Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2001 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111313626687
Biała Podlaska (M)66101119185106
Chełm (M)66201120299103
Zamość (M)66401120110695
Puławy (M)6140111839093
Świdnik (M)6170111366571
Kraśnik (M)6070111146450
Łuków (M)611011854639
Tomaszów Lubelski (M)618011663135
Biłgoraj (M)602011643232
Lubartów (M)608011603129
Dęblin (M)616011552728
Włodawa (M)619011431825
Hrubieszów (M)604011583325
Zamość 620142532825
Międzyrzec Podlaski (M)601011472324
Hrubieszów 604042482523
Parczew (M)613044411922
Chełm 603032452421
Radzyń Podlaski (M)615011391920
Krasnystaw (M)606011523220
Milejów 610042361719
Werbkowice 604082432419
Janów Lubelski (M)605054361719
Niemce 609112442618
Urzędów 607082361818
Ryki miasto (M)616044362016
Łuków 611052351916
Turobin 602142351916
Mircze 604052432716
Biała Podlaska 601032392316
Wohyń 615082402416
Puławy 614092271215
Piszczac 601112352015
Bychawa (M)609034281315
Krzywda 611042341915
Nielisz 620072291415
Strzyżewice 609122402515
Łęczna (M)610034311615
Izbica 606042442915
Lubycza Królewska 618052281315
Trzeszczany 604062271314
Susiec 618082291514
Konopnica 609082382414
Końskowola 614052331914
Gościeradów 607042261214
Kurów 614062241113
Piaski (OW)617035342113
Garbów 609042251213
Poniatowa (OW)612065271413
Mełgiew 617022321913
Trawniki 617052281513
Bełżyce (M)609014231013
Radzyń Podlaski 615062291613
Zakrzówek 607102342113
Uchanie 604072281513
Dębowa Kłoda 613012271413
Tomaszów Lubelski 618112392712
Ostrówek 608112261412
Konstantynów 601072221012
Niedrzwica Duża 609102352312
Opole Lubelskie (M)612054261412
Krasnystaw 606052271512
Biłgoraj 602032392712
Skierbieszów 620102261412
Abramów 60802217611
Rejowiec Fabryczny (M)603011251411
Annopol (OW)60702520911
Michów 608082261511
Dołhobyczów 60402219811
Ulan-Majorat 61507218711
Dorohusk 603042231211
Lubartów 60807220911
Kock (OW)608065291811
Rybczewice 61704218711
Łaziska 612042251510
Batorz 60501215510
Stoczek Łukowski 611082251510
Kąkolewnica Wschodnia 615042211110
Gorzków 60603217710
Kraśniczyn 606062201010
Międzyrzec Podlaski 601102251510
Józefów (OW)60207517710
Stanin 611072332310
Firlej 608032281810
Ryki (OW)616045281810
Siedliszcze 603112201010
Sosnówka 601152221210
Wisznice 601182312110
Horodło 604032211110
Wilków 61207222139
Szczebrzeszyn (M)62013421129
Godziszów 60504232239
Bełżyce (OW)60901525169
Kłoczew 61602224159
Rachanie 61807220119
Jastków 60907231229
Nałęczów (OW)61408519109
Telatyn 6181021899
Ruda-Huta 60309220119
Ulhówek 61813220119
Hańsk 61903223149
Terespol 60116229209
Włodawa 61906220119
Łaszczów 61806221129
Kodeń 6010621349
Rejowiec 60608223149
Frampol (M)6020541129
Żółkiewka 60611224159
Dzierzkowice 60703225169
Szczebrzeszyn (OW)62013526179
Janowiec 61403220119
Janów Podlaski 60105220128
Puchaczów 6100521798
Leśna Podlaska 60108218108
Frampol (OW)6020551688
Sawin 6031021248
Karczmiska 61203221138
Nałęczów (M)61408420128
Żyrzyn 6141121358
Wojciechów 60913218108
Trzydnik Duży 60707226188
Wojcieszków 61110222148
Bychawa (OW)60903522148
Józefów 61202225178
Krasnobród (OW)6200451468
Goraj 6020621358
Wilkołaz 6070921798
Chodel 61201222148
Siennica Różana 60610220137
Kamionka 6080521697
Stoczek Łukowski (M)6110211147
Księżpol 60208222157
Potok Wielki 60507221147
Siemień 61306219127
Sułów 6201221587
Cyców 6100121587
Drelów 60104225187
Dzwola 60503221147
Radecznica 62008221147
Ostrów Lubelski (OW)6081051147
Stary Zamość 62011218117
Zalesie 60119217107
Kazimierz Dolny (M)6140441587
Spiczyn 61006221147
Opole Lubelskie (OW)61205525187
Łomazy 60109226197
Adamów 6110321587
Tyszowce (OW)61812518117
Serniki 60812218117
Trzebieszów 61109221147
Głusk 60905216106
Komarów-Osada 62003220146
Tarnogród (M)6021241486
Milanów 6130321486
Sitno 62009216106
Potok Górny 60211220146
Kraśnik 6070521596
Wola Mysłowska 61111217116
Zwierzyniec (OW)620155936
Józefów (M)6020741486
Wierzbica 60312217116
Modliborzyce 60506219136
Uścimów 6081321486
Zakrzew 60916217116
Kazimierz Dolny (OW)6140451046
Adamów 62001218126
Rejowiec Fabryczny 60308219136
Żmudź 6031421266
Sosnowica 6130721376
Terespol (M)60102116106
Aleksandrów 6020221055
Miączyn 62006215105
Sławatycze 60114215105
Wólka 6091421165
Stary Brus 6190421385
Tuczna 60117215105
Grabowiec 62002219145
Stężyca 61605217125
Krasnobród (M)6200441495
Jabłoń 61302218135
Annopol (M)6070241055
Tereszpol 60213218135
Jabłonna 60906231265
Markuszów 614072945
Piaski (M)6170341055
Wąwolnica 6141021165
Zwierzyniec (M)620154945
Łukowa 6020921385
Ostrów Lubelski (M)6081041385
Szastarka 60706220155
Komarówka Podlaska 61505216115
Bełżec 618022945
Urszulin 61905217125
Borzechów 6090221275
Dubienka 603052844
Łopiennik Górny 6060721394
Baranów 6140221064
Biszcza 602042734
Rossosz 6011321064
Obsza 6021021284
Czemierniki 61503215114
Kamień 60306214104
Tarnawatka 6180921064
Krzczonów 6090921394
Rokitno 6011221394
Niedźwiada 60809216124
Hanna 61902214104
Wysokie 60915216124
Białopole 6030221174
Wyryki 619082844
Ułęż 616062853
Leśniowice 603072963
Łabunie 62005214113
Tyszowce (M)6181241073
Podedwórze 6130521073
Fajsławice 60602215123
Parczew (OW)613045853
Ludwin 610022633
Nowodwór 6160321082
Wojsławice 603132972
Krynice 618042972
Wola Uhruska 6190721192
Rudnik 60609212102
Jarczów 618032752
Łęczna (OW)610035642
Chrzanów 60502212102
Serokomla 61106213112
Borki 61502217152
Poniatowa (M)61206418171
Jeziorzany 608042981
Janów Lubelski (OW)60505512111
Tarnogród (OW)602125761
Kock (M)608064110
Razem737440683306
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010