Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2003 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111301641660
Chełm (M)662011209100109
Zamość (M)66401120897111
Kraśnik (M)6070111357659
Biała Podlaska (M)6610111667492
Puławy (M)6140111607090
Świdnik (M)6170111447074
Łuków (M)611011834043
Tomaszów Lubelski (M)618011814041
Biłgoraj (M)602011713734
Hrubieszów (M)604011633726
Krasnystaw (M)606011743440
Zamość 620142623230
Lubartów (M)608011643034
Dęblin (M)616011532825
Niedrzwica Duża 609102482622
Międzyrzec Podlaski (M)601011522626
Werbkowice 604082342410
Hrubieszów 604042462422
Łuków 611052412318
Mircze 60405229218
Konopnica 609082372116
Puławy 614092332112
Piaski (OW)617035332112
Urzędów 607082382117
Wojciechów 609132332013
Biała Podlaska 601032362016
Miączyn 62006228208
Michów 608082302010
Poniatowa (OW)612065401921
Bychawa (OW)60903524195
Chełm 603032341915
Izbica 606042351916
Ryki miasto (M)616044321913
Godziszów 605042301911
Niemce 609112341816
Włodawa (M)619011341816
Cyców 61001227189
Milejów 610042351718
Rachanie 61807224177
Łabunie 620052281711
Opole Lubelskie (M)612054301713
Janów Lubelski (M)605054361719
Niedźwiada 60809224177
Szczebrzeszyn (OW)62013524177
Parczew (M)613044291712
Poniatowa (M)61206417170
Nałęczów (M)614084281612
Międzyrzec Podlaski 601102281612
Trawniki 617052301614
Józefów 612022261610
Biłgoraj 602032261610
Strzyżewice 609122271611
Wysokie 60915224168
Grabowiec 62002218153
Kurów 61406223158
Bełżyce (OW)60901520155
Turobin 602142291514
Kłoczew 61602217143
Nałęczów (OW)614085271413
Obsza 60210220146
Wierzbica 60312221147
Firlej 60803219145
Uchanie 604072311417
Wohyń 615082251411
Tomaszów Lubelski 618112271413
Radzyń Podlaski (M)615011521438
Wólka 60914221147
Kąkolewnica Wschodnia 615042271413
Sułów 62012218144
Dołhobyczów 60402223149
Gorzków 60603218144
Końskowola 614052311318
Leśniowice 60307219136
Jabłoń 613022231310
Ruda-Huta 603092231310
Dzwola 60503217134
Stanin 611072251312
Stary Zamość 62011220137
Jarczów 61803221138
Fajsławice 606022231310
Krasnystaw 60605220137
Jabłonna 60906222139
Opole Lubelskie (OW)612055231310
Ryki (OW)616045231310
Szastarka 60706220137
Białopole 60302216133
Annopol (OW)60702519136
Kraśnik 60705219136
Wojsławice 60313220137
Wola Mysłowska 61111219136
Karczmiska 612032231211
Stężyca 61605221129
Lubartów 60807219127
Ulhówek 61813215123
Gościeradów 60704218126
Trzydnik Duży 607072251213
Zakrzew 60916216124
Zalesie 60119219127
Żółkiewka 606112241212
Rybczewice 61704220128
Trzebieszów 61109221129
Susiec 61808216124
Ułęż 61606215123
Piszczac 601112231211
Księżpol 60208218126
Stoczek Łukowski 61108220128
Ulan-Majorat 61507217125
Mełgiew 617022261115
Radecznica 620082271116
Czemierniki 61503215114
Radzyń Podlaski 61506217116
Terespol 60116219118
Łaszczów 61806218117
Dębowa Kłoda 61301216115
Komarów-Osada 620032211110
Łopiennik Górny 60607220119
Garbów 60904219109
Dorohusk 603042221012
Kodeń 60106219109
Kock (OW)608065211011
Krzczonów 609092221012
Tyszowce (OW)61812514104
Łomazy 601092201010
Skierbieszów 62010218108
Siedliszcze 603112211011
Łęczna (M)610034291019
Łaziska 61204218108
Wilków 61207218108
Kraśniczyn 6060621495
Jastków 60907226917
Krzywda 61104219910
Bełżyce (M)6090141697
Modliborzyce 6050621798
Zakrzówek 60710220911
Adamów 6200121798
Serokomla 6110621495
Borki 6150221495
Komarówka Podlaska 61505221912
Bełżec 6180221192
Wisznice 60118224915
Horodło 6040321899
Abramów 6080221596
Janów Podlaski 6010521697
Aleksandrów 6020221192
Dubienka 6030521394
Kamionka 60805221912
Frampol (OW)6020551394
Zwierzyniec (OW)6201551495
Rudnik 60609218810
Żyrzyn 6141121385
Uścimów 6081321486
Wojcieszków 6111021486
Krasnobród (OW)6200451486
Rejowiec Fabryczny 6030821688
Tarnogród (OW)6021251385
Borzechów 609022981
Chodel 6120121587
Janowiec 6140321082
Siennica Różana 60610221813
Leśna Podlaska 6010821385
Rejowiec Fabryczny (M)6030111385
Sitno 6200921486
Ostrówek 6081121688
Bychawa (M)6090341486
Drelów 6010421477
Józefów (M)6020741477
Ostrów Lubelski (OW)608105972
Rossosz 6011321073
Włodawa 61906221714
Spiczyn 6100621174
Rejowiec 60608222715
Wąwolnica 6141021174
Dzierzkowice 6070321578
Żmudź 6031421477
Wilkołaz 6070921679
Głusk 60905217710
Puchaczów 6100521376
Trzeszczany 6040621275
Sawin 6031021679
Telatyn 6181021165
Biszcza 602042963
Podedwórze 6130521064
Hańsk 6190321165
Adamów 61103216610
Nielisz 6200721165
Parczew (OW)613045862
Serniki 60812216610
Lubycza Królewska 61805227621
Tarnogród (M)6021241266
Szczebrzeszyn (M)6201341367
Batorz 6050121064
Milanów 613032963
Krynice 6180421266
Krasnobród (M)6200441156
Tyszowce (M)618124752
Tereszpol 6021321257
Kazimierz Dolny (OW)614045853
Hanna 6190221156
Łukowa 6020921459
Ludwin 6100221055
Wyryki 619082752
Nowodwór 6160321055
Potok Górny 6021121257
Tuczna 6011721055
Jeziorzany 608042440
Konstantynów 6010721349
Józefów (OW)60207519415
Kazimierz Dolny (M)614044440
Markuszów 614072642
Tarnawatka 6180921248
Piaski (M)6170341248
Kamień 6030621147
Urszulin 6190521147
Sosnówka 601152945
Terespol (M)60102118414
Siemień 6130621248
Stary Brus 619042642
Sławatycze 6011421046
Potok Wielki 6050721248
Baranów 614022945
Wola Uhruska 619072945
Łęczna (OW)6100351138
Zwierzyniec (M)6201541239
Chrzanów 605022835
Ostrów Lubelski (M)608104431
Janów Lubelski (OW)605055431
Stoczek Łukowski (M)611021734
Annopol (M)607024725
Goraj 602062725
Sosnowica 613072523
Frampol (M)602054110
Rokitno 601122716
Kock (M)608064000
Razem702037193301
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010