Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2001 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111313626687
Zamość (M)66401120110695
Chełm (M)66201120299103
Puławy (M)6140111839093
Biała Podlaska (M)66101119185106
Świdnik (M)6170111366571
Kraśnik (M)6070111146450
Łuków (M)611011854639
Hrubieszów (M)604011583325
Krasnystaw (M)606011523220
Biłgoraj (M)602011643232
Tomaszów Lubelski (M)618011663135
Lubartów (M)608011603129
Izbica 606042442915
Zamość 620142532825
Dęblin (M)616011552728
Biłgoraj 602032392712
Tomaszów Lubelski 618112392712
Mircze 604052432716
Jabłonna 60906231265
Niemce 609112442618
Hrubieszów 604042482523
Strzyżewice 609122402515
Chełm 603032452421
Wohyń 615082402416
Konopnica 609082382414
Werbkowice 604082432419
Niedrzwica Duża 609102352312
Stanin 611072332310
Biała Podlaska 601032392316
Godziszów 60504232239
Międzyrzec Podlaski (M)601011472324
Jastków 60907231229
Zakrzówek 607102342113
Wisznice 601182312110
Piaski (OW)617035342113
Terespol 60116229209
Ryki miasto (M)616044362016
Piszczac 601112352015
Krzywda 611042341915
Mełgiew 617022321913
Łomazy 60109226197
Parczew (M)613044411922
Łuków 611052351916
Radzyń Podlaski (M)615011391920
Turobin 602142351916
Końskowola 614052331914
Trzydnik Duży 60707226188
Firlej 608032281810
Opole Lubelskie (OW)61205525187
Ryki (OW)616045281810
Kock (OW)608065291811
Włodawa (M)619011431825
Urzędów 607082361818
Drelów 60104225187
Józefów 61202225178
Janów Lubelski (M)605054361719
Szczebrzeszyn (OW)62013526179
Poniatowa (M)61206418171
Milejów 610042361719
Radzyń Podlaski 615062291613
Dzierzkowice 60703225169
Łęczna (M)610034311615
Bełżyce (OW)60901525169
Międzyrzec Podlaski 601102251510
Trawniki 617052281513
Krasnystaw 606052271512
Uchanie 604072281513
Żółkiewka 60611224159
Borki 61502217152
Szastarka 60706220155
Łaziska 612042251510
Susiec 618082291514
Księżpol 60208222157
Michów 608082261511
Stoczek Łukowski 611082251510
Kłoczew 61602224159
Dzwola 60503221147
Radecznica 62008221147
Hańsk 61903223149
Wojcieszków 61110222148
Opole Lubelskie (M)612054261412
Bychawa (OW)60903522148
Rejowiec 60608223149
Spiczyn 61006221147
Dębowa Kłoda 613012271413
Nielisz 620072291415
Skierbieszów 620102261412
Trzebieszów 61109221147
Chodel 61201222148
Komarów-Osada 62003220146
Rejowiec Fabryczny (M)603011251411
Potok Górny 60211220146
Potok Wielki 60507221147
Ostrówek 608112261412
Grabowiec 62002219145
Poniatowa (OW)612065271413
Jabłoń 61302218135
Modliborzyce 60506219136
Tereszpol 60213218135
Rejowiec Fabryczny 60308219136
Lubycza Królewska 618052281315
Trzeszczany 604062271314
Siennica Różana 60610220137
Wilków 61207222139
Bychawa (M)609034281315
Karczmiska 61203221138
Gościeradów 607042261214
Fajsławice 60602215123
Łaszczów 61806221129
Adamów 62001218126
Niedźwiada 60809216124
Sosnówka 601152221210
Wysokie 60915216124
Urszulin 61905217125
Janów Podlaski 60105220128
Puławy 614092271215
Szczebrzeszyn (M)62013421129
Siemień 61306219127
Dorohusk 603042231211
Garbów 609042251213
Nałęczów (M)61408420128
Stężyca 61605217125
Ruda-Huta 60309220119
Ulhówek 61813220119
Wierzbica 60312217116
Czemierniki 61503215114
Stary Zamość 62011218117
Zakrzew 60916217116
Włodawa 61906220119
Tyszowce (OW)61812518117
Janów Lubelski (OW)60505512111
Serokomla 61106213112
Serniki 60812218117
Komarówka Podlaska 61505216115
Horodło 604032211110
Janowiec 61403220119
Kurów 614062241113
Kąkolewnica Wschodnia 615042211110
Wola Mysłowska 61111217116
Rachanie 61807220119
Łabunie 62005214113
Wojciechów 60913218108
Bełżyce (M)609014231013
Zalesie 60119217107
Kamień 60306214104
Chrzanów 60502212102
Siedliszcze 603112201010
Hanna 61902214104
Terespol (M)60102116106
Głusk 60905216106
Leśna Podlaska 60108218108
Miączyn 62006215105
Sitno 62009216106
Sławatycze 60114215105
Tuczna 60117215105
Kraśniczyn 606062201010
Konstantynów 601072221012
Rudnik 60609212102
Nałęczów (OW)61408519109
Lubartów 60807220911
Krzczonów 6090921394
Rokitno 6011221394
Wilkołaz 6070921798
Łopiennik Górny 6060721394
Puchaczów 6100521798
Kamionka 6080521697
Annopol (OW)60702520911
Kraśnik 6070521596
Wola Uhruska 6190721192
Telatyn 6181021899
Krasnobród (M)6200441495
Obsza 6021021284
Uścimów 6081321486
Kazimierz Dolny (M)6140441587
Adamów 6110321587
Łukowa 6020921385
Ostrów Lubelski (M)6081041385
Nowodwór 6160321082
Frampol (OW)6020551688
Tarnogród (M)6021241486
Milanów 6130321486
Stary Brus 6190421385
Sułów 6201221587
Dołhobyczów 60402219811
Cyców 6100121587
Jeziorzany 608042981
Józefów (M)6020741486
Józefów (OW)60207517710
Tyszowce (M)6181241073
Podedwórze 6130521073
Rybczewice 61704218711
Sosnowica 6130721376
Białopole 6030221174
Borzechów 6090221275
Wojsławice 603132972
Gorzków 60603217710
Ulan-Majorat 61507218711
Krynice 618042972
Rossosz 6011321064
Tarnawatka 6180921064
Krasnobród (OW)6200451468
Wąwolnica 6141021165
Tarnogród (OW)602125761
Żmudź 6031421266
Abramów 60802217611
Wólka 6091421165
Baranów 6140221064
Leśniowice 603072963
Żyrzyn 6141121358
Annopol (M)6070241055
Jarczów 618032752
Piaski (M)6170341055
Goraj 6020621358
Parczew (OW)613045853
Aleksandrów 6020221055
Batorz 60501215510
Ułęż 616062853
Ostrów Lubelski (OW)6081051147
Łęczna (OW)610035642
Kazimierz Dolny (OW)6140451046
Kodeń 6010621349
Markuszów 614072945
Zwierzyniec (M)620154945
Bełżec 618022945
Wyryki 619082844
Dubienka 603052844
Stoczek Łukowski (M)6110211147
Sawin 6031021248
Ludwin 610022633
Zwierzyniec (OW)620155936
Biszcza 602042734
Frampol (M)6020541129
Kock (M)608064110
Razem737440683306
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010