Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2004 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111363655708
Zamość (M)664011232112120
Chełm (M)662011216105111
Biała Podlaska (M)6610111707892
Puławy (M)6140111435489
Świdnik (M)6170111517873
Kraśnik (M)6070111377859
Lubartów (M)608011742945
Krasnystaw (M)606011773542
Łuków (M)611011834340
Biłgoraj (M)602011672839
Tomaszów Lubelski (M)618011763739
Hrubieszów (M)604011673235
Dęblin (M)616011623032
Radzyń Podlaski (M)615011583028
Międzyrzec Podlaski (M)601011583127
Zamość 620142573126
Krasnystaw 606052431924
Łuków 611052452520
Biała Podlaska 601032452619
Ryki (OW)616045311219
Niemce 609112422319
Poniatowa (OW)61206524618
Hrubieszów 604042331518
Kurów 614062402218
Bychawa (M)609034311318
Gościeradów 607042301317
Konopnica 609082462917
Włodawa (M)619011372017
Urzędów 607082351916
Rejowiec 60608225916
Łęczna (M)610034432716
Parczew (M)613044321616
Ryki miasto (M)616044271116
Turobin 602142352015
Ulan-Majorat 615072291415
Drelów 601042291415
Końskowola 614052291415
Chełm 603032382315
Opole Lubelskie (OW)612055311615
Janów Lubelski (M)605054301515
Izbica 606042463115
Piszczac 601112281315
Niedrzwica Duża 609102301614
Terespol 601162311714
Łaszczów 618062241014
Siedliszcze 60311222814
Tomaszów Lubelski 618112372314
Dołhobyczów 604022241113
Gorzków 60603222913
Kraśniczyn 606062281513
Garbów 609042311813
Werbkowice 604082382513
Jastków 609072362313
Międzyrzec Podlaski 601102301713
Ruda-Huta 60309221813
Mełgiew 617022311813
Bełżyce (M)609014261313
Trzydnik Duży 60707221813
Nielisz 620072321913
Chodel 612012311813
Kamionka 608052251213
Sułów 620122281513
Dorohusk 60304221912
Karczmiska 61203220812
Józefów (OW)60207520812
Stanin 611072402812
Trawniki 617052332112
Radzyń Podlaski 615062332112
Firlej 608032261412
Trzebieszów 611092291712
Susiec 618082311912
Wólka 609142291712
Mircze 604052322111
Zakrzówek 607102221111
Biłgoraj 602032271611
Jabłonna 609062332211
Łomazy 601092241311
Horodło 604032332211
Puławy 614092352411
Godziszów 605042261511
Biszcza 60204216610
Leśniowice 60307216610
Stężyca 616052211110
Łabunie 62005216610
Ulhówek 618132211110
Radecznica 620082201010
Fajsławice 60602216610
Skierbieszów 620102221210
Wysokie 609152211110
Szczebrzeszyn (OW)620135291910
Wohyń 615082281810
Szczebrzeszyn (M)62013419910
Milanów 61303216610
Kąkolewnica Wschodnia 615042291910
Cyców 61001225169
Rachanie 61807220119
Krzywda 61104234259
Wojcieszków 61110223149
Opole Lubelskie (M)61205425169
Bychawa (OW)60903526179
Kazimierz Dolny (OW)6140451899
Adamów 61103219109
Dzierzkowice 60703224159
Strzyżewice 60912224159
Serokomla 6110621789
Komarówka Podlaska 6150521789
Lubycza Królewska 61805219109
Janów Podlaski 60105225169
Ułęż 6160621239
Ostrówek 6081121789
Bełżyce (OW)60901522148
Baranów 61402220128
Kłoczew 61602226188
Nałęczów (OW)61408521138
Lubartów 60807220128
Jabłoń 6130221468
Czemierniki 6150321578
Stary Zamość 62011221138
Józefów 61202221138
Adamów 62001218108
Spiczyn 61006220128
Goraj 60206218108
Krzczonów 6090921578
Dębowa Kłoda 6130121358
Janów Lubelski (OW)6050551138
Niedźwiada 60809220128
Urszulin 6190521688
Wisznice 6011821468
Wilkołaz 6070921688
Głusk 6090521578
Puchaczów 61005218108
Łaziska 61204220128
Siennica Różana 6061021688
Annopol (OW)60702529218
Sitno 62009220128
Kraśnik 6070521578
Stoczek Łukowski 61108226188
Milejów 61004232257
Grabowiec 6200221697
Jeziorzany 6080421367
Józefów (M)6020741367
Krasnobród (M)6200441367
Dzwola 60503219127
Modliborzyce 60506227207
Tereszpol 6021321477
Uścimów 6081321697
Uchanie 6040721367
Wąwolnica 6141021697
Żmudź 6031421477
Terespol (M)60102123167
Białopole 6030221147
Trzeszczany 6040621587
Łopiennik Górny 6060721477
Wilków 6120721257
Księżpol 60208219127
Michów 60808227207
Potok Wielki 60507222157
Wola Mysłowska 6111121156
Krynice 6180421156
Poniatowa (M)61206420146
Nałęczów (M)6140841376
Konstantynów 60107217116
Rudnik 60609218126
Hańsk 6190321596
Włodawa 6190621266
Kock (OW)6080651596
Rybczewice 61704222166
Aleksandrów 6020221156
Abramów 6080221156
Batorz 60501217116
Piaski (OW)61703530246
Wojsławice 6031321376
Siemień 61306218126
Żyrzyn 61411228235
Rossosz 601132835
Ostrów Lubelski (OW)60810517125
Jarczów 6180321495
Łęczna (OW)610035945
Markuszów 614072835
Tarnawatka 6180921165
Rejowiec Fabryczny 6030821275
Żółkiewka 60611226215
Tyszowce (OW)61812517125
Rokitno 60112216115
Łukowa 6020921165
Borki 6150221495
Szastarka 6070621495
Borzechów 6090221385
Ludwin 61002216115
Dubienka 603052945
Komarów-Osada 6200321275
Frampol (OW)6020551385
Stoczek Łukowski (M)6110211495
Miączyn 62006219145
Sawin 6031021385
Sławatycze 6011421055
Potok Górny 60211217125
Tuczna 601172954
Wola Uhruska 619072844
Zwierzyniec (OW)6201551394
Telatyn 6181021174
Tyszowce (M)6181241174
Obsza 60210216124
Wojciechów 60913217134
Zakrzew 60916217134
Kazimierz Dolny (M)6140441284
Kamień 6030621284
Zwierzyniec (M)6201541064
Serniki 6081221284
Bełżec 6180221064
Leśna Podlaska 60108214104
Rejowiec Fabryczny (M)6030111394
Wierzbica 603122963
Podedwórze 613052743
Zalesie 6011921293
Chrzanów 605022743
Sosnówka 601152853
Sosnowica 613072853
Krasnobród (OW)620045972
Piaski (M)617034422
Parczew (OW)613045752
Ostrów Lubelski (M)608104642
Tarnogród (OW)602125972
Janowiec 614032752
Wyryki 619082752
Nowodwór 616032752
Stary Brus 619042972
Annopol (M)607024321
Kodeń 60106211101
Frampol (M)602054211
Tarnogród (M)602124871
Hanna 619022660
Kock (M)608064770
Razem749440213473
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010