Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Surowe współczynniki zachorowań na nowotwory złośliwe w poszczególnych gminach województwa lubelskiego w roku 2003

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Łaszczów (M)6180640,000,000,00
Tyszowce 6181220,000,000,00
Rejowiec 6031520,000,000,00
Łaszczów (OW)6180650,000,000,00
Poniatowa (M)612064163,30342,880,00
Jeziorzany 608042128,74264,200,00
Kock (M)6080640,000,000,00
Kazimierz Dolny (M)614044111,98233,510,00
Frampol (M)60205466,40134,410,00
Janów Lubelski (OW)60505594,01138,5747,85
Borzechów 609022229,12407,5450,89
Kłoczew 616022223,98365,7379,74
Parczew (OW)613045167,68251,5783,82
Ostrów Lubelski (M)608104185,10283,5590,66
Susiec 618082196,08292,3398,64
Ulhówek 618132268,53430,42107,22
Janowiec 614032275,25436,68111,05
Ostrów Lubelski (OW)608105257,14407,69112,17
Dzwola 605032248,43382,02116,28
Grabowiec 620022369,23618,05122,55
Aleksandrów 602022342,25561,45124,15
Markuszów 614072194,24258,40129,79
Wyryki 619082234,66341,30131,75
Bełżec 618022356,91574,35132,01
Bychawa (OW)609035335,01538,70137,48
Lubartów 608072191,17247,02137,77
Milanów 613032211,27282,22140,58
Biszcza 602042218,71301,36141,24
Sułów 620122333,33541,59142,10
Bełżyce (OW)609015294,42452,90143,64
Krasnystaw 606052214,62281,75148,78
Radzyń Podlaski 615062209,41268,62149,14
Żyrzyn 614112195,58241,69149,84
Frampol (OW)602055247,15342,08152,15
Spiczyn 610062210,00266,97152,91
Firlej 608032298,93442,62156,59
Gościeradów 607042239,97325,03157,52
Nielisz 620072175,58193,92157,68
Biłgoraj 602032207,24257,32158,03
Borki 615022222,47286,17158,83
Wąwolnica 614102223,08289,74159,05
Ułęż 616062409,95668,52160,94
Ulan-Majorat 615072273,80380,11163,83
Czemierniki 615032310,49453,80166,18
Kraśnik 607052270,96379,23167,41
Wojcieszków 611102193,29216,80168,87
Łęczna (M)610034131,1991,99169,13
Stary Brus 619042257,73344,83171,23
Annopol (OW)607025276,24384,84171,43
Tyszowce (M)618124307,56448,83172,12
Wólka 609142260,06348,17172,67
Kazimierz Dolny (OW)614045231,88288,85174,52
Sitno 620092205,40236,76174,57
Gorzków 606032419,09692,73175,90
Księżpol 602082264,55350,77177,36
Białopole 603022474,64756,25181,60
Stoczek Łukowski 611082226,42267,98183,70
Ryki (OW)616045211,36237,10185,22
Tyszowce (OW)618125329,49477,78185,53
Bełżyce (M)609014221,30256,85187,87
Werbkowice 604082321,39455,24188,43
Krzywda 611042179,16168,67189,79
Mircze 604052352,84514,58193,33
Kurów 614062284,55379,36193,75
Szczebrzeszyn (OW)620135344,78498,39197,18
Garbów 609042212,08226,81197,80
Trzeszczany 604062243,95292,64197,86
Łaszczów 618062263,04331,83198,41
Niemce 609112218,20233,07203,59
Chodel 612012218,85232,36205,22
Rejowiec Fabryczny (M)603011276,24350,26206,44
Ludwin 610022202,14198,02206,44
Telatyn 618102229,69250,42208,94
Sosnowica 613072174,40139,28209,64
Puławy 614092295,38382,24211,34
Modliborzyce 605062226,61240,26212,99
Opole Lubelskie (OW)612055250,00288,31213,17
