Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2005 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 6080221165
Adamów 6110321569
Adamów 62001223158
Aleksandrów 60202213103
Annopol (OW)607025201010
Annopol (M)60702419136
Baranów 61402214410
Batorz 6050121073
Bełżec 6180221486
Bełżyce (OW)60901522148
Bełżyce (M)609014342014
Biała Podlaska (M)66101118768119
Biała Podlaska 601032351619
Białopole 603022963
Biłgoraj (M)602011944549
Biłgoraj 602032492623
Biszcza 6020421055
Borki 615022251510
Borzechów 60902215105
Bychawa (M)6090341688
Bychawa (OW)609035321517
Chełm (M)6620111879691
Chełm 603032341420
Chodel 61201229209
Chrzanów 6050221697
Cyców 610012211110
Czemierniki 615032231310
Dęblin (M)616011583523
Dębowa Kłoda 6130121055
Dołhobyczów 60402229218
Dorohusk 60304219145
Drelów 60104217107
Dubienka 6030521358
Dzierzkowice 607032211011
Dzwola 605032311912
Fajsławice 60602222139
Firlej 60803218126
Frampol (OW)6020551394
Frampol (M)602054523
Garbów 609042382117
Głusk 609052271116
Godziszów 60504225169
Goraj 6020621578
Gorzków 606032321913
Gościeradów 607042271314
Grabowiec 620022321814
Hanna 619022862
Hańsk 619032633
Horodło 604032291712
Hrubieszów (M)604011955243
Hrubieszów 604042362511
Izbica 606042522923
Jabłonna 609062241311
Jabłoń 61302218126
Janowiec 6140321174
Janów Lubelski (M)605054402119
Janów Lubelski (OW)6050551082
Janów Podlaski 60105220812
Jarczów 61803216106
Jastków 609072522527
Jeziorzany 6080421257
Józefów (M)60207421138
Józefów (OW)60207514104
Józefów 61202217710
Kamień 60306217611
Kamionka 60805219145
Karczmiska 61203220137
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Kazimierz Dolny (OW)614045642
Kąkolewnica Wschodnia 61504220713
Kłoczew 61602217107
Kock (OW)60806517107
Kock (M)608064972
Kodeń 60106219118
Komarów-Osada 620032341816
Komarówka Podlaska 6150521037
Konopnica 609082463115
Konstantynów 601072981
Końskowola 614052341816
Krasnobród (M)6200441165
Krasnobród (OW)62004522139
Krasnystaw (M)6060111175265
Krasnystaw 606052371522
Kraśniczyn 60606222148
Kraśnik 60705216106
Kraśnik (M)6070111929993
Krynice 61804214104
Krzczonów 60909220812
Krzywda 611042231310
Księżpol 602082231112
Kurów 61406223158
Leśna Podlaska 601082231112
Leśniowice 6030721376
Lubartów (M)608011743638
Lubartów 6080721899
Lublin (M)6630111721823898
Lubycza Królewska 618052281414
Ludwin 61002214104
Łabunie 620052342014
Łaszczów 618062352114
Łaziska 61204219127
Łęczna (M)610034472522
Łęczna (OW)6100351495
Łomazy 6010921394
Łopiennik Górny 60607222148
Łukowa 60209218108
Łuków 611052392019
Łuków (M)6110111094465
Markuszów 61407217134
Mełgiew 617022302010
Miączyn 620062371918
Michów 6080821569
Międzyrzec Podlaski (M)601011613328
Międzyrzec Podlaski 601102271611
Milanów 6130321569
Milejów 610042301614
Mircze 604052341618
Modliborzyce 605062261313
Nałęczów (M)61408423914
Nałęczów (OW)61408519118
Niedrzwica Duża 609102331518
Niedźwiada 608092221012
Nielisz 620072392217
Niemce 609112482919
Nowodwór 6160321394
Obsza 6021021495
Opole Lubelskie (M)612054392514
Opole Lubelskie (OW)61205521129
Ostrów Lubelski (M)6081041028
Ostrów Lubelski (OW)608105422
Ostrówek 6081121174
Parczew (OW)61304512102
Parczew (M)613044412318
Piaski (OW)617035241410
Piaski (M)61703413103
Piszczac 60111219910
Podedwórze 613052826
Poniatowa (M)612064271512
Poniatowa (OW)61206525817
Potok Górny 60211224168
Potok Wielki 605072231310
Puchaczów 61005212102
Puławy 614092311615
Puławy (M)61401120210894
Rachanie 61807222715
Radecznica 620082412813
Radzyń Podlaski (M)615011502723
Radzyń Podlaski 61506224915
Rejowiec 606082241113
Rejowiec Fabryczny 60308219118
Rejowiec Fabryczny (M)6030111468
Rokitno 60112214104
Rossosz 60113211101
Ruda-Huta 60309217710
Rudnik 60609220911
Rybczewice 6170421376
Ryki (OW)616045321616
Ryki miasto (M)616044311417
Sawin 6031021376
Serniki 6081221385
Serokomla 6110621789
Siedliszcze 60311222139
Siemień 61306214113
Siennica Różana 606102251411
Sitno 620092321715
Skierbieszów 620102311516
Sławatycze 601142963
Sosnowica 613072523
Sosnówka 6011521275
Spiczyn 61006218108
Stanin 61107227198
Stary Brus 619042321
Stary Zamość 620112271512
Stężyca 616052936
Stoczek Łukowski (M)6110211165
Stoczek Łukowski 6110821495
Strzyżewice 609122241311
Sułów 620122221012
Susiec 618082322210
Szastarka 6070621688
Szczebrzeszyn (OW)620135281414
Szczebrzeszyn (M)620134341816
Świdnik (M)6170111558768
Tarnawatka 6180921697
Tarnogród (OW)602125523
Tarnogród (M)60212418108
Telatyn 61810223158
Terespol (M)6010211688
Terespol 601162271413
Tereszpol 60213218810
Tomaszów Lubelski 618112432617
Tomaszów Lubelski (M)618011864739
Trawniki 6170521587
Trzebieszów 61109219910
Trzeszczany 604062231211
Trzydnik Duży 607072271710
Tuczna 60117218117
Turobin 602142412615
Tyszowce (OW)6181251596
Tyszowce (M)6181241046
Uchanie 604072352213
Ulan-Majorat 61507222193
Ulhówek 61813222166
Ułęż 6160621688
Urszulin 619052972
Urzędów 607082392217
Uścimów 608132963
Wąwolnica 61410223914
Werbkowice 604082382513
Wierzbica 603122853
Wilkołaz 60709220155
Wilków 61207218126
Wisznice 601182251312
Włodawa (M)619011512130
Włodawa 6190621037
Wohyń 615082362016
Wojciechów 60913219109
Wojcieszków 611102291811
Wojsławice 60313219109
Wola Mysłowska 61111215114
Wola Uhruska 6190721477
Wólka 60914217143
Wyryki 619082651
Wysokie 609152281810
Zakrzew 60916216115
Zakrzówek 607102261511
Zalesie 6011921147
Zamość (M)664011333154179
Zamość 620142925339
Zwierzyniec (M)6201541183
Zwierzyniec (OW)62015519118
Żmudź 603142725
Żółkiewka 60611225178
Żyrzyn 614112281513
Razem846944773992
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010