Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2004 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111363655708
Zamość (M)664011232112120
Chełm (M)662011216105111
Biała Podlaska (M)6610111707892
Świdnik (M)6170111517873
Puławy (M)6140111435489
Kraśnik (M)6070111377859
Łuków (M)611011834340
Krasnystaw (M)606011773542
Tomaszów Lubelski (M)618011763739
Lubartów (M)608011742945
Biłgoraj (M)602011672839
Hrubieszów (M)604011673235
Dęblin (M)616011623032
Międzyrzec Podlaski (M)601011583127
Radzyń Podlaski (M)615011583028
Zamość 620142573126
Izbica 606042463115
Konopnica 609082462917
Biała Podlaska 601032452619
Łuków 611052452520
Krasnystaw 606052431924
Łęczna (M)610034432716
Niemce 609112422319
Stanin 611072402812
Kurów 614062402218
Werbkowice 604082382513
Chełm 603032382315
Tomaszów Lubelski 618112372314
Włodawa (M)619011372017
Jastków 609072362313
Turobin 602142352015
Urzędów 607082351916
Puławy 614092352411
Krzywda 61104234259
Trawniki 617052332112
Radzyń Podlaski 615062332112
Hrubieszów 604042331518
Jabłonna 609062332211
Horodło 604032332211
Milejów 61004232257
Mircze 604052322111
Nielisz 620072321913
Parczew (M)613044321616
Garbów 609042311813
Mełgiew 617022311813
Terespol 601162311714
Opole Lubelskie (OW)612055311615
Ryki (OW)616045311219
Chodel 612012311813
Susiec 618082311912
Bychawa (M)609034311318
Niedrzwica Duża 609102301614
Międzyrzec Podlaski 601102301713
Gościeradów 607042301317
Janów Lubelski (M)605054301515
Piaski (OW)61703530246
Ulan-Majorat 615072291415
Końskowola 614052291415
Drelów 601042291415
Trzebieszów 611092291712
Szczebrzeszyn (OW)620135291910
Annopol (OW)60702529218
Wólka 609142291712
Kąkolewnica Wschodnia 615042291910
Kraśniczyn 606062281513
Żyrzyn 61411228235
Wohyń 615082281810
Piszczac 601112281315
Sułów 620122281513
Modliborzyce 60506227207
Biłgoraj 602032271611
Ryki miasto (M)616044271116
Michów 60808227207
Kłoczew 61602226188
Bełżyce (M)609014261313
Bychawa (OW)60903526179
Firlej 608032261412
Żółkiewka 60611226215
Godziszów 605042261511
Stoczek Łukowski 61108226188
Cyców 61001225169
Opole Lubelskie (M)61205425169
Rejowiec 60608225916
Janów Podlaski 60105225169
Kamionka 608052251213
Dołhobyczów 604022241113
Poniatowa (OW)61206524618
Łaszczów 618062241014
Łomazy 601092241311
Strzyżewice 60912224159
Dzierzkowice 60703224159
Wojcieszków 61110223149
Terespol (M)60102123167
Bełżyce (OW)60901522148
Gorzków 60603222913
Zakrzówek 607102221111
Rybczewice 61704222166
Skierbieszów 620102221210
Siedliszcze 60311222814
Potok Wielki 60507222157
Dorohusk 60304221912
Nałęczów (OW)61408521138
Stężyca 616052211110
Ulhówek 618132211110
Ruda-Huta 60309221813
Stary Zamość 62011221138
Trzydnik Duży 60707221813
Józefów 61202221138
Wysokie 609152211110
Baranów 61402220128
Poniatowa (M)61206420146
Karczmiska 61203220812
Rachanie 61807220119
Radecznica 620082201010
Józefów (OW)60207520812
Lubartów 60807220128
Spiczyn 61006220128
Niedźwiada 60809220128
Łaziska 61204220128
Sitno 62009220128
Dzwola 60503219127
Adamów 61103219109
Lubycza Królewska 61805219109
Miączyn 62006219145
Szczebrzeszyn (M)62013419910
Księżpol 60208219127
Rudnik 60609218126
Kazimierz Dolny (OW)6140451899
Adamów 62001218108
Goraj 60206218108
Puchaczów 61005218108
Siemień 61306218126
Konstantynów 60107217116
Wojciechów 60913217134
Ostrów Lubelski (OW)60810517125
Zakrzew 60916217134
Tyszowce (OW)61812517125
Serokomla 6110621789
Komarówka Podlaska 6150521789
Batorz 60501217116
Potok Górny 60211217125
Ostrówek 6081121789
Grabowiec 6200221697
Łabunie 62005216610
Biszcza 60204216610
Leśniowice 60307216610
Obsza 60210216124
Uścimów 6081321697
Fajsławice 60602216610
Wąwolnica 6141021697
Rokitno 60112216115
Urszulin 6190521688
Ludwin 61002216115
Wilkołaz 6070921688
Siennica Różana 6061021688
Milanów 61303216610
Czemierniki 6150321578
Hańsk 6190321596
Krzczonów 6090921578
Kock (OW)6080651596
Głusk 6090521578
Trzeszczany 6040621587
Kraśnik 6070521578
Jabłoń 6130221468
Jarczów 6180321495
Tereszpol 6021321477
Borki 6150221495
Żmudź 6031421477
Szastarka 6070621495
Wisznice 6011821468
Łopiennik Górny 6060721477
Stoczek Łukowski (M)6110211495
Leśna Podlaska 60108214104
Zwierzyniec (OW)6201551394
Nałęczów (M)6140841376
Józefów (M)6020741367
Krasnobród (M)6200441367
Jeziorzany 6080421367
Uchanie 6040721367
Dębowa Kłoda 6130121358
Borzechów 6090221385
Frampol (OW)6020551385
Rejowiec Fabryczny (M)6030111394
Sawin 6031021385
Wojsławice 6031321376
Włodawa 6190621266
Kazimierz Dolny (M)6140441284
Zalesie 6011921293
Kamień 6030621284
Rejowiec Fabryczny 6030821275
Serniki 6081221284
Komarów-Osada 6200321275
Wilków 6120721257
Ułęż 6160621239
Wola Mysłowska 6111121156
Krynice 6180421156
Telatyn 6181021174
Tyszowce (M)6181241174
Tarnawatka 6180921165
Kodeń 60106211101
Łukowa 6020921165
Janów Lubelski (OW)6050551138
Białopole 6030221147
Aleksandrów 6020221156
Abramów 6080221156
Zwierzyniec (M)6201541064
Bełżec 6180221064
Sławatycze 6011421055
Tuczna 601172954
Wierzbica 603122963
Łęczna (OW)610035945
Krasnobród (OW)620045972
Tarnogród (OW)602125972
Dubienka 603052945
Stary Brus 619042972
Wola Uhruska 619072844
Rossosz 601132835
Markuszów 614072835
Sosnowica 613072853
Sosnówka 601152853
Tarnogród (M)602124871
Podedwórze 613052743
Chrzanów 605022743
Parczew (OW)613045752
Janowiec 614032752
Wyryki 619082752
Nowodwór 616032752
Kock (M)608064770
Hanna 619022660
Ostrów Lubelski (M)608104642
Piaski (M)617034422
Annopol (M)607024321
Frampol (M)602054211
Razem749440213473
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010