Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2001 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 60802217611
Adamów 62001218126
Adamów 6110321587
Aleksandrów 6020221055
Annopol (M)6070241055
Annopol (OW)60702520911
Baranów 6140221064
Batorz 60501215510
Bełżec 618022945
Bełżyce (OW)60901525169
Bełżyce (M)609014231013
Biała Podlaska 601032392316
Biała Podlaska (M)66101119185106
Białopole 6030221174
Biłgoraj (M)602011643232
Biłgoraj 602032392712
Biszcza 602042734
Borki 61502217152
Borzechów 6090221275
Bychawa (M)609034281315
Bychawa (OW)60903522148
Chełm 603032452421
Chełm (M)66201120299103
Chodel 61201222148
Chrzanów 60502212102
Cyców 6100121587
Czemierniki 61503215114
Dęblin (M)616011552728
Dębowa Kłoda 613012271413
Dołhobyczów 60402219811
Dorohusk 603042231211
Drelów 60104225187
Dubienka 603052844
Dzierzkowice 60703225169
Dzwola 60503221147
Fajsławice 60602215123
Firlej 608032281810
Frampol (M)6020541129
Frampol (OW)6020551688
Garbów 609042251213
Głusk 60905216106
Godziszów 60504232239
Goraj 6020621358
Gorzków 60603217710
Gościeradów 607042261214
Grabowiec 62002219145
Hanna 61902214104
Hańsk 61903223149
Horodło 604032211110
Hrubieszów (M)604011583325
Hrubieszów 604042482523
Izbica 606042442915
Jabłonna 60906231265
Jabłoń 61302218135
Janowiec 61403220119
Janów Lubelski (M)605054361719
Janów Lubelski (OW)60505512111
Janów Podlaski 60105220128
Jarczów 618032752
Jastków 60907231229
Jeziorzany 608042981
Józefów (M)6020741486
Józefów (OW)60207517710
Józefów 61202225178
Kamień 60306214104
Kamionka 6080521697
Karczmiska 61203221138
Kazimierz Dolny (OW)6140451046
Kazimierz Dolny (M)6140441587
Kąkolewnica Wschodnia 615042211110
Kłoczew 61602224159
Kock (OW)608065291811
Kock (M)608064110
Kodeń 6010621349
Komarów-Osada 62003220146
Komarówka Podlaska 61505216115
Konopnica 609082382414
Konstantynów 601072221012
Końskowola 614052331914
Krasnobród (M)6200441495
Krasnobród (OW)6200451468
Krasnystaw 606052271512
Krasnystaw (M)606011523220
Kraśniczyn 606062201010
Kraśnik 6070521596
Kraśnik (M)6070111146450
Krynice 618042972
Krzczonów 6090921394
Krzywda 611042341915
Księżpol 60208222157
Kurów 614062241113
Leśna Podlaska 60108218108
Leśniowice 603072963
Lubartów (M)608011603129
Lubartów 60807220911
Lublin (M)6630111313626687
Lubycza Królewska 618052281315
Ludwin 610022633
Łabunie 62005214113
Łaszczów 61806221129
Łaziska 612042251510
Łęczna (OW)610035642
Łęczna (M)610034311615
Łomazy 60109226197
Łopiennik Górny 6060721394
Łukowa 6020921385
Łuków (M)611011854639
Łuków 611052351916
Markuszów 614072945
Mełgiew 617022321913
Miączyn 62006215105
Michów 608082261511
Międzyrzec Podlaski (M)601011472324
Międzyrzec Podlaski 601102251510
Milanów 6130321486
Milejów 610042361719
Mircze 604052432716
Modliborzyce 60506219136
Nałęczów (M)61408420128
Nałęczów (OW)61408519109
Niedrzwica Duża 609102352312
Niedźwiada 60809216124
Nielisz 620072291415
Niemce 609112442618
Nowodwór 6160321082
Obsza 6021021284
Opole Lubelskie (M)612054261412
Opole Lubelskie (OW)61205525187
Ostrów Lubelski (OW)6081051147
Ostrów Lubelski (M)6081041385
Ostrówek 608112261412
Parczew (OW)613045853
Parczew (M)613044411922
Piaski (M)6170341055
Piaski (OW)617035342113
Piszczac 601112352015
Podedwórze 6130521073
Poniatowa (M)61206418171
Poniatowa (OW)612065271413
Potok Górny 60211220146
Potok Wielki 60507221147
Puchaczów 6100521798
Puławy (M)6140111839093
Puławy 614092271215
Rachanie 61807220119
Radecznica 62008221147
Radzyń Podlaski 615062291613
Radzyń Podlaski (M)615011391920
Rejowiec 60608223149
Rejowiec Fabryczny 60308219136
Rejowiec Fabryczny (M)603011251411
Rokitno 6011221394
Rossosz 6011321064
Ruda-Huta 60309220119
Rudnik 60609212102
Rybczewice 61704218711
Ryki (OW)616045281810
Ryki miasto (M)616044362016
Sawin 6031021248
Serniki 60812218117
Serokomla 61106213112
Siedliszcze 603112201010
Siemień 61306219127
Siennica Różana 60610220137
Sitno 62009216106
Skierbieszów 620102261412
Sławatycze 60114215105
Sosnowica 6130721376
Sosnówka 601152221210
Spiczyn 61006221147
Stanin 611072332310
Stary Brus 6190421385
Stary Zamość 62011218117
Stężyca 61605217125
Stoczek Łukowski 611082251510
Stoczek Łukowski (M)6110211147
Strzyżewice 609122402515
Sułów 6201221587
Susiec 618082291514
Szastarka 60706220155
Szczebrzeszyn (OW)62013526179
Szczebrzeszyn (M)62013421129
Świdnik (M)6170111366571
Tarnawatka 6180921064
Tarnogród (OW)602125761
Tarnogród (M)6021241486
Telatyn 6181021899
Terespol 60116229209
Terespol (M)60102116106
Tereszpol 60213218135
Tomaszów Lubelski (M)618011663135
Tomaszów Lubelski 618112392712
Trawniki 617052281513
Trzebieszów 61109221147
Trzeszczany 604062271314
Trzydnik Duży 60707226188
Tuczna 60117215105
Turobin 602142351916
Tyszowce (M)6181241073
Tyszowce (OW)61812518117
Uchanie 604072281513
Ulan-Majorat 61507218711
Ulhówek 61813220119
Ułęż 616062853
Urszulin 61905217125
Urzędów 607082361818
Uścimów 6081321486
Wąwolnica 6141021165
Werbkowice 604082432419
Wierzbica 60312217116
Wilkołaz 6070921798
Wilków 61207222139
Wisznice 601182312110
Włodawa 61906220119
Włodawa (M)619011431825
Wohyń 615082402416
Wojciechów 60913218108
Wojcieszków 61110222148
Wojsławice 603132972
Wola Mysłowska 61111217116
Wola Uhruska 6190721192
Wólka 6091421165
Wyryki 619082844
Wysokie 60915216124
Zakrzew 60916217116
Zakrzówek 607102342113
Zalesie 60119217107
Zamość 620142532825
Zamość (M)66401120110695
Zwierzyniec (OW)620155936
Zwierzyniec (M)620154945
Żmudź 6031421266
Żółkiewka 60611224159
Żyrzyn 6141121358
Razem737440683306
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010