Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Surowe współczynniki zachorowań na nowotwory złośliwe w poszczególnych gminach województwa lubelskiego w roku 1999

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 608022257,57212,95302,90
Adamów 620012352,18412,14293,47
Adamów 611032118,00170,3666,73
Aleksandrów 60202231,610,0063,45
Annopol (OW)607025189,45205,64173,51
Annopol (M)607024220,43148,92290,07
Baranów 614022292,60369,86219,30
Batorz 605012295,54377,36214,25
Bełżec 618022130,17193,9265,53
Bełżyce (M)609014197,18174,57218,40
Bełżyce (OW)609015367,59331,62401,84
Biała Podlaska 60103293,4868,70117,75
Biała Podlaska (M)661011136,58141,35132,12
Białopole 603022376,81284,41472,81
Biłgoraj 602032308,17326,64289,95
Biłgoraj (M)602011238,94242,37235,81
Biszcza 602042167,83246,9193,20
Borki 615022174,71189,10160,10
Borzechów 609022363,81390,05337,84
Bychawa (OW)609035250,56391,28110,93
Bychawa (M)609034261,15273,44249,91
Chełm (M)662011300,85297,01304,36
Chełm 603032308,79281,46335,14
Chodel 612012361,90375,72348,03
Chrzanów 605022315,64529,41112,04
Cyców 610012212,03238,85185,28
Czemierniki 615032222,49202,84242,03
Dęblin (M)616011279,06346,94209,40
Dębowa Kłoda 613012138,60187,9790,87
Dołhobyczów 604022366,09384,62347,93
Dorohusk 603042266,84375,23159,40
Drelów 601042223,25239,23207,11
Dubienka 603052236,81206,47266,13
Dzierzkowice 607032398,05396,68399,42
Dzwola 605032343,45230,55454,80
Fajsławice 606022207,55115,65295,64
Firlej 608032249,14283,11215,85
Frampol (M)602054243,16227,27261,44
Frampol (OW)602055519,00721,50304,99
Garbów 609042221,46247,52196,21
Głusk 609052254,41293,83216,99
Godziszów 605042312,41475,20149,03
Goraj 602062295,92341,01251,57
Gorzków 606032447,03469,26426,80
Gościeradów 607042146,20269,1126,26
Grabowiec 620022196,12236,22156,31
Hanna 619022278,71388,24168,07
Hańsk 619032168,43287,0848,40
Horodło 604032649,35662,25636,94
Hrubieszów 604042276,41291,00261,55
Hrubieszów (M)604011410,30461,87363,17
Izbica 606042260,42298,00224,40
Jabłonna 609062239,23352,88130,21
Jabłoń 613022205,48321,2590,87
Janowiec 614032138,27165,84110,68
Janów Lubelski (M)605054243,13257,29229,58
Janów Lubelski (OW)605055166,43140,38193,33
Janów Podlaski 60105286,19172,650,00
Jarczów 618032324,59301,20347,74
Jastków 609072259,37346,08175,72
Jeziorzany 608042250,47195,06301,93
Józefów (M)602074191,280,00370,37
Józefów 612022364,77467,42265,60
Józefów (OW)602075241,30363,93120,00
Kamień 603062267,97290,84244,86
Kamionka 608052288,97276,50301,20
Karczmiska 612032305,30460,97151,65
Kazimierz Dolny (OW)614045290,28348,63232,02
Kazimierz Dolny (M)614044303,45291,89313,81
Kąkolewnica Wschodnia 615042182,44224,01139,34
Kłoczew 616022222,02311,77131,30
Kock (M)608064111,98170,7555,10
Kock (OW)608065204,32172,91236,55
Kodeń 60106266,5090,7943,33
Komarów-Osada 620032358,55442,03274,35
Komarówka Podlaska 615052272,21231,84313,11
Konopnica 609082355,87479,97237,95