Bychawa (M)609034260,80311,53214,29
Goraj 602062151,5287,11215,15
Szastarka 607062312,70411,78216,12
Niedźwiada 608092371,92527,95216,52
Terespol 601162262,50310,38216,57
Leśna Podlaska 601082282,79348,74217,11
Batorz 605012273,30329,13217,86
Wola Mysłowska 611112345,96473,07218,66
Kraśniczyn 606062314,89411,71221,24
Łuków 611052250,00277,58221,84
Parczew (M)613044277,38336,77221,93
Wola Uhruska 619072206,00188,50222,52
Baranów 614022207,04189,04224,11
Włodawa (M)619011245,52267,90224,44
Serokomla 611062321,25421,74224,82
Zakrzew 609162466,74715,56228,44
Międzyrzec Podlaski 601102268,25308,11228,79
Nowodwór 616032227,32222,42232,45
Rachanie 618072400,60569,71232,79
Dębowa Kłoda 613012379,51531,66232,88
Chełm 603032269,88308,34233,06
Potok Górny 602112200,67167,45233,80
Jabłonna 609062292,40353,65233,89
Tomaszów Lubelski 618112245,54255,10236,02
Cyców 610012357,00480,00236,03
Trzebieszów 611092271,14304,49236,59
Miączyn 620062429,51635,53237,25
Stanin 611072247,65255,55239,62
Rossosz 601132395,10545,60240,38
Drelów 601042243,44244,93241,96
Puchaczów 610052270,89297,62245,20
Szczebrzeszyn (M)620134238,80230,77246,13
Janów Podlaski 601052283,49321,31246,22
Biłgoraj (M)602011268,70292,14247,11
Hańsk 619032270,94294,26247,40
Zwierzyniec (OW)620155348,95450,68248,14
Stary Zamość 620112358,87470,16249,29
Wierzbica 603122376,48501,97250,99
Ryki miasto (M)616044324,97400,08255,00
Tuczna 601172261,23266,81255,89
Hrubieszów (M)604011328,35403,49259,56
Obsza 602102435,16612,69259,63
Dęblin (M)616011272,24283,11261,01
Biała Podlaska 601032298,14332,72263,85
Opole Lubelskie (M)612054327,76395,44267,82
Abramów 608022330,69391,64268,10
Łuków (M)611011268,04266,44269,56
Józefów 612022360,96454,03271,81
Dołhobyczów 604022348,59425,14272,31
Skierbieszów 620102309,65343,41275,77
Dubienka 603052459,36651,70276,05
Leśniowice 603072452,81633,22279,98
Lubartów (M)608011276,51272,28280,34
Stoczek Łukowski (M)611021253,62223,21282,49
Tarnogród (OW)602125363,84441,26284,09
Piszczac 601112300,30315,96284,90
Krasnobród (OW)620045322,95358,91284,90
Jastków 609072222,15156,66285,28
Piaski (OW)617035403,97527,11286,74
Międzyrzec Podlaski (M)601011297,28307,36287,83
Wysokie 609152445,43611,62288,60
Chrzanów 605022239,52185,87289,69
Zamość 620142305,19320,67290,25
Głusk 609052254,41215,38291,38
Wohyń 615082329,86367,84291,55
Dzierzkowice 607032274,88257,92291,65
Horodło 604032299,20304,88293,73
Trawniki 617052320,31347,30294,18
Strzyżewice 609122370,57447,30296,58
Siedliszcze 603112287,08275,63298,35
Zakrzówek 607102277,66255,75298,59
Adamów 620012320,82342,86299,18
Michów 608082452,90609,01299,40
Chełm (M)662011303,05304,97301,30
Konopnica 609082359,05416,34304,12
Kąkolewnica Wschodnia 615042311,13317,89304,16
Sawin 603102271,32237,69304,88
Kraśnik (M)607011366,62431,62307,05
Zalesie 601192412,42513,48308,37
Biała Podlaska (M)661011288,11266,17308,58
Wojsławice 603132442,67576,24309,46
