Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2010 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 6080221679
Adamów 6110321486
Adamów 6200121789
Aleksandrów 60202215105
Annopol (M)6070241477
Annopol (OW)607025261313
Baranów 614022271413
Batorz 605012835
Bełżec 61802214113
Bełżyce (OW)6090151376
Bełżyce (M)6090141257
Biała Podlaska (M)6610111617784
Biała Podlaska 601032311912
Białopole 6030221275
Biłgoraj 602032361818
Biłgoraj (M)6020111004753
Biszcza 6020421275
Borki 61502217116
Borzechów 6090221055
Bychawa (M)60903419109
Bychawa (OW)609035281414
Chełm 603032472918
Chełm (M)662011304156148
Chodel 6120121468
Chrzanów 6050221385
Cyców 610012342311
Czemierniki 6150321266
Dęblin (M)616011603228
Dębowa Kłoda 6130121486
Dołhobyczów 604022321517
Dorohusk 60304219109
Drelów 60104220911
Dubienka 6030521192
Dzierzkowice 607032251411
Dzwola 60503218108
Fajsławice 60602220119
Firlej 6080321789
Frampol (OW)6020551578
Frampol (M)602054624
Garbów 609042311516
Głusk 609052281711
Godziszów 60504216610
Goraj 60206217116
Gorzków 60603221129
Gościeradów 607042341717
Grabowiec 62002219118
Hanna 6190221174
Hańsk 619032945
Horodło 604032201010
Hrubieszów (M)604011723735
Hrubieszów 604042372017
Izbica 606042362511
Jabłonna 609062372215
Jabłoń 6130221789
Janowiec 61403218126
Janów Lubelski (OW)6050551275
Janów Lubelski (M)605054402119
Janów Podlaski 6010521358
Jarczów 618032945
Jastków 609072341618
Jeziorzany 608042826
Józefów 612022261511
Józefów (M)6020741147
Józefów (OW)6020751789
Kamień 60306217116
Kamionka 608052251213
Karczmiska 61203216133
Kazimierz Dolny (OW)61404516151
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Kąkolewnica Wschodnia 615042271611
Kłoczew 616022261610
Kock (M)6080641174
Kock (OW)6080651266
Kodeń 6010621697
Komarów-Osada 620032211110
Komarówka Podlaska 615052862
Konopnica 609082301416
Konstantynów 6010721284
Końskowola 614052452619
Krasnobród (M)620044514
Krasnobród (OW)6200451156
Krasnystaw 606052301515
Krasnystaw (M)606011843846
Kraśniczyn 60606222139
Kraśnik (M)6070111808199
Kraśnik 60705219811
Krynice 6180421275
Krzczonów 609092251510
Krzywda 611042231211
Księżpol 60208219145
Kurów 614062482325
Leśna Podlaska 60108218108
Leśniowice 6030721376
Lubartów (M)608011924844
Lubartów 608072321715
Lublin (M)6630111502682820
Lubycza Królewska 61805217125
Ludwin 61002219127
Łabunie 62005225178
Łaszczów (OW)6180651275
Łaszczów (M)618064743
Łaziska 61204215105
Łęczna (OW)610035633
Łęczna (M)610034482226
Łomazy 60109220146
Łopiennik Górny 60607215105
Łukowa 60209215123
Łuków (M)611011975443
Łuków 611052371621
Markuszów 614072853
Mełgiew 617022271512
Miączyn 62006222139
Michów 608082241212
Międzyrzec Podlaski (M)601011602832
Międzyrzec Podlaski 601102351718
Milanów 6130321486
Milejów 610042291316
Mircze 604052341915
Modliborzyce 6050621578
Nałęczów (OW)614085221210
Nałęczów (M)614084261412
Niedrzwica Duża 609102351619
Niedźwiada 6080921477
Nielisz 6200721798
Niemce 609112522131
Nowodwór 6160321495
Obsza 6021021376
Opole Lubelskie (OW)612055281612
Opole Lubelskie (M)612054432815
Ostrów Lubelski (OW)608105936
Ostrów Lubelski (M)608104835
Ostrówek 6081121055
Parczew (M)613044351916
Parczew (OW)61304517116
Piaski (M)617034927
Piaski (OW)6170351798
Piszczac 60111228199
Podedwórze 613052918
Poniatowa (OW)6120651459
Poniatowa (M)612064431825
Potok Górny 60211217107
Potok Wielki 6050721468
Puchaczów 6100521275
Puławy (M)614011307163144
Puławy 614092502327
Rachanie 61807220119
Radecznica 6200821486
Radzyń Podlaski 61506223176
Radzyń Podlaski (M)615011452223
Rejowiec 603152301713
Rejowiec Fabryczny 60308217134
Rejowiec Fabryczny (M)6030111358
Rokitno 60112219910
Rossosz 601132752
Ruda-Huta 603092231211
Rudnik 6060921688
Rybczewice 61704220128
Ryki (OW)616045462422
Ryki miasto (M)616044372215
Sawin 603102221111
Serniki 608122725
Serokomla 6110621468
Siedliszcze 6031121899
Siemień 6130621367
Siennica Różana 60610220614
Sitno 620092321616
Skierbieszów 62010218108
Sławatycze 601142752
Sosnowica 613072642
Sosnówka 60115214113
Spiczyn 61006218108
Stanin 61107220911
Stary Brus 6190421082
Stary Zamość 620112271512
Stężyca 616052261016
Stoczek Łukowski (M)611021725
Stoczek Łukowski 611082261313
Strzyżewice 609122271413
Sułów 62012217710
Susiec 618082332013
Szastarka 60706223194
Szczebrzeszyn (M)62013422139
Szczebrzeszyn (OW)620135261214
Świdnik (M)6170111708783
Tarnawatka 6180921486
Tarnogród (M)602124660
Tarnogród (OW)60212517611
Telatyn 6181021789
Terespol 60116222139
Terespol (M)6010211798
Tereszpol 6021321587
Tomaszów Lubelski 618112241212
Tomaszów Lubelski (M)618011673631
Trawniki 617052361818
Trzebieszów 61109222157
Trzeszczany 604062241113
Trzydnik Duży 60707225178
Tuczna 6011721394
Turobin 602142261115
Tyszowce (M)6181241165
Tyszowce (OW)6181251899
Uchanie 60407221129
Ulan-Majorat 61507217710
Ulhówek 6181321275
Ułęż 6160621578
Urszulin 6190521091
Urzędów 607082412714
Uścimów 608132853
Wąwolnica 61410229236
Werbkowice 604082271413
Wierzbica 6031221578
Wilkołaz 60709222913
Wilków 61207216115
Wisznice 60118217710
Włodawa (M)619011411823
Włodawa 61906217710
Wohyń 615082201010
Wojciechów 60913222166
Wojcieszków 611102241014
Wojsławice 6031321385
Wola Mysłowska 61111217611
Wola Uhruska 6190721266
Wólka 609142211011
Wyryki 619082835
Wysokie 60915219811
Zakrzew 6091621468
Zakrzówek 607102312011
Zalesie 6011921798
Zamość (M)664011249123126
Zamość 620142613625
Zwierzyniec (OW)62015520713
Zwierzyniec (M)620154431
Żmudź 6031421183
Żółkiewka 606112211011
Żyrzyn 614112402713
Razem802741393888
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010