Konstantynów 601072120,25243,070,00
Końskowola 614052271,89440,04107,53
Krasnobród (M)62004467,87141,040,00
Krasnobród (OW)620045341,69441,70235,18
Krasnystaw (M)606011262,30255,78268,15
Krasnystaw 606052369,04530,34209,64
Kraśniczyn 606062236,92221,43251,57
Kraśnik (M)607011288,22258,79315,25
Kraśnik 607052184,61203,78166,34
Krynice 618042379,84411,95348,78
Krzczonów 609092337,84346,29329,79
Krzywda 611042178,0993,21263,90
Księżpol 602082234,16318,19148,10
Kurów 614062315,30420,48214,13
Leśna Podlaska 60108285,6085,4085,80
Leśniowice 603072347,46524,56180,18
Lubartów 608072257,31359,86160,26
Lubartów (M)608011223,74189,27255,23
Lublin (M)663011312,68321,32305,12
Lubycza Królewska 618052271,37350,69191,10
Ludwin 610022325,60440,35206,95
Łabunie 620052222,26259,99186,22
Łaszczów 618062282,61377,80192,52
Łaszczów (OW)6180650,000,000,00
Łaszczów (M)6180640,000,000,00
Łaziska 612042371,75400,96343,91
Łęczna (M)610034208,29201,28215,15
Łęczna (OW)610035503,41608,64403,69
Łomazy 601092101,8368,89133,82
Łopiennik Górny 606072276,07387,43167,64
Łukowa 602092358,88599,06125,00
Łuków (M)611011128,73126,23131,08
Łuków 611052124,29134,99113,32
Markuszów 614072128,62129,70127,55
Mełgiew 617022403,75427,01381,58
Miączyn 620062386,44398,77374,86
Michów 608082291,93355,34230,28
Międzyrzec Podlaski 601102105,6657,94152,88
Międzyrzec Podlaski (M)601011198,17187,62208,01
Milanów 613032161,48184,50138,44
Milejów 610042434,74495,16376,10
Mircze 604052340,78422,54258,82
Modliborzyce 605062249,15422,2878,19
Nałęczów (OW)614085228,14392,1673,80
Nałęczów (M)614084331,19567,38147,28
Niedrzwica Duża 609102233,95288,07182,52
Niedźwiada 608092337,89369,91306,09
Nielisz 620072324,07407,52243,16
Niemce 609112184,98279,2991,89
Nowodwór 616032402,68527,24273,47
Obsza 602102256,52341,88171,09
Opole Lubelskie (OW)612055298,86324,68273,74
Opole Lubelskie (M)612054221,70186,61253,49
Ostrów Lubelski (OW)608105203,49117,99286,53
Ostrów Lubelski (M)608104220,85263,85177,46
Ostrówek 608112203,99186,92220,07
Parczew (M)613044249,95180,00314,70
Parczew (OW)613045127,6984,42171,67
Piaski (OW)617035422,65465,57380,95
Piaski (M)61703437,0282,240,00
Piszczac 601112155,2251,89257,93
Podedwórze 613052142,930,00278,29
Poniatowa (OW)612065356,27417,30296,63
Poniatowa (M)612064183,89221,60149,03
Potok Górny 602112278,78262,04295,57
Potok Wielki 605072450,89471,33430,53
Puchaczów 610052436,95636,94244,80
Puławy (M)614011294,20322,42268,72
Puławy 614092271,89312,61232,31
Rachanie 618072239,50224,86253,97
Radecznica 620082387,15377,36396,71
Radzyń Podlaski (M)615011175,98213,78140,73
Radzyń Podlaski 615062160,49123,58197,34
Rejowiec 6031520,000,000,00
Rejowiec 606082384,88451,85321,37
Rejowiec Fabryczny 603082225,36129,20312,62
Rejowiec Fabryczny (M)603011190,19130,15247,22
Rokitno 60112285,1156,59113,77
Rossosz 601132157,3677,10240,96
Ruda-Huta 603092200,40240,00160,64
Rudnik 606092521,65642,05407,12
