Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2004 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 6080221156
Adamów 62001218108
Adamów 61103219109
Aleksandrów 6020221156
Annopol (M)607024321
Annopol (OW)60702529218
Baranów 61402220128
Batorz 60501217116
Bełżec 6180221064
Bełżyce (M)609014261313
Bełżyce (OW)60901522148
Biała Podlaska 601032452619
Biała Podlaska (M)6610111707892
Białopole 6030221147
Biłgoraj 602032271611
Biłgoraj (M)602011672839
Biszcza 60204216610
Borki 6150221495
Borzechów 6090221385
Bychawa (OW)60903526179
Bychawa (M)609034311318
Chełm 603032382315
Chełm (M)662011216105111
Chodel 612012311813
Chrzanów 605022743
Cyców 61001225169
Czemierniki 6150321578
Dęblin (M)616011623032
Dębowa Kłoda 6130121358
Dołhobyczów 604022241113
Dorohusk 60304221912
Drelów 601042291415
Dubienka 603052945
Dzierzkowice 60703224159
Dzwola 60503219127
Fajsławice 60602216610
Firlej 608032261412
Frampol (M)602054211
Frampol (OW)6020551385
Garbów 609042311813
Głusk 6090521578
Godziszów 605042261511
Goraj 60206218108
Gorzków 60603222913
Gościeradów 607042301317
Grabowiec 6200221697
Hanna 619022660
Hańsk 6190321596
Horodło 604032332211
Hrubieszów (M)604011673235
Hrubieszów 604042331518
Izbica 606042463115
Jabłonna 609062332211
Jabłoń 6130221468
Janowiec 614032752
Janów Lubelski (M)605054301515
Janów Lubelski (OW)6050551138
Janów Podlaski 60105225169
Jarczów 6180321495
Jastków 609072362313
Jeziorzany 6080421367
Józefów (OW)60207520812
Józefów 61202221138
Józefów (M)6020741367
Kamień 6030621284
Kamionka 608052251213
Karczmiska 61203220812
Kazimierz Dolny (OW)6140451899
Kazimierz Dolny (M)6140441284
Kąkolewnica Wschodnia 615042291910
Kłoczew 61602226188
Kock (OW)6080651596
Kock (M)608064770
Kodeń 60106211101
Komarów-Osada 6200321275
Komarówka Podlaska 6150521789
Konopnica 609082462917
Konstantynów 60107217116
Końskowola 614052291415
Krasnobród (OW)620045972
Krasnobród (M)6200441367
Krasnystaw 606052431924
Krasnystaw (M)606011773542
Kraśniczyn 606062281513
Kraśnik (M)6070111377859
Kraśnik 6070521578
Krynice 6180421156
Krzczonów 6090921578
Krzywda 61104234259
Księżpol 60208219127
Kurów 614062402218
Leśna Podlaska 60108214104
Leśniowice 60307216610
Lubartów 60807220128
Lubartów (M)608011742945
Lublin (M)6630111363655708
Lubycza Królewska 61805219109
Ludwin 61002216115
Łabunie 62005216610
Łaszczów 618062241014
Łaziska 61204220128
Łęczna (OW)610035945
Łęczna (M)610034432716
Łomazy 601092241311
Łopiennik Górny 6060721477
Łukowa 6020921165
Łuków 611052452520
Łuków (M)611011834340
Markuszów 614072835
Mełgiew 617022311813
Miączyn 62006219145
Michów 60808227207
Międzyrzec Podlaski 601102301713
Międzyrzec Podlaski (M)601011583127
Milanów 61303216610
Milejów 61004232257
Mircze 604052322111
Modliborzyce 60506227207
Nałęczów (M)6140841376
Nałęczów (OW)61408521138
Niedrzwica Duża 609102301614
Niedźwiada 60809220128
Nielisz 620072321913
Niemce 609112422319
Nowodwór 616032752
Obsza 60210216124
Opole Lubelskie (M)61205425169
Opole Lubelskie (OW)612055311615
Ostrów Lubelski (OW)60810517125
Ostrów Lubelski (M)608104642
Ostrówek 6081121789
Parczew (OW)613045752
Parczew (M)613044321616
Piaski (M)617034422
Piaski (OW)61703530246
Piszczac 601112281315
Podedwórze 613052743
Poniatowa (M)61206420146
Poniatowa (OW)61206524618
Potok Górny 60211217125
Potok Wielki 60507222157
Puchaczów 61005218108
Puławy (M)6140111435489
Puławy 614092352411
Rachanie 61807220119
Radecznica 620082201010
Radzyń Podlaski 615062332112
Radzyń Podlaski (M)615011583028
Rejowiec 60608225916
Rejowiec Fabryczny 6030821275
Rejowiec Fabryczny (M)6030111394
Rokitno 60112216115
Rossosz 601132835
Ruda-Huta 60309221813
Rudnik 60609218126
Rybczewice 61704222166
Ryki (OW)616045311219
Ryki miasto (M)616044271116
Sawin 6031021385
Serniki 6081221284
Serokomla 6110621789
Siedliszcze 60311222814
Siemień 61306218126
Siennica Różana 6061021688
Sitno 62009220128
Skierbieszów 620102221210
Sławatycze 6011421055
Sosnowica 613072853
Sosnówka 601152853
Spiczyn 61006220128
Stanin 611072402812
Stary Brus 619042972
Stary Zamość 62011221138
Stężyca 616052211110
Stoczek Łukowski (M)6110211495
Stoczek Łukowski 61108226188
Strzyżewice 60912224159
Sułów 620122281513
Susiec 618082311912
Szastarka 6070621495
Szczebrzeszyn (OW)620135291910
Szczebrzeszyn (M)62013419910
Świdnik (M)6170111517873
Tarnawatka 6180921165
Tarnogród (OW)602125972
Tarnogród (M)602124871
Telatyn 6181021174
Terespol 601162311714
Terespol (M)60102123167
Tereszpol 6021321477
Tomaszów Lubelski 618112372314
Tomaszów Lubelski (M)618011763739
Trawniki 617052332112
Trzebieszów 611092291712
Trzeszczany 6040621587
Trzydnik Duży 60707221813
Tuczna 601172954
Turobin 602142352015
Tyszowce (M)6181241174
Tyszowce (OW)61812517125
Uchanie 6040721367
Ulan-Majorat 615072291415
Ulhówek 618132211110
Ułęż 6160621239
Urszulin 6190521688
Urzędów 607082351916
Uścimów 6081321697
Wąwolnica 6141021697
Werbkowice 604082382513
Wierzbica 603122963
Wilkołaz 6070921688
Wilków 6120721257
Wisznice 6011821468
Włodawa 6190621266
Włodawa (M)619011372017
Wohyń 615082281810
Wojciechów 60913217134
Wojcieszków 61110223149
Wojsławice 6031321376
Wola Mysłowska 6111121156
Wola Uhruska 619072844
Wólka 609142291712
Wyryki 619082752
Wysokie 609152211110
Zakrzew 60916217134
Zakrzówek 607102221111
Zalesie 6011921293
Zamość 620142573126
Zamość (M)664011232112120
Zwierzyniec (M)6201541064
Zwierzyniec (OW)6201551394
Żmudź 6031421477
Żółkiewka 60611226215
Żyrzyn 61411228235
Razem749440213473
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010