Krynice 618042312,74315,62309,92
Wilków 612072350,60390,63310,80
Łaziska 612042358,28406,67311,89
Stężyca 616052369,52428,42312,28
Janów Lubelski (M)605054302,80290,05315,20
Siemień 613062235,48156,37315,21
Zamość (M)664011309,62302,73315,90
Potok Wielki 605072237,39158,17316,71
Wilkołaz 607092284,14247,96320,51
Rejowiec Fabryczny 603082337,05354,45321,29
Dorohusk 603042304,12278,71329,13
Sosnówka 601152302,11272,85330,47
Urszulin 619052259,50188,32330,97
Godziszów 605042457,25577,86336,08
Adamów 611032271,79205,90336,36
Izbica 606042375,70415,66337,20
Łabunie 620052442,76555,19337,22
Tarnogród (M)602124343,84350,67337,27
Puławy (M)614011318,03294,44339,17
Karczmiska 612032357,59374,18341,09
Tereszpol 602132289,72238,78341,80
Uścimów 608132401,84462,70341,88
Łomazy 601092348,80352,61345,07
Komarów-Osada 620032364,96383,94346,14
Kamień 603062270,67195,31347,22
Hanna 619022315,37283,77347,62
Rokitno 601122204,5658,45350,67
Lublin (M)663011373,38395,43354,19
Świdnik (M)617011357,45359,07355,94
Ostrówek 608112367,14378,79356,19
Żółkiewka 606112371,34384,86358,74
Kamionka 608052320,42278,72360,90
Annopol (M)607024255,20146,63362,58
Rybczewice 617042476,53601,81363,14
Turobin 602142393,65423,37366,11
Mełgiew 617022328,57285,79369,09
Trzydnik Duży 607072353,51336,70370,58
Tarnawatka 618092282,62189,66374,36
Urzędów 607082425,63473,93378,03
Fajsławice 606022441,97507,61378,36
Milejów 610042372,66366,38378,79
Łukowa 602092300,04218,05379,27
Krasnystaw (M)606011375,04365,08383,95
Tomaszów Lubelski (M)618011397,25411,27384,47
Podedwórze 613052496,52613,50386,10
Końskowola 614052338,10287,04387,93
Łopiennik Górny 606072439,56491,73389,11
Krasnobród (M)620044363,76336,02390,63
Hrubieszów 604042409,58426,67392,44
Żmudź 603142395,93399,32392,60
Niedrzwica Duża 609102443,05492,24396,25
Serniki 608122324,87247,22400,32
Kodeń 601062435,18472,14400,36
Jarczów 618032546,31680,98413,44
Rejowiec 606082311,75203,55414,59
Ruda-Huta 603092473,35529,53415,97
Konstantynów 601072312,80196,08425,33
Wojciechów 609132557,81693,24428,90
Sławatycze 601142372,16305,81435,10
Terespol (M)601021294,99135,55444,30
Radzyń Podlaski (M)615011316,03176,32446,32
Krzczonów 609092427,52396,67457,14
Włodawa 619062350,06238,18457,52
Łęczna (OW)610035322,68179,53460,30
Jabłoń 613022537,89608,04467,73
Radecznica 620082398,94327,09469,90
Nałęczów (OW)614085513,02554,68474,63
Komarówka Podlaska 615052423,05362,90483,09
Zwierzyniec (M)620154367,99193,30526,62
Józefów (M)602074542,01557,32527,51
Rudnik 606092484,78439,80527,98
Piaski (M)617034443,62323,36544,96
Wisznice 601182445,52339,88547,65
Nałęczów (M)614084679,28826,02549,20
Siennica Różana 606102467,08370,37556,51
Lubycza Królewska 618052372,31164,88581,23
Józefów (OW)602075374,24158,04589,16
Uchanie 604072580,85522,58639,58
Kock (OW)608065611,18578,37644,41
Poniatowa (OW)612065748,92724,36772,63
Razem318,73347,36291,65
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010