Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2009 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111433680753
Chełm (M)662011294129165
Puławy (M)61401117159112
Zamość (M)664011240132108
Biała Podlaska (M)6610111899297
Kraśnik (M)6070111688880
Świdnik (M)6170111598178
Biłgoraj (M)6020111054659
Łuków (M)6110111105258
Lubartów (M)608011814239
Międzyrzec Podlaski (M)601011743737
Hrubieszów (M)604011642737
Tomaszów Lubelski (M)618011582533
Krasnystaw (M)606011754233
Radzyń Podlaski (M)615011522428
Jastków 609072522527
Dęblin (M)616011502327
Łęczna (M)610034472027
Hrubieszów 604042421725
Chełm 603032522923
Niemce 609112492722
Łuków 611052482721
Krasnystaw 606052412021
Włodawa (M)619011462620
Parczew (M)613044371819
Milejów 610042422319
Zamość 620142583919
Niedźwiada 60809228919
Puławy 614092311318
Biłgoraj 602032321418
Ryki miasto (M)616044331617
Werbkowice 604082442717
Piaski (OW)617035311417
Niedrzwica Duża 609102311417
Rejowiec Fabryczny (M)60301126917
Turobin 602142321616
Konopnica 609082351916
Sawin 603102291316
Rejowiec 603152261115
Końskowola 61405223815
Szczebrzeszyn (OW)620135261115
Dorohusk 603042342014
Garbów 609042321814
Stary Zamość 62011223914
Bełżyce (M)60901422814
Stanin 611072291514
Terespol (M)601021241014
Izbica 606042372314
Jabłonna 609062251114
Kock (OW)608065261214
Wohyń 615082311813
Mircze 60405220713
Siennica Różana 606102231013
Tomaszów Lubelski 618112301713
Urzędów 607082362313
Cyców 610012241113
Żyrzyn 61411221813
Trawniki 617052281513
Janów Lubelski (M)605054281513
Dzierzkowice 607032231013
Głusk 609052301812
Wilków 61207215312
Kąkolewnica Wschodnia 615042231112
Karczmiska 61203216412
Łabunie 62005217512
Uchanie 60407218612
Łomazy 60109221912
Wojcieszków 61110216412
Nielisz 620072281612
Skierbieszów 620102221012
Dołhobyczów 604022241311
Gorzków 606032261511
Wilkołaz 60709217611
Susiec 618082211011
Leśniowice 60307218711
Stoczek Łukowski 611082231211
Grabowiec 620022291811
Lubartów 608072231211
Opole Lubelskie (M)61205419811
Radzyń Podlaski 61506219811
Lubycza Królewska 618052231310
Abramów 608022201010
Puchaczów 610052261610
Kamionka 608052221210
Ułęż 61606216610
Sitno 620092251510
Michów 608082201010
Ostrówek 60811218810
Wola Uhruska 619072201010
Terespol 60116216610
Poniatowa (OW)61206518810
Gościeradów 60704219910
Adamów 62001219910
Łęczna (OW)61003512210
Dubienka 60305216610
Strzyżewice 609122251510
Wojsławice 60313219910
Komarów-Osada 62003220119
Miączyn 6200621569
Wólka 6091421899
Tereszpol 6021321349
Biała Podlaska 60103227189
Krzywda 61104228199
Siedliszcze 60311222139
Wisznice 60118220119
Horodło 60403225169
Żółkiewka 60611227189
Krzczonów 60909221129
Adamów 61103219109
Wąwolnica 6141021569
Księżpol 6020821899
Borki 61502221129
Wysokie 60915225169
Łaziska 6120421688
Kurów 6140621688
Józefów (OW)6020751358
Annopol (OW)60702520128
Sułów 62012222148
Bychawa (M)6090341688
Wierzbica 6031221578
Siemień 61306226188
Zwierzyniec (OW)6201551688
Fajsławice 6060221688
Bełżyce (OW)60901518108
Wola Mysłowska 6111121358
Nałęczów (M)6140841798
Zakrzew 6091621358
Zakrzówek 60710227198
Łaszczów 61806219118
Janów Podlaski 6010521578
Łopiennik Górny 6060721798
Ryki (OW)61604519118
Leśna Podlaska 6010821358
Piszczac 60111218108
Godziszów 60504224168
Komarówka Podlaska 6150521688
Chodel 61201218117
Janowiec 614032927
Drelów 60104221147
Międzyrzec Podlaski 60110218117
Ruda-Huta 60309218117
Modliborzyce 60506219127
Poniatowa (M)6120641587
Stężyca 6160521367
Rejowiec Fabryczny 6030821587
Jabłoń 6130221367
Włodawa 6190621697
Trzydnik Duży 60707218117
Kazimierz Dolny (M)6140441147
Spiczyn 61006219127
Zwierzyniec (M)62015418117
Serokomla 6110621367
Hanna 6190221367
Potok Wielki 6050721697
Szastarka 60706222157
Trzebieszów 61109219127
Borzechów 6090221596
Kraśniczyn 60606217116
Szczebrzeszyn (M)62013416106
Kraśnik 60705220146
Zalesie 6011921156
Kamień 60306217116
Rudnik 6060921596
Nałęczów (OW)61408518126
Radecznica 62008223176
Janów Lubelski (OW)6050551376
Ostrów Lubelski (OW)6081051486
Wojciechów 60913217116
Uścimów 6081321486
Bychawa (OW)6090351486
Józefów 6120221046
Krasnobród (OW)6200451376
Trzeszczany 6040621596
Tyszowce (OW)6181251486
Ostrów Lubelski (M)6081041266
Parczew (OW)613045826
Potok Górny 60211220146
Serniki 60812216106
Nowodwór 6160321275
Biszcza 6020421055
Kłoczew 6160221385
Rachanie 61807215105
Krasnobród (M)6200441495
Kodeń 6010621165
Rokitno 6011221275
Łukowa 60209215105
Aleksandrów 602022835
Firlej 6080321495
Opole Lubelskie (OW)61205515105
Frampol (OW)60205518135
Batorz 60501217125
Rybczewice 617042835
Urszulin 6190521055
Bełżec 6180221055
Wyryki 619082734
Ludwin 6100221394
Tarnogród (M)602124734
Konstantynów 6010721064
Rossosz 6011321394
Krynice 618042844
Telatyn 6181021064
Tyszowce (M)618124954
Goraj 6020621174
Chrzanów 605022844
Ulhówek 61813217134
Podedwórze 6130521174
Jarczów 61803215114
Kazimierz Dolny (OW)6140451174
Markuszów 614072404
Tarnawatka 618092844
Sławatycze 601142514
Dzwola 60503219163
Milanów 6130321183
Obsza 60210215123
Baranów 6140221073
Józefów (M)602074963
Jeziorzany 6080421073
Czemierniki 61503214113
Żmudź 6031421183
Stoczek Łukowski (M)6110211082
Stary Brus 619042752
Ulan-Majorat 615072862
Mełgiew 6170221192
Hańsk 619032972
Sosnówka 601152972
Tarnogród (OW)602125642
Białopole 6030221192
Piaski (M)617034312
Dębowa Kłoda 6130121192
Sosnowica 613072532
Tuczna 60117213121
Kock (M)608064000
Annopol (M)607024330
Frampol (M)602054330
Razem751138403671
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010