Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2003 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111301641660
Chełm (M)662011209100109
Zamość (M)66401120897111
Biała Podlaska (M)6610111667492
Puławy (M)6140111607090
Świdnik (M)6170111447074
Kraśnik (M)6070111357659
Łuków (M)611011834043
Tomaszów Lubelski (M)618011814041
Krasnystaw (M)606011743440
Biłgoraj (M)602011713734
Lubartów (M)608011643034
Hrubieszów (M)604011633726
Zamość 620142623230
Dęblin (M)616011532825
Radzyń Podlaski (M)615011521438
Międzyrzec Podlaski (M)601011522626
Niedrzwica Duża 609102482622
Hrubieszów 604042462422
Łuków 611052412318
Poniatowa (OW)612065401921
Urzędów 607082382117
Konopnica 609082372116
Biała Podlaska 601032362016
Janów Lubelski (M)605054361719
Izbica 606042351916
Milejów 610042351718
Włodawa (M)619011341816
Niemce 609112341816
Werbkowice 604082342410
Chełm 603032341915
Puławy 614092332112
Piaski (OW)617035332112
Wojciechów 609132332013
Ryki miasto (M)616044321913
Końskowola 614052311318
Uchanie 604072311417
Godziszów 605042301911
Michów 608082302010
Trawniki 617052301614
Opole Lubelskie (M)612054301713
Łęczna (M)610034291019
Parczew (M)613044291712
Turobin 602142291514
Mircze 60405229218
Miączyn 62006228208
Nałęczów (M)614084281612
Łabunie 620052281711
Międzyrzec Podlaski 601102281612
Strzyżewice 609122271611
Lubycza Królewska 61805227621
Tomaszów Lubelski 618112271413
Kąkolewnica Wschodnia 615042271413
Cyców 61001227189
Nałęczów (OW)614085271413
Radecznica 620082271116
Jastków 60907226917
Mełgiew 617022261115
Józefów 612022261610
Biłgoraj 602032261610
Wohyń 615082251411
Stanin 611072251312
Trzydnik Duży 607072251213
Niedźwiada 60809224177
Szczebrzeszyn (OW)62013524177
Wysokie 60915224168
Wisznice 60118224915
Rachanie 61807224177
Bychawa (OW)60903524195
Żółkiewka 606112241212
Kurów 61406223158
Piszczac 601112231211
Dołhobyczów 60402223149
Karczmiska 612032231211
Ruda-Huta 603092231310
Jabłoń 613022231310
Fajsławice 606022231310
Opole Lubelskie (OW)612055231310
Ryki (OW)616045231310
Dorohusk 603042221012
Rejowiec 60608222715
Jabłonna 60906222139
Krzczonów 609092221012
Siedliszcze 603112211011
Trzebieszów 61109221129
Komarówka Podlaska 61505221912
Komarów-Osada 620032211110
Siennica Różana 60610221813
Kamionka 60805221912
Wólka 60914221147
Stężyca 61605221129
Wierzbica 60312221147
Włodawa 61906221714
Jarczów 61803221138
Kock (OW)608065211011
Rybczewice 61704220128
Szastarka 60706220137
Łopiennik Górny 60607220119
Wojsławice 60313220137
Stoczek Łukowski 61108220128
Bełżyce (OW)60901520155
Stary Zamość 62011220137
Obsza 60210220146
Krasnystaw 60605220137
Zakrzówek 60710220911
Łomazy 601092201010
Annopol (OW)60702519136
Kraśnik 60705219136
Wola Mysłowska 61111219136
Garbów 60904219109
Leśniowice 60307219136
Józefów (OW)60207519415
Lubartów 60807219127
Krzywda 61104219910
Terespol 60116219118
Zalesie 60119219127
Kodeń 60106219109
Firlej 60803219145
Skierbieszów 62010218108
Terespol (M)60102118414
Horodło 6040321899
Łaziska 61204218108
Wilków 61207218108
Księżpol 60208218126
Sułów 62012218144
Gorzków 60603218144
Grabowiec 62002218153
Rudnik 60609218810
Gościeradów 60704218126
Łaszczów 61806218117
Głusk 60905217710
Poniatowa (M)61206417170
Ulan-Majorat 61507217125
Kłoczew 61602217143
Dzwola 60503217134
Modliborzyce 6050621798
Radzyń Podlaski 61506217116
Adamów 6200121798
Serniki 60812216610
Białopole 60302216133
Wilkołaz 6070921679
Susiec 61808216124
Janów Podlaski 6010521697
Sawin 6031021679
Ostrówek 6081121688
Bełżyce (M)6090141697
Zakrzew 60916216124
Rejowiec Fabryczny 6030821688
Adamów 61103216610
Dębowa Kłoda 61301216115
Dzierzkowice 6070321578
Chodel 6120121587
Abramów 6080221596
Ułęż 61606215123
Ulhówek 61813215123
Czemierniki 61503215114
Łukowa 6020921459
Serokomla 6110621495
Borki 6150221495
Żmudź 6031421477
Sitno 6200921486
Bychawa (M)6090341486
Zwierzyniec (OW)6201551495
Drelów 6010421477
Kraśniczyn 6060621495
Józefów (M)6020741477
Uścimów 6081321486
Wojcieszków 6111021486
Krasnobród (OW)6200451486
Tyszowce (OW)61812514104
Tarnogród (OW)6021251385
Dubienka 6030521394
Puchaczów 6100521376
Szczebrzeszyn (M)6201341367
Leśna Podlaska 6010821385
Frampol (OW)6020551394
Rejowiec Fabryczny (M)6030111385
Konstantynów 6010721349
Żyrzyn 6141121385
Trzeszczany 6040621275
Tarnogród (M)6021241266
Potok Górny 6021121257
Potok Wielki 6050721248
Siemień 6130621248
Krynice 6180421266
Tereszpol 6021321257
Tarnawatka 6180921248
Piaski (M)6170341248
Zwierzyniec (M)6201541239
Hanna 6190221156
Urszulin 6190521147
Bełżec 6180221192
Aleksandrów 6020221192
Telatyn 6181021165
Krasnobród (M)6200441156
Hańsk 6190321165
Łęczna (OW)6100351138
Kamień 6030621147
Spiczyn 6100621174
Nielisz 6200721165
Wąwolnica 6141021174
Ludwin 6100221055
Janowiec 6140321082
Nowodwór 6160321055
Batorz 6050121064
Sławatycze 6011421046
Tuczna 6011721055
Rossosz 6011321073
Podedwórze 6130521064
Sosnówka 601152945
Borzechów 609022981
Milanów 613032963
Wola Uhruska 619072945
Baranów 614022945
Biszcza 602042963
Ostrów Lubelski (OW)608105972
Parczew (OW)613045862
Kazimierz Dolny (OW)614045853
Chrzanów 605022835
Rokitno 601122716
Wyryki 619082752
Stoczek Łukowski (M)611021734
Annopol (M)607024725
Tyszowce (M)618124752
Goraj 602062725
Stary Brus 619042642
Markuszów 614072642
Sosnowica 613072523
Ostrów Lubelski (M)608104431
Janów Lubelski (OW)605055431
Jeziorzany 608042440
Kazimierz Dolny (M)614044440
Frampol (M)602054110
Kock (M)608064000
Razem702037193301
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010