Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2001 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111313626687
Chełm (M)66201120299103
Zamość (M)66401120110695
Biała Podlaska (M)66101119185106
Puławy (M)6140111839093
Świdnik (M)6170111366571
Kraśnik (M)6070111146450
Łuków (M)611011854639
Tomaszów Lubelski (M)618011663135
Biłgoraj (M)602011643232
Lubartów (M)608011603129
Hrubieszów (M)604011583325
Dęblin (M)616011552728
Zamość 620142532825
Krasnystaw (M)606011523220
Hrubieszów 604042482523
Międzyrzec Podlaski (M)601011472324
Chełm 603032452421
Izbica 606042442915
Niemce 609112442618
Włodawa (M)619011431825
Mircze 604052432716
Werbkowice 604082432419
Parczew (M)613044411922
Strzyżewice 609122402515
Wohyń 615082402416
Biała Podlaska 601032392316
Biłgoraj 602032392712
Tomaszów Lubelski 618112392712
Radzyń Podlaski (M)615011391920
Konopnica 609082382414
Janów Lubelski (M)605054361719
Ryki miasto (M)616044362016
Urzędów 607082361818
Milejów 610042361719
Piszczac 601112352015
Łuków 611052351916
Turobin 602142351916
Niedrzwica Duża 609102352312
Zakrzówek 607102342113
Piaski (OW)617035342113
Krzywda 611042341915
Końskowola 614052331914
Stanin 611072332310
Godziszów 60504232239
Mełgiew 617022321913
Jabłonna 60906231265
Łęczna (M)610034311615
Wisznice 601182312110
Jastków 60907231229
Kock (OW)608065291811
Nielisz 620072291415
Susiec 618082291514
Terespol 60116229209
Radzyń Podlaski 615062291613
Uchanie 604072281513
Firlej 608032281810
Ryki (OW)616045281810
Lubycza Królewska 618052281315
Bychawa (M)609034281315
Trawniki 617052281513
Krasnystaw 606052271512
Dębowa Kłoda 613012271413
Trzeszczany 604062271314
Puławy 614092271215
Poniatowa (OW)612065271413
Łomazy 60109226197
Skierbieszów 620102261412
Szczebrzeszyn (OW)62013526179
Michów 608082261511
Ostrówek 608112261412
Gościeradów 607042261214
Trzydnik Duży 60707226188
Opole Lubelskie (M)612054261412
Józefów 61202225178
Opole Lubelskie (OW)61205525187
Dzierzkowice 60703225169
Łaziska 612042251510
Rejowiec Fabryczny (M)603011251411
Stoczek Łukowski 611082251510
Bełżyce (OW)60901525169
Drelów 60104225187
Garbów 609042251213
Międzyrzec Podlaski 601102251510
Żółkiewka 60611224159
Kurów 614062241113
Kłoczew 61602224159
Rejowiec 60608223149
Dorohusk 603042231211
Hańsk 61903223149
Bełżyce (M)609014231013
Bychawa (OW)60903522148
Sosnówka 601152221210
Chodel 61201222148
Wilków 61207222139
Księżpol 60208222157
Konstantynów 601072221012
Wojcieszków 61110222148
Łaszczów 61806221129
Spiczyn 61006221147
Trzebieszów 61109221147
Horodło 604032211110
Szczebrzeszyn (M)62013421129
Potok Wielki 60507221147
Kąkolewnica Wschodnia 615042211110
Karczmiska 61203221138
Dzwola 60503221147
Radecznica 62008221147
Siedliszcze 603112201010
Szastarka 60706220155
Janowiec 61403220119
Janów Podlaski 60105220128
Komarów-Osada 62003220146
Siennica Różana 60610220137
Annopol (OW)60702520911
Potok Górny 60211220146
Kraśniczyn 606062201010
Rachanie 61807220119
Nałęczów (M)61408420128
Ruda-Huta 60309220119
Lubartów 60807220911
Ulhówek 61813220119
Włodawa 61906220119
Rejowiec Fabryczny 60308219136
Siemień 61306219127
Dołhobyczów 60402219811
Grabowiec 62002219145
Nałęczów (OW)61408519109
Modliborzyce 60506219136
Adamów 62001218126
Tyszowce (OW)61812518117
Rybczewice 61704218711
Serniki 60812218117
Leśna Podlaska 60108218108
Ulan-Majorat 61507218711
Poniatowa (M)61206418171
Telatyn 6181021899
Jabłoń 61302218135
Wojciechów 60913218108
Stary Zamość 62011218117
Tereszpol 60213218135
Zalesie 60119217107
Borki 61502217152
Urszulin 61905217125
Wilkołaz 6070921798
Abramów 60802217611
Puchaczów 6100521798
Gorzków 60603217710
Wola Mysłowska 61111217116
Stężyca 61605217125
Józefów (OW)60207517710
Wierzbica 60312217116
Zakrzew 60916217116
Niedźwiada 60809216124
Wysokie 60915216124
Komarówka Podlaska 61505216115
Terespol (M)60102116106
Głusk 60905216106
Frampol (OW)6020551688
Kamionka 6080521697
Sitno 62009216106
Kazimierz Dolny (M)6140441587
Adamów 6110321587
Batorz 60501215510
Miączyn 62006215105
Sławatycze 60114215105
Kraśnik 6070521596
Sułów 6201221587
Tuczna 60117215105
Cyców 6100121587
Czemierniki 61503215114
Fajsławice 60602215123
Kamień 60306214104
Krasnobród (OW)6200451468
Hanna 61902214104
Tarnogród (M)6021241486
Milanów 6130321486
Łabunie 62005214113
Józefów (M)6020741486
Krasnobród (M)6200441495
Uścimów 6081321486
Kodeń 6010621349
Goraj 6020621358
Krzczonów 6090921394
Rokitno 6011221394
Łukowa 6020921385
Serokomla 61106213112
Ostrów Lubelski (M)6081041385
Sosnowica 6130721376
Łopiennik Górny 6060721394
Stary Brus 6190421385
Żyrzyn 6141121358
Chrzanów 60502212102
Janów Lubelski (OW)60505512111
Żmudź 6031421266
Borzechów 6090221275
Sawin 6031021248
Rudnik 60609212102
Obsza 6021021284
Frampol (M)6020541129
Wąwolnica 6141021165
Białopole 6030221174
Stoczek Łukowski (M)6110211147
Wólka 6091421165
Wola Uhruska 6190721192
Ostrów Lubelski (OW)6081051147
Kazimierz Dolny (OW)6140451046
Tarnawatka 6180921064
Piaski (M)6170341055
Aleksandrów 6020221055
Nowodwór 6160321082
Baranów 6140221064
Annopol (M)6070241055
Tyszowce (M)6181241073
Rossosz 6011321064
Podedwórze 6130521073
Markuszów 614072945
Zwierzyniec (M)620154945
Bełżec 618022945
Wojsławice 603132972
Krynice 618042972
Zwierzyniec (OW)620155936
Leśniowice 603072963
Jeziorzany 608042981
Parczew (OW)613045853
Wyryki 619082844
Dubienka 603052844
Ułęż 616062853
Tarnogród (OW)602125761
Biszcza 602042734
Jarczów 618032752
Łęczna (OW)610035642
Ludwin 610022633
Kock (M)608064110
Razem737440683306
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010