Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2010 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111502682820
Puławy (M)614011307163144
Chełm (M)662011304156148
Zamość (M)664011249123126
Kraśnik (M)6070111808199
Świdnik (M)6170111708783
Biała Podlaska (M)6610111617784
Biłgoraj (M)6020111004753
Łuków (M)611011975443
Lubartów (M)608011924844
Krasnystaw (M)606011843846
Hrubieszów (M)604011723735
Tomaszów Lubelski (M)618011673631
Zamość 620142613625
Dęblin (M)616011603228
Międzyrzec Podlaski (M)601011602832
Niemce 609112522131
Puławy 614092502327
Kurów 614062482325
Łęczna (M)610034482226
Chełm 603032472918
Ryki (OW)616045462422
Radzyń Podlaski (M)615011452223
Końskowola 614052452619
Poniatowa (M)612064431825
Opole Lubelskie (M)612054432815
Urzędów 607082412714
Włodawa (M)619011411823
Janów Lubelski (M)605054402119
Żyrzyn 614112402713
Jabłonna 609062372215
Łuków 611052371621
Ryki miasto (M)616044372215
Hrubieszów 604042372017
Trawniki 617052361818
Izbica 606042362511
Biłgoraj 602032361818
Międzyrzec Podlaski 601102351718
Parczew (M)613044351916
Niedrzwica Duża 609102351619
Gościeradów 607042341717
Mircze 604052341915
Cyców 610012342311
Jastków 609072341618
Susiec 618082332013
Dołhobyczów 604022321517
Sitno 620092321616
Lubartów 608072321715
Zakrzówek 607102312011
Biała Podlaska 601032311912
Garbów 609042311516
Konopnica 609082301416
Krasnystaw 606052301515
Rejowiec 603152301713
Wąwolnica 61410229236
Milejów 610042291316
Bychawa (OW)609035281414
Opole Lubelskie (OW)612055281612
Piszczac 60111228199
Głusk 609052281711
Stary Zamość 620112271512
Strzyżewice 609122271413
Werbkowice 604082271413
Kąkolewnica Wschodnia 615042271611
Baranów 614022271413
Mełgiew 617022271512
Nałęczów (M)614084261412
Józefów 612022261511
Turobin 602142261115
Annopol (OW)607025261313
Szczebrzeszyn (OW)620135261214
Stoczek Łukowski 611082261313
Kłoczew 616022261610
Stężyca 616052261016
Trzydnik Duży 60707225178
Łabunie 62005225178
Krzczonów 609092251510
Dzierzkowice 607032251411
Kamionka 608052251213
Wojcieszków 611102241014
Trzeszczany 604062241113
Michów 608082241212
Tomaszów Lubelski 618112241212
Radzyń Podlaski 61506223176
Szastarka 60706223194
Ruda-Huta 603092231211
Krzywda 611042231211
Wojciechów 60913222166
Sawin 603102221111
Trzebieszów 61109222157
Wilkołaz 60709222913
Kraśniczyn 60606222139
Terespol 60116222139
Miączyn 62006222139
Szczebrzeszyn (M)62013422139
Nałęczów (OW)614085221210
Żółkiewka 606112211011
Gorzków 60603221129
Wólka 609142211011
Komarów-Osada 620032211110
Uchanie 60407221129
Stanin 61107220911
Zwierzyniec (OW)62015520713
Rachanie 61807220119
Horodło 604032201010
Rybczewice 61704220128
Wohyń 615082201010
Drelów 60104220911
Siennica Różana 60610220614
Fajsławice 60602220119
Łomazy 60109220146
Bychawa (M)60903419109
Rokitno 60112219910
Grabowiec 62002219118
Księżpol 60208219145
Wysokie 60915219811
Ludwin 61002219127
Dorohusk 60304219109
Kraśnik 60705219811
Siedliszcze 6031121899
Spiczyn 61006218108
Leśna Podlaska 60108218108
Janowiec 61403218126
Tyszowce (OW)6181251899
Skierbieszów 62010218108
Dzwola 60503218108
Sułów 62012217710
Tarnogród (OW)60212517611
Terespol (M)6010211798
Wisznice 60118217710
Telatyn 6181021789
Firlej 6080321789
Parczew (OW)61304517116
Borki 61502217116
Włodawa 61906217710
Potok Górny 60211217107
Lubycza Królewska 61805217125
Adamów 6200121789
Nielisz 6200721798
Piaski (OW)6170351798
Józefów (OW)6020751789
Ulan-Majorat 61507217710
Wola Mysłowska 61111217611
Zalesie 6011921798
Kamień 60306217116
Goraj 60206217116
Rejowiec Fabryczny 60308217134
Jabłoń 6130221789
Kazimierz Dolny (OW)61404516151
Godziszów 60504216610
Abramów 6080221679
Wilków 61207216115
Karczmiska 61203216133
Kodeń 6010621697
Rudnik 6060921688
Łukowa 60209215123
Aleksandrów 60202215105
Łopiennik Górny 60607215105
Frampol (OW)6020551578
Łaziska 61204215105
Ułęż 6160621578
Wierzbica 6031221578
Modliborzyce 6050621578
Tereszpol 6021321587
Sosnówka 60115214113
Zakrzew 6091621468
Radecznica 6200821486
Annopol (M)6070241477
Adamów 6110321486
Dębowa Kłoda 6130121486
Niedźwiada 6080921477
Serokomla 6110621468
Bełżec 61802214113
Potok Wielki 6050721468
Chodel 6120121468
Nowodwór 6160321495
Tarnawatka 6180921486
Milanów 6130321486
Poniatowa (OW)6120651459
Janów Podlaski 6010521358
Rejowiec Fabryczny (M)6030111358
Wojsławice 6031321385
Tuczna 6011721394
Leśniowice 6030721376
Obsza 6021021376
Siemień 6130621367
Bełżyce (OW)6090151376
Chrzanów 6050221385
Janów Lubelski (OW)6050551275
Czemierniki 6150321266
Wola Uhruska 6190721266
Białopole 6030221275
Ulhówek 6181321275
Kock (OW)6080651266
Bełżyce (M)6090141257
Łaszczów (OW)6180651275
Puchaczów 6100521275
Konstantynów 6010721284
Biszcza 6020421275
Krynice 6180421275
Żmudź 6031421183
Józefów (M)6020741147
Dubienka 6030521192
Tyszowce (M)6181241165
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Krasnobród (OW)6200451156
Hanna 6190221174
Kock (M)6080641174
Stary Brus 6190421082
Borzechów 6090221055
Urszulin 6190521091
Ostrówek 6081121055
Ostrów Lubelski (OW)608105936
Podedwórze 613052918
Jarczów 618032945
Hańsk 619032945
Piaski (M)617034927
Uścimów 608132853
Markuszów 614072853
Batorz 605012835
Komarówka Podlaska 615052862
Ostrów Lubelski (M)608104835
Wyryki 619082835
Jeziorzany 608042826
Sławatycze 601142752
Serniki 608122725
Stoczek Łukowski (M)611021725
Łaszczów (M)618064743
Rossosz 601132752
Łęczna (OW)610035633
Sosnowica 613072642
Frampol (M)602054624
Tarnogród (M)602124660
Krasnobród (M)620044514
Zwierzyniec (M)620154431
Razem802741393888
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010