Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2007 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111354627727
Zamość (M)664011267119148
Chełm (M)662011260143117
Puławy (M)614011227118109
Biała Podlaska (M)66101116762105
Kraśnik (M)6070111557877
Lubartów (M)6080111074760
Świdnik (M)6170111286959
Łuków (M)611011964452
Krasnystaw (M)6060111085652
Hrubieszów (M)604011874443
Radzyń Podlaski (M)615011703337
Międzyrzec Podlaski (M)601011582335
Biłgoraj (M)602011713635
Tomaszów Lubelski (M)618011542430
Parczew (M)613044452124
Włodawa (M)619011472324
Łuków 611052361224
Chełm 603032472324
Zamość 620142543024
Krasnystaw 606052422022
Dęblin (M)616011492722
Janów Lubelski (M)605054381622
Łęczna (M)610034492722
Puławy 614092432221
Biłgoraj 602032371720
Rudnik 606092301020
Niemce 609112371819
Wólka 609142291019
Stanin 611072301218
Konopnica 609082351817
Jastków 609072341717
Kąkolewnica Wschodnia 615042271116
Terespol 601162291316
Biała Podlaska 601032291316
Janów Podlaski 60105224816
Michów 608082271215
Hrubieszów 604042372215
Włodawa 619062291415
Trzydnik Duży 607072352015
Radzyń Podlaski 61506224915
Izbica 606042362115
Jabłonna 609062261115
Piszczac 601112291415
Ryki miasto (M)616044392514
Opole Lubelskie (M)612054271314
Horodło 604032352114
Szastarka 607062271314
Wohyń 615082311813
Mircze 604052311813
Kurów 614062281513
Werbkowice 604082352213
Urzędów 607082311813
Ulan-Majorat 61507220713
Niedrzwica Duża 609102342113
Adamów 611032281513
Poniatowa (M)612064221012
Końskowola 614052352312
Dorohusk 603042251411
Międzyrzec Podlaski 601102211011
Modliborzyce 605062231211
Adamów 62001217611
Żółkiewka 606112261511
Komarówka Podlaska 615052271611
Turobin 602142291910
Dołhobyczów 604022261610
Chodel 612012221210
Kraśniczyn 606062241410
Abramów 60802219910
Tomaszów Lubelski 618112211110
Sitno 620092251510
Bychawa (M)60903415510
Siemień 61306217710
Nałęczów (M)614084201010
Garbów 609042271710
Milejów 610042241410
Kłoczew 61602216610
Uchanie 604072261610
Nałęczów (OW)61408514410
Lubartów 608072271710
Czemierniki 61503219910
Wojcieszków 611102281810
Rejowiec Fabryczny (M)603011251510
Dzierzkowice 607032251510
Lubycza Królewska 6180521789
Tuczna 6011721789
Piaski (OW)61703530219
Fajsławice 60602223149
Mełgiew 61702223149
Ulhówek 6181321349
Bełżyce (M)6090141679
Gościeradów 60704224159
Tarnogród (OW)6021251349
Łaszczów 61806226179
Józefów 61202226179
Ryki (OW)61604523149
Trzeszczany 60406220119
Nielisz 62007226179
Kock (OW)6080651899
Krzczonów 60909227189
Hanna 6190221239
Sawin 60310219109
Strzyżewice 60912222139
Wojsławice 60313221129
Miączyn 62006222148
Siennica Różana 6061021688
Wilków 61207219118
Rejowiec 60315220128
Obsza 6021021578
Kraśnik 60705225178
Grabowiec 6200221798
Łomazy 60109223158
Jabłoń 61302218108
Trawniki 61705219118
Bychawa (OW)60903524168
Dubienka 6030521468
Firlej 6080321688
Wysokie 60915222148
Gorzków 6060321477
Nowodwór 6160321257
Komarów-Osada 62003217107
Łaziska 6120421367
Szczebrzeszyn (M)62013421147
Konstantynów 6010721037
Kamionka 60805221147
Annopol (OW)60702520137
Sułów 6201221697
Wierzbica 6031221697
Krynice 6180421257
Wola Uhruska 619072817
Łabunie 62005223167
Kodeń 60106217107
Rejowiec Fabryczny 6030821697
Chrzanów 6050221587
Stary Zamość 62011219127
Janów Lubelski (OW)6050551257
Łopiennik Górny 6060721697
Tyszowce (OW)6181251037
Frampol (OW)6020551477
Godziszów 60504222157
Borki 6150221697
Szczebrzeszyn (OW)62013523167
Potok Górny 60211220137
Susiec 61808216106
Drelów 6010421376
Głusk 60905220146
Ruda-Huta 60309219136
Dzwola 6050321376
Rossosz 601132826
Stoczek Łukowski 61108220146
Rachanie 61807216106
Zalesie 6011921596
Krasnobród (M)6200441046
Radecznica 62008220146
Annopol (M)607024936
Krzywda 61104224186
Hańsk 6190321266
Rokitno 6011221486
Siedliszcze 60311220146
Wojciechów 6091321596
Zakrzówek 60710224186
Łęczna (OW)6100351376
Tarnawatka 6180921046
Opole Lubelskie (OW)61205518126
Dębowa Kłoda 6130121376
Rybczewice 6170421156
Księżpol 60208218126
Parczew (OW)61304518126
Trzebieszów 6110921596
Borzechów 6090221055
Ludwin 6100221275
Kock (M)6080641165
Ostrówek 6081121275
Bełżyce (OW)6090151055
Karczmiska 61203217125
Telatyn 6181021165
Józefów (M)6020741165
Poniatowa (OW)6120651055
Tyszowce (M)618124505
Żmudź 6031421495
Terespol (M)6010211055
Wisznice 6011821275
Kazimierz Dolny (OW)614045945
Krasnobród (OW)6200451495
Markuszów 614072835
Zwierzyniec (M)6201541165
Leśna Podlaska 6010821495
Niedźwiada 60809217125
Urszulin 6190521275
Sławatycze 6011421165
Potok Wielki 6050721495
Serniki 6081221275
Janowiec 6140321284
Ułęż 616062954
Tarnogród (M)602124844
Leśniowice 603072734
Stoczek Łukowski (M)611021734
Józefów (OW)6020751064
Zwierzyniec (OW)6201551284
Cyców 61001216124
Baranów 61402219154
Stężyca 6160521284
Jeziorzany 6080421064
Goraj 6020621284
Żyrzyn 61411217134
Łukowa 60209216124
Uścimów 6081321064
Zakrzew 6091621064
Kazimierz Dolny (M)614044954
Spiczyn 6100621284
Batorz 6050121284
Ostrów Lubelski (M)6081041394
Bełżec 618022734
Wyryki 6190821183
Wilkołaz 6070921073
Puchaczów 610052853
Biszcza 60204214113
Milanów 61303213103
Tereszpol 6021321073
Ostrów Lubelski (OW)6081051073
Jarczów 618032963
Sosnówka 601152523
Piaski (M)617034853
Skierbieszów 62010216133
Sosnowica 613072853
Kamień 603062532
Podedwórze 613052972
Aleksandrów 602022862
Wąwolnica 61410213112
Serokomla 611062642
Frampol (M)602054431
Stary Brus 619042440
Wola Mysłowska 61111210100
Białopole 603022440
Razem743938913548
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010