Rybczewice 617042321,32192,49438,79
Ryki (OW)616045240,71194,17288,18
Ryki miasto (M)616044334,31293,75372,18
Sawin 603102331,13298,61363,52
Serniki 608122304,26406,01202,68
Serokomla 611062248,03321,69177,07
Siedliszcze 603112364,62458,34270,56
Siemień 613062227,70189,90265,45
Siennica Różana 606102517,91671,14375,16
Sitno 620092323,67445,50204,08
Skierbieszów 620102485,11600,80368,88
Sławatycze 601142318,70289,02347,22
Sosnowica 613072135,32135,23135,41
Sosnówka 601152224,50328,73125,23
Spiczyn 610062287,03417,77154,26
Stanin 611072157,81196,27118,95
Stary Brus 619042123,86167,3681,50
Stary Zamość 620112353,17354,99351,37
Stężyca 616052344,65246,31439,04
Stoczek Łukowski 611082109,82150,6067,29
Stoczek Łukowski (M)611021256,22302,34212,92
Strzyżewice 609122371,85418,06326,71
Sułów 620122268,62260,13276,53
Susiec 618082145,21144,68145,74
Szastarka 607062354,23437,23273,47
Szczebrzeszyn (OW)620135300,26289,86310,38
Szczebrzeszyn (M)620134308,70271,00342,00
Świdnik (M)617011201,19261,14144,72
Tarnawatka 618092260,91239,46281,95
Tarnogród (OW)602125161,59158,73164,56
Tarnogród (M)602124345,03301,02385,25
Telatyn 618102428,31697,01162,34
Terespol (M)601021178,17201,34156,54
Terespol 601162162,71138,27186,22
Tereszpol 602132264,93328,95197,63
Tomaszów Lubelski (M)618011284,09317,23253,66
Tomaszów Lubelski 618112289,70381,96198,27
Trawniki 617052348,62430,29269,82
Trzebieszów 61109264,2825,25104,74
Trzeszczany 604062276,63323,62231,75
Trzydnik Duży 607072388,40358,72418,41
Tuczna 601172126,45204,2950,10
Turobin 602142402,13377,87424,58
Tyszowce (M)6181240,000,000,00
Tyszowce (OW)6181250,000,000,00
Tyszowce 618122318,23433,84207,59
Uchanie 604072451,75505,05398,26
Ulan-Majorat 615072159,49157,83161,19
Ulhówek 618132136,92206,3368,14
Ułęż 616062765,78643,09884,96
Urszulin 619052207,6191,79324,68
Urzędów 607082378,87381,94375,86
Uścimów 608132308,90225,48391,72
Wąwolnica 614102300,36287,12312,99
Werbkowice 604082268,22277,88258,59
Wierzbica 603122299,51385,42212,62
Wilkołaz 607092302,17390,76213,45
Wilków 612072228,66306,04151,86
Wisznice 60118289,9472,73106,80
Włodawa (M)619011278,07233,85320,20
Włodawa 619062335,29342,58328,30
Wohyń 615082178,21176,72179,72
Wojciechów 609132336,53523,01162,60
Wojcieszków 611102123,36134,01112,20
Wojsławice 603132170,47215,05126,69
Wola Mysłowska 61111234,8534,9734,73
Wola Uhruska 619072223,71320,37131,29
Wólka 609142274,24357,73191,31
Wyryki 619082195,63134,14253,81
Wysokie 609152391,25474,63312,07
Zakrzew 609162364,04400,92328,77
Zakrzówek 607102336,16387,17287,88
Zalesie 60119264,66127,770,00
Zamość (M)664011288,94320,56259,92
Zamość 620142288,43371,44208,54
Zwierzyniec (OW)620155551,52507,61594,35
Zwierzyniec (M)62015490,80189,270,00
Żmudź 603142221,55337,08109,23
Żółkiewka 606112264,67303,31228,31
Żyrzyn 614112313,25388,64238,17
Razem269,21295,84243,96
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010