Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 1999 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111091523568
Chełm (M)66201120898110
Zamość (M)66401119410391
Puławy (M)6140111507872
Kraśnik (M)6070111074661
Biała Podlaska (M)661011783939
Hrubieszów (M)604011804337
Biłgoraj (M)602011623032
Lubartów (M)608011522131
Świdnik (M)617011815130
Krasnystaw (M)606011522428
Tomaszów Lubelski (M)618011583127
Łęczna (M)610034462224
Włodawa (M)619011391623
Łuków (M)611011401921
Chełm 603032381721
Zamość 620142573621
Dęblin (M)616011543420
Horodło 604032402020
Międzyrzec Podlaski (M)601011351619
Ryki miasto (M)616044331419
Milejów 610042412318
Biłgoraj 602032382018
Parczew (M)61304426917
Turobin 602142311417
Urzędów 607082341717
Ułęż 616062291217
Dzwola 60503224816
Ryki (OW)616045271116
Piaski (OW)617035351916
Mełgiew 617022311615
Trzydnik Duży 607072281315
Hrubieszów 604042321715
Bełżyce (OW)609015251114
Werbkowice 604082291514
Krzywda 61104219514
Radecznica 620082271314
Janów Lubelski (M)605054291514
Miączyn 620062261313
Stężyca 61605220713
Trawniki 617052332013
Opole Lubelskie (OW)612055281513
Puławy 614092301713
Dołhobyczów 604022251312
Zwierzyniec (OW)620155221012
Rejowiec 606082281612
Strzyżewice 609122271512
Opole Lubelskie (M)61205420812
Chodel 612012251312
Konopnica 609082352312
Radzyń Podlaski (M)615011291712
Mircze 604052291811
Zakrzówek 607102251411
Uchanie 604072251411
Dzierzkowice 607032221111
Izbica 606042251411
Tomaszów Lubelski 618112322111
Skierbieszów 620102291811
Sawin 60310220911
Szczebrzeszyn (OW)620135211011
Potok Wielki 605072231211
Gorzków 606032201010
Szczebrzeszyn (M)62013417710
Jastków 609072291910
Niedrzwica Duża 609102251510
Krasnystaw 606052352510
Józefów 612022271710
Stary Zamość 620112201010
Siedliszcze 603112271710
Niedźwiada 608092221210
Rybczewice 61704214410
Włodawa 619062201010
Kamionka 60805219910
Piszczac 60111212210
Garbów 60904220119
Krzczonów 6090921899
Szastarka 60706223149
Wysokie 60915222139
Łaziska 61204219109
Kurów 61406226179
Siennica Różana 60610224159
Łuków 61105220119
Potok Górny 6021121789
Komarów-Osada 62003221138
Rachanie 6180721578
Rudnik 60609220128
Poniatowa (OW)61206519118
Międzyrzec Podlaski 6011021138
Lubartów 60807225178
Żyrzyn 61411221138
Sułów 6201221578
Poniatowa (M)61206419118
Fajsławice 6060221138
Radzyń Podlaski 6150621358
Rejowiec Fabryczny 6030821138
Żółkiewka 60611218108
Wąwolnica 6141021578
Bełżyce (M)6090141468
Komarówka Podlaska 6150521468
Adamów 62001219118
Białopole 6030221358
Nielisz 62007221138
Frampol (OW)60205528208
Michów 60808220128
Cyców 6100121697
Krynice 6180421587
Tarnogród (M)6021241257
Sitno 62009222157
Bychawa (M)6090341477
Terespol 6011621257
Uścimów 6081321147
Jarczów 6180321367
Biała Podlaska 6010321147
Łęczna (OW)61003517107
Łaszczów 61806220137
Firlej 6080321697
Tyszowce 61812221147
Borzechów 6090221587
Wohyń 6150821477
Lubycza Królewska 61805220137
Abramów 6080221257
Głusk 6090521697
Niemce 60911228217
Urszulin 619052927
Wólka 60914220137
Siemień 6130621257
Drelów 6010421376
Dorohusk 60304220146
Kraśniczyn 6060621156
Wierzbica 60312217116
Stanin 61107216106
Czemierniki 6150321156
Zakrzew 6091621376
Łabunie 6200521486
Tarnawatka 6180921156
Goraj 6020621486
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Wilkołaz 60709217116
Trzeszczany 6040621486
Puchaczów 61005221156
Nowodwór 61603218126
Susiec 6180821266
Rejowiec Fabryczny (M)603011936
Annopol (OW)6070251376
Kraśnik 6070521376
Kąkolewnica Wschodnia 61504216106
Baranów 6140221385
Ulan-Majorat 6150721055
Karczmiska 61203220155
Końskowola 61405225205
Kłoczew 61602217125
Jeziorzany 608042835
Ostrów Lubelski (OW)608105725
Wojciechów 60913220155
Józefów (M)602074505
Kamień 6030621165
Jabłonna 60906218135
Borki 6150221165
Serniki 60812215105
Terespol (M)6010211165
Ludwin 61002216115
Krasnobród (OW)62004515105
Księżpol 60208216115
Godziszów 60504221165
Sławatycze 601142945
Ostrówek 608112945
Wyryki 619082624
Leśniowice 60307215114
Telatyn 61810221174
Ruda-Huta 6030921064
Obsza 6021021284
Tereszpol 6021321174
Wojcieszków 611102954
Grabowiec 6200221064
Nałęczów (M)61408416124
Bychawa (OW)60903518144
Kazimierz Dolny (OW)6140451064
Spiczyn 61006215114
Annopol (M)607024624
Łomazy 601092624
Kock (OW)608065734
Janów Lubelski (OW)605055734
Serokomla 6110621174
Parczew (OW)613045624
Trzebieszów 611092514
Dubienka 603052734
Łopiennik Górny 6060721394
Batorz 6050121174
Wilków 6120721284
Józefów (OW)6020751293
Rossosz 601132413
Modliborzyce 60506219163
Podedwórze 613052303
Wola Uhruska 6190721073
Łukowa 60209217143
Tarnogród (OW)602125633
Wisznice 601182523
Stoczek Łukowski (M)611021743
Milanów 613032743
Hanna 6190221073
Wojsławice 603132853
Stoczek Łukowski 6110821073
Biszcza 602042752
Nałęczów (OW)61408512102
Jabłoń 613022972
Markuszów 614072422
Chrzanów 6050221192
Adamów 611032752
Dębowa Kłoda 613012642
Ulhówek 618132862
Rokitno 601122312
Sosnówka 601152752
Żmudź 603142862
Sosnowica 613072422
Janowiec 614032532
Frampol (M)602054422
Leśna Podlaska 601082422
Ostrów Lubelski (M)608104532
Tuczna 601172541
Wola Mysłowska 611112211
Kock (M)608064431
Stary Brus 619042321
Gościeradów 60704211101
Kodeń 601062321
Hańsk 619032761
Bełżec 618022431
Aleksandrów 602022101
Konstantynów 601072550
Zalesie 601192330
Krasnobród (M)620044220
Piaski (M)617034110
Janów Podlaski 601052550
Zwierzyniec (M)620154330
Razem597031932777
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010