Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2000 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111194573621
Zamość (M)66401120597108
Chełm (M)6620111939598
Puławy (M)6140111707397
Biała Podlaska (M)6610111405783
Świdnik (M)6170111105258
Kraśnik (M)6070111094762
Hrubieszów (M)604011663630
Biłgoraj (M)602011653530
Łuków (M)611011843054
Włodawa (M)619011542925
Mircze 604052372710
Krasnystaw (M)606011562729
Łuków 611052442519
Zamość 620142512427
Werbkowice 604082422319
Niedrzwica Duża 60910231238
Potok Górny 60211225232
Tomaszów Lubelski (M)618011522329
Lubartów (M)608011532231
Niemce 609112392217
Stoczek Łukowski 61108231229
Horodło 604032322111
Jastków 609072342014
Opole Lubelskie (OW)612055302010
Janów Lubelski (M)605054332013
Radzyń Podlaski (M)615011422022
Piaski (OW)617035352015
Biała Podlaska 601032331914
Hrubieszów 604042341915
Puławy 614092401921
Międzyrzec Podlaski (M)601011401822
Żyrzyn 614112281810
Modliborzyce 605062301812
Chełm 603032331815
Krasnystaw 606052341816
Biłgoraj 602032301812
Wojciechów 609132281711
Izbica 606042301713
Sułów 620122281711
Urzędów 607082281612
Garbów 609042281612
Krzywda 611042261610
Gościeradów 607042301614
Stanin 611072281612
Trzydnik Duży 607072261610
Rejowiec 606082321616
Niedźwiada 60809222166
Parczew (M)61304424168
Kurów 614062311615
Miączyn 62006223167
Dorohusk 60304221156
Rachanie 61807223158
Lubartów 60807224159
Józefów 61202221156
Jabłonna 60906224159
Kamionka 60805222157
Poniatowa (M)61206414140
Turobin 602142321418
Bychawa (OW)60903523149
Dęblin (M)616011421428
Łęczna (M)610034311417
Wysokie 60915223149
Wisznice 601182241410
Ryki miasto (M)616044361422
Susiec 61808220146
Księżpol 60208221147
Grabowiec 620022231310
Kraśniczyn 60606221138
Leśniowice 60307218135
Poniatowa (OW)612065231310
Opole Lubelskie (M)612054261313
Jarczów 61803219136
Łaszczów 61806220137
Nielisz 62007221138
Żółkiewka 606112241311
Wąwolnica 61410222139
Łukowa 60209215132
Rybczewice 61704220137
Szczebrzeszyn (OW)620135231310
Tarnogród (OW)60212519136
Szastarka 607062241311
Komarówka Podlaska 61505218135
Konopnica 609082321319
Sitno 62009221138
Kąkolewnica Wschodnia 615042271314
Tuczna 60117219127
Bełżyce (OW)60901517125
Ulan-Majorat 61507219127
Drelów 601042251213
Milejów 610042261214
Hańsk 61903217125
Trawniki 617052251213
Ryki (OW)616045231211
Skierbieszów 620102251213
Tomaszów Lubelski 618112241212
Kraśnik 60705220128
Cyców 610012211110
Krynice 61804220119
Stężyca 61605215114
Józefów (OW)602075221111
Mełgiew 61702217116
Bełżyce (M)609014221111
Terespol 601162231112
Firlej 60803219118
Spiczyn 61006215114
Goraj 60206216115
Rejowiec Fabryczny 60308218117
Tyszowce (OW)61812517116
Dzierzkowice 60703219118
Borki 61502220119
Terespol (M)60102119118
Lubycza Królewska 61805217116
Trzeszczany 60406217116
Głusk 60905215114
Wojsławice 60313220119
Dołhobyczów 60402218108
Kłoczew 61602212102
Łabunie 62005219109
Rudnik 60609215105
Nałęczów (OW)61408517107
Radecznica 62008218108
Ruda-Huta 60309215105
Dzwola 60503213103
Zakrzew 60916213103
Wojcieszków 61110219109
Zakrzówek 60710216106
Krzczonów 60909216106
Wilkołaz 60709218108
Chodel 612012241014
Komarów-Osada 62003219109
Janów Podlaski 601052201010
Aleksandrów 60202214104
Łaziska 61204218108
Rejowiec Fabryczny (M)603011201010
Ułęż 61606219109
Końskowola 6140521697
Konstantynów 6010721495
Telatyn 6181021394
Międzyrzec Podlaski 60110224915
Ulhówek 6181321495
Stary Zamość 6201121596
Czemierniki 6150321798
Radzyń Podlaski 6150621697
Zalesie 6011921293
Kodeń 60106220911
Uchanie 60407221912
Zwierzyniec (M)6201541495
Adamów 6110321394
Janów Lubelski (OW)6050551495
Serokomla 6110621394
Urszulin 6190521798
Borzechów 6090221293
Tarnogród (M)6021241394
Piszczac 60111223914
Godziszów 60504219910
Siemień 6130621596
Gorzków 6060321688
Wierzbica 6031221284
Kazimierz Dolny (M)6140441486
Dębowa Kłoda 6130121385
Hanna 6190221385
Strzyżewice 60912222814
Trzebieszów 6110921284
Ludwin 6100221789
Nowodwór 6160321082
Stoczek Łukowski (M)6110211082
Sawin 6031021789
Annopol (OW)60702520812
Wola Uhruska 6190721174
Karczmiska 6120321477
Jabłoń 61302218711
Włodawa 6190621376
Adamów 620012972
Łomazy 6010921679
Siedliszcze 6031121477
Sosnówka 6011521477
Serniki 6081221275
Wohyń 6150821376
Dubienka 6030521174
Puchaczów 6100521578
Szczebrzeszyn (M)6201341174
Wilków 6120721376
Kock (M)608064871
Michów 6080821679
Milanów 6130321376
Ostrówek 6081121477
Wólka 60914221714
Józefów (M)6020741266
Biszcza 6020421569
Obsza 6021021064
Kazimierz Dolny (OW)6140451064
Krasnobród (OW)6200451468
Chrzanów 6050221064
Żmudź 6031421367
Białopole 6030221266
Łopiennik Górny 6060721367
Leśna Podlaska 601082862
Frampol (OW)60205523617
Bychawa (M)6090341266
Potok Wielki 6050721569
Zwierzyniec (OW)620155752
Wola Mysłowska 61111217512
Rossosz 601132853
Podedwórze 613052752
Uścimów 608132752
Łęczna (OW)610035752
Markuszów 6140721156
Kock (OW)60806519514
Parczew (OW)6130451156
Sosnowica 613072954
Janowiec 6140321156
Siennica Różana 60610216511
Baranów 6140221248
Nałęczów (M)61408418414
Tyszowce (M)618124642
Tereszpol 602132945
Fajsławice 60602214410
Rokitno 601122844
Wyryki 619082541
Sławatycze 601142945
Krasnobród (M)620044835
Ostrów Lubelski (OW)608105532
Kamień 6030621037
Tarnawatka 618092835
Batorz 605012431
Stary Brus 619042431
Frampol (M)602054523
Ostrów Lubelski (M)608104422
Annopol (M)607024716
Piaski (M)617034413
Bełżec 618022413
Abramów 608022413
Jeziorzany 608042505
Razem671235303182
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010