Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 1999 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111091523568
Chełm (M)66201120898110
Zamość (M)66401119410391
Puławy (M)6140111507872
Kraśnik (M)6070111074661
Świdnik (M)617011815130
Hrubieszów (M)604011804337
Biała Podlaska (M)661011783939
Biłgoraj (M)602011623032
Tomaszów Lubelski (M)618011583127
Zamość 620142573621
Dęblin (M)616011543420
Lubartów (M)608011522131
Krasnystaw (M)606011522428
Łęczna (M)610034462224
Milejów 610042412318
Łuków (M)611011401921
Horodło 604032402020
Włodawa (M)619011391623
Chełm 603032381721
Biłgoraj 602032382018
Międzyrzec Podlaski (M)601011351619
Krasnystaw 606052352510
Konopnica 609082352312
Piaski (OW)617035351916
Urzędów 607082341717
Ryki miasto (M)616044331419
Trawniki 617052332013
Hrubieszów 604042321715
Tomaszów Lubelski 618112322111
Turobin 602142311417
Mełgiew 617022311615
Puławy 614092301713
Mircze 604052291811
Werbkowice 604082291514
Jastków 609072291910
Janów Lubelski (M)605054291514
Ułęż 616062291217
Skierbieszów 620102291811
Radzyń Podlaski (M)615011291712
Trzydnik Duży 607072281315
Rejowiec 606082281612
Opole Lubelskie (OW)612055281513
Frampol (OW)60205528208
Niemce 60911228217
Józefów 612022271710
Ryki (OW)616045271116
Radecznica 620082271314
Siedliszcze 603112271710
Strzyżewice 609122271512
Parczew (M)61304426917
Miączyn 620062261313
Kurów 61406226179
Dołhobyczów 604022251312
Bełżyce (OW)609015251114
Końskowola 61405225205
Lubartów 60807225178
Niedrzwica Duża 609102251510
Zakrzówek 607102251411
Uchanie 604072251411
Izbica 606042251411
Chodel 612012251312
Dzwola 60503224816
Siennica Różana 60610224159
Szastarka 60706223149
Potok Wielki 605072231211
Sitno 62009222157
Zwierzyniec (OW)620155221012
Dzierzkowice 607032221111
Niedźwiada 608092221210
Wysokie 60915222139
Komarów-Osada 62003221138
Telatyn 61810221174
Żyrzyn 61411221138
Tyszowce 61812221147
Puchaczów 61005221156
Nielisz 62007221138
Godziszów 60504221165
Szczebrzeszyn (OW)620135211011
Gorzków 606032201010
Dorohusk 60304220146
Garbów 60904220119
Karczmiska 61203220155
Rudnik 60609220128
Stężyca 61605220713
Wojciechów 60913220155
Łaszczów 61806220137
Stary Zamość 620112201010
Włodawa 619062201010
Opole Lubelskie (M)61205420812
Lubycza Królewska 61805220137
Sawin 60310220911
Michów 60808220128
Łuków 61105220119
Wólka 60914220137
Poniatowa (OW)61206519118
Krzywda 61104219514
Modliborzyce 60506219163
Poniatowa (M)61206419118
Adamów 62001219118
Łaziska 61204219109
Kamionka 60805219910
Bychawa (OW)60903518144
Jabłonna 60906218135
Żółkiewka 60611218108
Krzczonów 6090921899
Nowodwór 61603218126
Kłoczew 61602217125
Szczebrzeszyn (M)62013417710
Wierzbica 60312217116
Łęczna (OW)61003517107
Łukowa 60209217143
Wilkołaz 60709217116
Potok Górny 6021121789
Cyców 6100121697
Stanin 61107216106
Nałęczów (M)61408416124
Firlej 6080321697
Ludwin 61002216115
Głusk 6090521697
Księżpol 60208216115
Kąkolewnica Wschodnia 61504216106
Krynice 6180421587
Rachanie 6180721578
Leśniowice 60307215114
Sułów 6201221578
Spiczyn 61006215114
Wąwolnica 6141021578
Serniki 60812215105
Borzechów 6090221587
Krasnobród (OW)62004515105
Bychawa (M)6090341477
Łabunie 6200521486
Goraj 6020621486
Bełżyce (M)6090141468
Rybczewice 61704214410
Komarówka Podlaska 6150521468
Wohyń 6150821477
Trzeszczany 6040621486
Baranów 6140221385
Drelów 6010421376
Zakrzew 6091621376
Radzyń Podlaski 6150621358
Jarczów 6180321367
Białopole 6030221358
Łopiennik Górny 6060721394
Annopol (OW)6070251376
Kraśnik 6070521376
Tarnogród (M)6021241257
Nałęczów (OW)61408512102
Józefów (OW)6020751293
Obsza 6021021284
Terespol 6011621257
Abramów 6080221257
Susiec 6180821266
Wilków 6120721284
Piszczac 60111212210
Siemień 6130621257
Kraśniczyn 6060621156
Międzyrzec Podlaski 6011021138
Gościeradów 60704211101
Czemierniki 6150321156
Tereszpol 6021321174
Fajsławice 6060221138
Uścimów 6081321147
Biała Podlaska 6010321147
Kamień 6030621165
Tarnawatka 6180921156
Rejowiec Fabryczny 6030821138
Chrzanów 6050221192
Serokomla 6110621174
Borki 6150221165
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Terespol (M)6010211165
Batorz 6050121174
Ulan-Majorat 6150721055
Ruda-Huta 6030921064
Wola Uhruska 6190721073
Grabowiec 6200221064
Kazimierz Dolny (OW)6140451064
Hanna 6190221073
Stoczek Łukowski 6110821073
Jabłoń 613022972
Wojcieszków 611102954
Rejowiec Fabryczny (M)603011936
Urszulin 619052927
Sławatycze 601142945
Ostrówek 608112945
Jeziorzany 608042835
Ulhówek 618132862
Żmudź 603142862
Wojsławice 603132853
Biszcza 602042752
Ostrów Lubelski (OW)608105725
Kock (OW)608065734
Adamów 611032752
Hańsk 619032761
Janów Lubelski (OW)605055734
Sosnówka 601152752
Dubienka 603052734
Stoczek Łukowski (M)611021743
Milanów 613032743
Wyryki 619082624
Annopol (M)607024624
Łomazy 601092624
Dębowa Kłoda 613012642
Parczew (OW)613045624
Tarnogród (OW)602125633
Tuczna 601172541
Konstantynów 601072550
Józefów (M)602074505
Trzebieszów 611092514
Wisznice 601182523
Janowiec 614032532
Janów Podlaski 601052550
Ostrów Lubelski (M)608104532
Kock (M)608064431
Rossosz 601132413
Markuszów 614072422
Sosnowica 613072422
Bełżec 618022431
Frampol (M)602054422
Leśna Podlaska 601082422
Stary Brus 619042321
Podedwórze 613052303
Zalesie 601192330
Kodeń 601062321
Rokitno 601122312
Zwierzyniec (M)620154330
Wola Mysłowska 611112211
Krasnobród (M)620044220
Piaski (M)617034110
Aleksandrów 602022101
Razem597031932777
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010