)608105532
Ostrów Lubelski (M)608104422
Ostrówek 6081121477
Parczew (OW)6130451156
Parczew (M)61304424168
Piaski (M)617034413
Piaski (OW)617035352015
Piszczac 60111223914
Podedwórze 613052752
Poniatowa (M)61206414140
Poniatowa (OW)612065231310
Potok Górny 60211225232
Potok Wielki 6050721569
Puchaczów 6100521578
Puławy (M)6140111707397
Puławy 614092401921
Rachanie 61807223158
Radecznica 62008218108
Radzyń Podlaski 6150621697
Radzyń Podlaski (M)615011422022
Rejowiec 606082321616
Rejowiec Fabryczny 60308218117
Rejowiec Fabryczny (M)603011201010
Rokitno 601122844
Rossosz 601132853
Ruda-Huta 60309215105
Rudnik 60609215105
Rybczewice 61704220137
Ryki (OW)616045231211
Ryki miasto (M)616044361422
Sawin 6031021789
Serniki 6081221275
Serokomla 6110621394
Siedliszcze 6031121477
Siemień 6130621596
Siennica Różana 60610216511
Sitno 62009221138
Skierbieszów 620102251213
Sławatycze 601142945
Sosnowica 613072954
Sosnówka 6011521477
Spiczyn 61006215114
Stanin 611072281612
Stary Brus 619042431
Stary Zamość 6201121596
Stężyca 61605215114
Stoczek Łukowski (M)6110211082
Stoczek Łukowski 61108231229
Strzyżewice 60912222814
Sułów 620122281711
Susiec 61808220146
Szastarka 607062241311
Szczebrzeszyn (OW)620135231310
Szczebrzeszyn (M)6201341174
Świdnik (M)6170111105258
Tarnawatka 618092835
Tarnogród (OW)60212519136
Tarnogród (M)6021241394
Telatyn 6181021394
Terespol 601162231112
Terespol (M)60102119118
Tereszpol 602132945
Tomaszów Lubelski 618112241212
Tomaszów Lubelski (M)618011522329
Trawniki 617052251213
Trzebieszów 6110921284
Trzeszczany 60406217116
Trzydnik Duży 607072261610
Tuczna 60117219127
Turobin 602142321418
Tyszowce (OW)61812517116
Tyszowce (M)618124642
Uchanie 60407221912
Ulan-Majorat 61507219127
Ulhówek 6181321495
Ułęż 61606219109
Urszulin 6190521798
Urzędów 607082281612
Uścimów 608132752
Wąwolnica 61410222139
Werbkowice 604082422319
Wierzbica 6031221284
Wilkołaz 60709218108
Wilków 6120721376
Wisznice 601182241410
Włodawa 6190621376
Włodawa (M)619011542925
Wohyń 6150821376
Wojciechów 609132281711
Wojcieszków 61110219109
Wojsławice 60313220119
Wola Mysłowska 61111217512
Wola Uhruska 6190721174
Wólka 60914221714
Wyryki 619082541
Wysokie 60915223149
Zakrzew 60916213103
Zakrzówek 60710216106
Zalesie 6011921293
Zamość 620142512427
Zamość (M)66401120597108
Zwierzyniec (M)6201541495
Zwierzyniec (OW)620155752
Żmudź 6031421367
Żółkiewka 606112241311
Żyrzyn 614112281810
Razem671235303182
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010