Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2002 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111456687769
Zamość (M)66401120890118
Chełm (M)662011211104107
Biała Podlaska (M)6610111597683
Puławy (M)61401118610482
Kraśnik (M)6070111326270
Świdnik (M)6170111488365
Łuków (M)611011894544
Międzyrzec Podlaski (M)601011622636
Hrubieszów (M)604011622636
Biłgoraj (M)602011582632
Lubartów (M)608011623032
Krasnystaw (M)606011623032
Radzyń Podlaski (M)615011471928
Włodawa (M)619011482226
Tomaszów Lubelski (M)618011532726
Zamość 620142482523
Niemce 609112462620
Garbów 60904229920
Dęblin (M)616011432320
Parczew (M)613044432419
Łuków 611052371819
Dorohusk 603042331419
Werbkowice 604082371819
Międzyrzec Podlaski 601102381919
Ryki miasto (M)61604427918
Jastków 609072371918
Poniatowa (OW)612065331518
Biała Podlaska 601032392118
Łęczna (M)610034361818
Puławy 614092321517
Trawniki 61705225817
Zakrzówek 607102291217
Krzywda 611042291316
Stanin 611072331716
Radzyń Podlaski 615062281216
Hrubieszów 604042463016
Głusk 60905224915
Susiec 618082281315
Jabłonna 609062291415
Gościeradów 607042291514
Opole Lubelskie (M)612054342014
Trzydnik Duży 607072261214
Krasnystaw 606052372314
Komarówka Podlaska 615052241014
Terespol (M)601021271413
Izbica 606042332013
Kurów 614062321913
Cyców 610012271413
Dzwola 605032271413
Włodawa 619062281513
Chełm 603032311813
Rejowiec 606082271413
Ludwin 61002221912
Tomaszów Lubelski 618112311912
Piszczac 601112291712
Urzędów 607082301812
Końskowola 614052271512
Ruda-Huta 60309216412
Niedrzwica Duża 609102342212
Jabłoń 61302218612
Mełgiew 61702221912
Bełżyce (M)609014251312
Wojciechów 609132231112
Opole Lubelskie (OW)612055261412
Janów Lubelski (M)605054311912
Łomazy 601092301812
Krzczonów 609092281612
Siedliszcze 603112281612
Strzyżewice 609122271512
Hanna 61902217512
Horodło 604032271611
Borzechów 609022241311
Sawin 603102231211
Wola Mysłowska 611112251411
Wola Uhruska 619072221111
Grabowiec 620022241311
Nałęczów (M)614084231211
Drelów 60104220911
Milejów 610042261511
Lubartów 608072231211
Biłgoraj 602032251411
Wysokie 609152332211
Trzebieszów 611092271611
Lubycza Królewska 618052211110
Janów Podlaski 60105219910
Łopiennik Górny 60607216610
Rejowiec Fabryczny (M)60301118810
Wólka 609142221210
Kraśniczyn 60606216610
Józefów (OW)602075271710
Bychawa (OW)609035302010
Chrzanów 60502218810
Chodel 61201220119
Trzeszczany 60406221129
Konopnica 60908224159
Michów 60808227189
Wojsławice 60313230219
Gorzków 60603224159
Rachanie 61807230219
Rudnik 6060921569
Adamów 6200121899
Firlej 60803222139
Nielisz 62007226179
Rokitno 60112221129
Szczebrzeszyn (OW)62013520119
Sosnówka 60115222139
Wisznice 6011821798
Wilkołaz 60709220128
Dubienka 6030521578
Leśna Podlaska 6010821248
Stoczek Łukowski (M)6110211688
Milanów 6130321578
Piaski (OW)61703532248
Turobin 60214220128
Karczmiska 6120321688
Telatyn 6181021798
Radecznica 62008222148
Ulhówek 6181321798
Stary Zamość 62011219118
Wierzbica 60312219118
Czemierniki 61503219118
Terespol 60116225178
Kamień 6030621688
Spiczyn 6100621578
Ryki (OW)61604524168
Żółkiewka 60611223158
Adamów 6110321468
Niedźwiada 60809222148
Borki 6150221578
Wohyń 61508225187
Komarów-Osada 62003219127
Łaziska 61204217107
Miączyn 62006224177
Szczebrzeszyn (M)6201341477
Siennica Różana 6061021257
Kamionka 6080521477
Ułęż 61606218117
Annopol (OW)60702525187
Sułów 62012222157
Potok Wielki 60507224177
Stoczek Łukowski 6110821697
Dołhobyczów 60402224177
Ulan-Majorat 6150721587
Mircze 60405226197
Jeziorzany 6080421147
Żyrzyn 61411219127
Modliborzyce 60506218117
Fajsławice 6060221587
Wojcieszków 61110219127
Zalesie 6011921477
Rejowiec Fabryczny 60308220137
Skierbieszów 62010217107
Dzierzkowice 60703221147
Urszulin 6190521697
Frampol (OW)6020551486
Wilków 6120721596
Sitno 62009219136
Godziszów 60504220146
Bychawa (M)60903419136
Kąkolewnica Wschodnia 61504217116
Kłoczew 6160221376
Łabunie 62005223176
Stężyca 61605216106
Rossosz 601132826
Obsza 6021021046
Hańsk 61903217116
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Łęczna (OW)6100351266
Łaszczów 61806222166
Krasnobród (OW)6200451156
Frampol (M)602054826
Kodeń 6010621486
Kock (OW)6080651486
Dębowa Kłoda 6130121486
Parczew (OW)6130451156
Szastarka 60706216106
Janowiec 6140321385
Abramów 60802216115
Nowodwór 6160321385
Tarnogród (M)6021241055
Potok Górny 60211224195
Ostrówek 6081121275
Bełżyce (OW)60901521165
Krasnobród (M)620044945
Biszcza 602042725
Nałęczów (OW)6140851275
Uchanie 60407218135
Markuszów 6140721495
Wąwolnica 6141021165
Łukowa 6020921385
Janów Lubelski (OW)6050551495
Serokomla 6110621165
Rybczewice 61704216115
Sosnowica 6130721165
Stary Brus 6190421394
Tuczna 60117214104
Józefów (M)6020741394
Konstantynów 6010721174
Leśniowice 60307218144
Podedwórze 613052734
Tereszpol 60213215114
Zakrzew 60916214104
Jarczów 618032954
Józefów 61202220164
Zwierzyniec (M)620154514
Goraj 6020621394
Tyszowce (OW)6181251064
Bełżec 618022734
Batorz 6050121293
Księżpol 60208216133
Kraśnik 6070521293
Siemień 61306214113
Zwierzyniec (OW)620155853
Poniatowa (M)612064853
Baranów 614022853
Krynice 618042853
Tyszowce (M)618124633
Ostrów Lubelski (OW)6081051073
Tarnawatka 618092743
Ostrów Lubelski (M)608104523
Tarnogród (OW)602125853
Żmudź 603142963
Białopole 603022752
Puchaczów 61005212102
Sławatycze 6011421082
Uścimów 608132642
Kazimierz Dolny (OW)614045642
Piaski (M)617034532
Aleksandrów 602022541
Serniki 608122981
Wyryki 619082550
Kock (M)608064110
Annopol (M)607024660
Razem738139253456
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010