Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2005 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111721823898
Zamość (M)664011333154179
Puławy (M)61401120210894
Kraśnik (M)6070111929993
Chełm (M)6620111879691
Biała Podlaska (M)66101118768119
Świdnik (M)6170111558768
Krasnystaw (M)6060111175265
Łuków (M)6110111094465
Hrubieszów (M)604011955243
Biłgoraj (M)602011944549
Zamość 620142925339
Tomaszów Lubelski (M)618011864739
Lubartów (M)608011743638
Międzyrzec Podlaski (M)601011613328
Dęblin (M)616011583523
Jastków 609072522527
Izbica 606042522923
Włodawa (M)619011512130
Radzyń Podlaski (M)615011502723
Biłgoraj 602032492623
Niemce 609112482919
Łęczna (M)610034472522
Konopnica 609082463115
Tomaszów Lubelski 618112432617
Turobin 602142412615
Radecznica 620082412813
Parczew (M)613044412318
Janów Lubelski (M)605054402119
Urzędów 607082392217
Opole Lubelskie (M)612054392514
Nielisz 620072392217
Łuków 611052392019
Garbów 609042382117
Werbkowice 604082382513
Krasnystaw 606052371522
Miączyn 620062371918
Hrubieszów 604042362511
Wohyń 615082362016
Łaszczów 618062352114
Biała Podlaska 601032351619
Uchanie 604072352213
Mircze 604052341618
Końskowola 614052341816
Łabunie 620052342014
Bełżyce (M)609014342014
Chełm 603032341420
Komarów-Osada 620032341816
Szczebrzeszyn (M)620134341816
Niedrzwica Duża 609102331518
Gorzków 606032321913
Grabowiec 620022321814
Bychawa (OW)609035321517
Ryki (OW)616045321616
Susiec 618082322210
Sitno 620092321715
Dzwola 605032311912
Skierbieszów 620102311516
Ryki miasto (M)616044311417
Puławy 614092311615
Milejów 610042301614
Mełgiew 617022302010
Dołhobyczów 60402229218
Wojcieszków 611102291811
Horodło 604032291712
Chodel 61201229209
Żyrzyn 614112281513
Szczebrzeszyn (OW)620135281414
Wysokie 609152281810
Lubycza Królewska 618052281414
Poniatowa (M)612064271512
Międzyrzec Podlaski 601102271611
Stary Zamość 620112271512
Gościeradów 607042271314
Stanin 61107227198
Terespol 601162271413
Trzydnik Duży 607072271710
Głusk 609052271116
Modliborzyce 605062261313
Zakrzówek 607102261511
Poniatowa (OW)61206525817
Żółkiewka 60611225178
Borki 615022251510
Wisznice 601182251312
Siennica Różana 606102251411
Godziszów 60504225169
Radzyń Podlaski 61506224915
Rejowiec 606082241113
Jabłonna 609062241311
Strzyżewice 609122241311
Piaski (OW)617035241410
Potok Górny 60211224168
Nałęczów (M)61408423914
Telatyn 61810223158
Krzywda 611042231310
Czemierniki 615032231310
Adamów 62001223158
Wąwolnica 61410223914
Trzeszczany 604062231211
Kurów 61406223158
Leśna Podlaska 601082231112
Księżpol 602082231112
Potok Wielki 605072231310
Bełżyce (OW)60901522148
Ulan-Majorat 61507222193
Rachanie 61807222715
Kraśniczyn 60606222148
Ulhówek 61813222166
Fajsławice 60602222139
Krasnobród (OW)62004522139
Siedliszcze 60311222139
Niedźwiada 608092221012
Łopiennik Górny 60607222148
Sułów 620122221012
Cyców 610012211110
Józefów (M)60207421138
Opole Lubelskie (OW)61205521129
Dzierzkowice 607032211011
Karczmiska 61203220137
Rudnik 60609220911
Krzczonów 60909220812
Wilkołaz 60709220155
Janów Podlaski 60105220812
Annopol (OW)607025201010
Kąkolewnica Wschodnia 61504220713
Zwierzyniec (OW)62015519118
Dorohusk 60304219145
Nałęczów (OW)61408519118
Annopol (M)60702419136
Wojciechów 60913219109
Kodeń 60106219118
Rejowiec Fabryczny 60308219118
Trzebieszów 61109219910
Łaziska 61204219127
Kamionka 60805219145
Piszczac 60111219910
Wojsławice 60313219109
Tuczna 60117218117
Lubartów 6080721899
Jabłoń 61302218126
Tereszpol 60213218810
Firlej 60803218126
Spiczyn 61006218108
Łukowa 60209218108
Tarnogród (M)60212418108
Wilków 61207218126
Kłoczew 61602217107
Drelów 60104217107
Ruda-Huta 60309217710
Józefów 61202217710
Kamień 60306217611
Markuszów 61407217134
Kock (OW)60806517107
Serokomla 6110621789
Wólka 60914217143
Jarczów 61803216106
Zakrzew 60916216115
Tarnawatka 6180921697
Chrzanów 6050221697
Szastarka 6070621688
Terespol (M)6010211688
Ułęż 6160621688
Bychawa (M)6090341688
Kraśnik 60705216106
Wola Mysłowska 61111215114
Trawniki 6170521587
Tyszowce (OW)6181251596
Goraj 6020621578
Adamów 6110321569
Borzechów 60902215105
Michów 6080821569
Milanów 6130321569
Krynice 61804214104
Wola Uhruska 6190721477
Baranów 61402214410
Józefów (OW)60207514104
Obsza 6021021495
Łęczna (OW)6100351495
Rokitno 60112214104
Bełżec 6180221486
Ludwin 61002214104
Rejowiec Fabryczny (M)6030111468
Stoczek Łukowski 6110821495
Siemień 61306214113
Leśniowice 6030721376
Piaski (M)61703413103
Łomazy 6010921394
Rybczewice 6170421376
Serniki 6081221385
Nowodwór 6160321394
Aleksandrów 60202213103
Dubienka 6030521358
Frampol (OW)6020551394
Sawin 6031021376
Jeziorzany 6080421257
Parczew (OW)61304512102
Sosnówka 6011521275
Puchaczów 61005212102
Krasnobród (M)6200441165
Rossosz 60113211101
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Zalesie 6011921147
Zwierzyniec (M)6201541183
Janowiec 6140321174
Abramów 6080221165
Stoczek Łukowski (M)6110211165
Ostrówek 6081121174
Biszcza 6020421055
Tyszowce (M)6181241046
Włodawa 6190621037
Dębowa Kłoda 6130121055
Ostrów Lubelski (M)6081041028
Janów Lubelski (OW)6050551082
Komarówka Podlaska 6150521037
Batorz 6050121073
Stężyca 616052936
Konstantynów 601072981
Uścimów 608132963
Urszulin 619052972
Białopole 603022963
Kock (M)608064972
Sławatycze 601142963
Wierzbica 603122853
Podedwórze 613052826
Hanna 619022862
Żmudź 603142725
Hańsk 619032633
Kazimierz Dolny (OW)614045642
Wyryki 619082651
Frampol (M)602054523
Tarnogród (OW)602125523
Sosnowica 613072523
Ostrów Lubelski (OW)608105422
Stary Brus 619042321
Razem846944773992
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010