Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2009 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 608022201010
Adamów 62001219910
Adamów 61103219109
Aleksandrów 602022835
Annopol (M)607024330
Annopol (OW)60702520128
Baranów 6140221073
Batorz 60501217125
Bełżec 6180221055
Bełżyce (M)60901422814
Bełżyce (OW)60901518108
Biała Podlaska (M)6610111899297
Biała Podlaska 60103227189
Białopole 6030221192
Biłgoraj (M)6020111054659
Biłgoraj 602032321418
Biszcza 6020421055
Borki 61502221129
Borzechów 6090221596
Bychawa (OW)6090351486
Bychawa (M)6090341688
Chełm (M)662011294129165
Chełm 603032522923
Chodel 61201218117
Chrzanów 605022844
Cyców 610012241113
Czemierniki 61503214113
Dęblin (M)616011502327
Dębowa Kłoda 6130121192
Dołhobyczów 604022241311
Dorohusk 603042342014
Drelów 60104221147
Dubienka 60305216610
Dzierzkowice 607032231013
Dzwola 60503219163
Fajsławice 6060221688
Firlej 6080321495
Frampol (M)602054330
Frampol (OW)60205518135
Garbów 609042321814
Głusk 609052301812
Godziszów 60504224168
Goraj 6020621174
Gorzków 606032261511
Gościeradów 60704219910
Grabowiec 620022291811
Hanna 6190221367
Hańsk 619032972
Horodło 60403225169
Hrubieszów (M)604011642737
Hrubieszów 604042421725
Izbica 606042372314
Jabłonna 609062251114
Jabłoń 6130221367
Janowiec 614032927
Janów Lubelski (OW)6050551376
Janów Lubelski (M)605054281513
Janów Podlaski 6010521578
Jarczów 61803215114
Jastków 609072522527
Jeziorzany 6080421073
Józefów 6120221046
Józefów (OW)6020751358
Józefów (M)602074963
Kamień 60306217116
Kamionka 608052221210
Karczmiska 61203216412
Kazimierz Dolny (M)6140441147
Kazimierz Dolny (OW)6140451174
Kąkolewnica Wschodnia 615042231112
Kłoczew 6160221385
Kock (OW)608065261214
Kock (M)608064000
Kodeń 6010621165
Komarów-Osada 62003220119
Komarówka Podlaska 6150521688
Konopnica 609082351916
Konstantynów 6010721064
Końskowola 61405223815
Krasnobród (OW)6200451376
Krasnobród (M)6200441495
Krasnystaw (M)606011754233
Krasnystaw 606052412021
Kraśniczyn 60606217116
Kraśnik (M)6070111688880
Kraśnik 60705220146
Krynice 618042844
Krzczonów 60909221129
Krzywda 61104228199
Księżpol 6020821899
Kurów 6140621688
Leśna Podlaska 6010821358
Leśniowice 60307218711
Lubartów 608072231211
Lubartów (M)608011814239
Lublin (M)6630111433680753
Lubycza Królewska 618052231310
Ludwin 6100221394
Łabunie 62005217512
Łaszczów 61806219118
Łaziska 6120421688
Łęczna (OW)61003512210
Łęczna (M)610034472027
Łomazy 60109221912
Łopiennik Górny 6060721798
Łukowa 60209215105
Łuków 611052482721
Łuków (M)6110111105258
Markuszów 614072404
Mełgiew 6170221192
Miączyn 6200621569
Michów 608082201010
Międzyrzec Podlaski (M)601011743737
Międzyrzec Podlaski 60110218117
Milanów 6130321183
Milejów 610042422319
Mircze 60405220713
Modliborzyce 60506219127
Nałęczów (M)6140841798
Nałęczów (OW)61408518126
Niedrzwica Duża 609102311417
Niedźwiada 60809228919
Nielisz 620072281612
Niemce 609112492722
Nowodwór 6160321275
Obsza 60210215123
Opole Lubelskie (M)61205419811
Opole Lubelskie (OW)61205515105
Ostrów Lubelski (OW)6081051486
Ostrów Lubelski (M)6081041266
Ostrówek 60811218810
Parczew (OW)613045826
Parczew (M)613044371819
Piaski (M)617034312
Piaski (OW)617035311417
Piszczac 60111218108
Podedwórze 6130521174
Poniatowa (M)6120641587
Poniatowa (OW)61206518810
Potok Górny 60211220146
Potok Wielki 6050721697
Puchaczów 610052261610
Puławy (M)61401117159112
Puławy 614092311318
Rachanie 61807215105
Radecznica 62008223176
Radzyń Podlaski 61506219811
Radzyń Podlaski (M)615011522428
Rejowiec 603152261115
Rejowiec Fabryczny 6030821587
Rejowiec Fabryczny (M)60301126917
Rokitno 6011221275
Rossosz 6011321394
Ruda-Huta 60309218117
Rudnik 6060921596
Rybczewice 617042835
Ryki (OW)61604519118
Ryki miasto (M)616044331617
Sawin 603102291316
Serniki 60812216106
Serokomla 6110621367
Siedliszcze 60311222139
Siemień 61306226188
Siennica Różana 606102231013
Sitno 620092251510
Skierbieszów 620102221012
Sławatycze 601142514
Sosnowica 613072532
Sosnówka 601152972
Spiczyn 61006219127
Stanin 611072291514
Stary Brus 619042752
Stary Zamość 62011223914
Stężyca 6160521367
Stoczek Łukowski (M)6110211082
Stoczek Łukowski 611082231211
Strzyżewice 609122251510
Sułów 62012222148
Susiec 618082211011
Szastarka 60706222157
Szczebrzeszyn (OW)620135261115
Szczebrzeszyn (M)62013416106
Świdnik (M)6170111598178
Tarnawatka 618092844
Tarnogród (OW)602125642
Tarnogród (M)602124734
Telatyn 6181021064
Terespol (M)601021241014
Terespol 60116216610
Tereszpol 6021321349
Tomaszów Lubelski 618112301713
Tomaszów Lubelski (M)618011582533
Trawniki 617052281513
Trzebieszów 61109219127
Trzeszczany 6040621596
Trzydnik Duży 60707218117
Tuczna 60117213121
Turobin 602142321616
Tyszowce (M)618124954
Tyszowce (OW)6181251486
Uchanie 60407218612
Ulan-Majorat 615072862
Ulhówek 61813217134
Ułęż 61606216610
Urszulin 6190521055
Urzędów 607082362313
Uścimów 6081321486
Wąwolnica 6141021569
Werbkowice 604082442717
Wierzbica 6031221578
Wilkołaz 60709217611
Wilków 61207215312
Wisznice 60118220119
Włodawa 6190621697
Włodawa (M)619011462620
Wohyń 615082311813
Wojciechów 60913217116
Wojcieszków 61110216412
Wojsławice 60313219910
Wola Mysłowska 6111121358
Wola Uhruska 619072201010
Wólka 6091421899
Wyryki 619082734
Wysokie 60915225169
Zakrzew 6091621358
Zakrzówek 60710227198
Zalesie 6011921156
Zamość 620142583919
Zamość (M)664011240132108
Zwierzyniec (M)62015418117
Zwierzyniec (OW)6201551688
Żmudź 6031421183
Żółkiewka 60611227189
Żyrzyn 61411221813
Razem751138403671
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010