Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2002 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Żyrzyn 61411219127
Żółkiewka 60611223158
Żmudź 603142963
Zwierzyniec (M)620154514
Zwierzyniec (OW)620155853
Zamość 620142482523
Zamość (M)66401120890118
Zalesie 6011921477
Zakrzówek 607102291217
Zakrzew 60916214104
Wysokie 609152332211
Wyryki 619082550
Wólka 609142221210
Wola Uhruska 619072221111
Wola Mysłowska 611112251411
Wojsławice 60313230219
Wojcieszków 61110219127
Wojciechów 609132231112
Wohyń 61508225187
Włodawa 619062281513
Włodawa (M)619011482226
Wisznice 6011821798
Wilków 6120721596
Wilkołaz 60709220128
Wierzbica 60312219118
Werbkowice 604082371819
Wąwolnica 6141021165
Uścimów 608132642
Urzędów 607082301812
Urszulin 6190521697
Ułęż 61606218117
Ulhówek 6181321798
Ulan-Majorat 6150721587
Uchanie 60407218135
Tyszowce (OW)6181251064
Tyszowce (M)618124633
Turobin 60214220128
Tuczna 60117214104
Trzydnik Duży 607072261214
Trzeszczany 60406221129
Trzebieszów 611092271611
Trawniki 61705225817
Tomaszów Lubelski 618112311912
Tomaszów Lubelski (M)618011532726
Tereszpol 60213215114
Terespol 60116225178
Terespol (M)601021271413
Telatyn 6181021798
Tarnogród (OW)602125853
Tarnogród (M)6021241055
Tarnawatka 618092743
Świdnik (M)6170111488365
Szczebrzeszyn (OW)62013520119
Szczebrzeszyn (M)6201341477
Szastarka 60706216106
Susiec 618082281315
Sułów 62012222157
Strzyżewice 609122271512
Stoczek Łukowski (M)6110211688
Stoczek Łukowski 6110821697
Stężyca 61605216106
Stary Zamość 62011219118
Stary Brus 6190421394
Stanin 611072331716
Spiczyn 6100621578
Sosnówka 60115222139
Sosnowica 6130721165
Sławatycze 6011421082
Skierbieszów 62010217107
Sitno 62009219136
Siennica Różana 6061021257
Siemień 61306214113
Siedliszcze 603112281612
Serokomla 6110621165
Serniki 608122981
Sawin 603102231211
Ryki miasto (M)61604427918
Ryki (OW)61604524168
Rybczewice 61704216115
Rudnik 6060921569
Ruda-Huta 60309216412
Rossosz 601132826
Rokitno 60112221129
Rejowiec Fabryczny 60308220137
Rejowiec Fabryczny (M)60301118810
Rejowiec 606082271413
Radzyń Podlaski 615062281216
Radzyń Podlaski (M)615011471928
Radecznica 62008222148
Rachanie 61807230219
Puławy (M)61401118610482
Puławy 614092321517
Puchaczów 61005212102
Potok Wielki 60507224177
Potok Górny 60211224195
Poniatowa (M)612064853
Poniatowa (OW)612065331518
Podedwórze 613052734
Piszczac 601112291712
Piaski (M)617034532
Piaski (OW)61703532248
Parczew (OW)6130451156
Parczew (M)613044432419
Ostrówek 6081121275
Ostrów Lubelski (M)608104523
Ostrów Lubelski (OW)6081051073
Opole Lubelskie (M)612054342014
Opole Lubelskie (OW)612055261412
Obsza 6021021046
Nowodwór 6160321385
Niemce 609112462620
Nielisz 62007226179
Niedźwiada 60809222148
Niedrzwica Duża 609102342212
Nałęczów (M)614084231211
Nałęczów (OW)6140851275
Modliborzyce 60506218117
Mircze 60405226197
Milejów 610042261511
Milanów 6130321578
Międzyrzec Podlaski (M)601011622636
Międzyrzec Podlaski 601102381919
Michów 60808227189
Miączyn 62006224177
Mełgiew 61702221912
Markuszów 6140721495
Łuków 611052371819
Łuków (M)611011894544
Łukowa 6020921385
Łopiennik Górny 60607216610
Łomazy 601092301812
Łęczna (OW)6100351266
Łęczna (M)610034361818
Łaziska 61204217107
Łaszczów 61806222166
Łabunie 62005223176
Ludwin 61002221912
Lubycza Królewska 618052211110
Lublin (M)6630111456687769
Lubartów (M)608011623032
Lubartów 608072231211
Leśniowice 60307218144
Leśna Podlaska 6010821248
Kurów 614062321913
Księżpol 60208216133
Krzywda 611042291316
Krzczonów 609092281612
Krynice 618042853
Kraśnik 6070521293
Kraśnik (M)6070111326270
Kraśniczyn 60606216610
Krasnystaw 606052372314
Krasnystaw (M)606011623032
Krasnobród (OW)6200451156
Krasnobród (M)620044945
Końskowola 614052271512
Konstantynów 6010721174
Konopnica 60908224159
Komarówka Podlaska 615052241014
Komarów-Osada 62003219127
Kodeń 6010621486
Kock (OW)6080651486
Kock (M)608064110
Kłoczew 6160221376
Kąkolewnica Wschodnia 61504217116
Kazimierz Dolny (OW)614045642
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Karczmiska 6120321688
Kamionka 6080521477
Kamień 6030621688
Józefów 61202220164
Józefów (M)6020741394
Józefów (OW)602075271710
Jeziorzany 6080421147
Jastków 609072371918
Jarczów 618032954
Janów Podlaski 60105219910
Janów Lubelski (M)605054311912
Janów Lubelski (OW)6050551495
Janowiec 6140321385
Jabłoń 61302218612
Jabłonna 609062291415
Izbica 606042332013
Hrubieszów (M)604011622636
Hrubieszów 604042463016
Horodło 604032271611
Hańsk 61903217116
Hanna 61902217512
Grabowiec 620022241311
Gościeradów 607042291514
Gorzków 60603224159
Goraj 6020621394
Godziszów 60504220146
Głusk 60905224915
Garbów 60904229920
Frampol (M)602054826
Frampol (OW)6020551486
Firlej 60803222139
Fajsławice 6060221587
Dzwola 605032271413
Dzierzkowice 60703221147
Dubienka 6030521578
Drelów 60104220911
Dorohusk 603042331419
Dołhobyczów 60402224177
Dębowa Kłoda 6130121486
Dęblin (M)616011432320
Czemierniki 61503219118
Cyców 610012271413
Chrzanów 60502218810
Chodel 61201220119
Chełm (M)662011211104107
Chełm 603032311813
Bychawa (OW)609035302010
Bychawa (M)60903419136
Borzechów 609022241311
Borki 6150221578
Biszcza 602042725
Biłgoraj 602032251411
Biłgoraj (M)602011582632
Białopole 603022752
Biała Podlaska 601032392118
Biała Podlaska (M)6610111597683
Bełżyce (OW)60901521165
Bełżyce (M)609014251312
Bełżec 618022734
Batorz 6050121293
Baranów 614022853
Annopol (OW)60702525187
Annopol (M)607024660
Aleksandrów 602022541
Adamów 6200121899
Adamów 6110321468
Abramów 60802216115
Razem738139253456
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010