Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2009 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111433680753
Zamość (M)664011240132108
Chełm (M)662011294129165
Biała Podlaska (M)6610111899297
Kraśnik (M)6070111688880
Świdnik (M)6170111598178
Puławy (M)61401117159112
Łuków (M)6110111105258
Biłgoraj (M)6020111054659
Lubartów (M)608011814239
Krasnystaw (M)606011754233
Zamość 620142583919
Międzyrzec Podlaski (M)601011743737
Chełm 603032522923
Werbkowice 604082442717
Niemce 609112492722
Łuków 611052482721
Hrubieszów (M)604011642737
Włodawa (M)619011462620
Tomaszów Lubelski (M)618011582533
Jastków 609072522527
Radzyń Podlaski (M)615011522428
Urzędów 607082362313
Milejów 610042422319
Dęblin (M)616011502327
Izbica 606042372314
Dorohusk 603042342014
Krasnystaw 606052412021
Łęczna (M)610034472027
Konopnica 609082351916
Krzywda 61104228199
Zakrzówek 60710227198
Wohyń 615082311813
Parczew (M)613044371819
Głusk 609052301812
Siemień 61306226188
Garbów 609042321814
Grabowiec 620022291811
Biała Podlaska 60103227189
Żółkiewka 60611227189
Tomaszów Lubelski 618112301713
Hrubieszów 604042421725
Radecznica 62008223176
Turobin 602142321616
Puchaczów 610052261610
Ryki miasto (M)616044331617
Dzwola 60503219163
Horodło 60403225169
Nielisz 620072281612
Godziszów 60504224168
Wysokie 60915225169
Gorzków 606032261511
Sitno 620092251510
Stanin 611072291514
Trawniki 617052281513
Janów Lubelski (M)605054281513
Strzyżewice 609122251510
Szastarka 60706222157
Drelów 60104221147
Piaski (OW)617035311417
Kraśnik 60705220146
Sułów 62012222148
Biłgoraj 602032321418
Niedrzwica Duża 609102311417
Potok Górny 60211220146
Lubycza Królewska 618052231310
Dołhobyczów 604022241311
Puławy 614092311318
Ulhówek 61813217134
Siedliszcze 60311222139
Frampol (OW)60205518135
Sawin 603102291316
Tuczna 60117213121
Kamionka 608052221210
Annopol (OW)60702520128
Stoczek Łukowski 611082231211
Obsza 60210215123
Modliborzyce 60506219127
Nałęczów (OW)61408518126
Lubartów 608072231211
Spiczyn 61006219127
Kock (OW)608065261214
Krzczonów 60909221129
Batorz 60501217125
Borki 61502221129
Trzebieszów 61109219127
Chodel 61201218117
Komarów-Osada 62003220119
Kraśniczyn 60606217116
Rejowiec 603152261115
Międzyrzec Podlaski 60110218117
Ruda-Huta 60309218117
Kąkolewnica Wschodnia 615042231112
Cyców 610012241113
Kamień 60306217116
Wojciechów 60913217116
Czemierniki 61503214113
Trzydnik Duży 60707218117
Jarczów 61803215114
Łaszczów 61806219118
Wisznice 60118220119
Jabłonna 609062251114
Ryki (OW)61604519118
Zwierzyniec (M)62015418117
Szczebrzeszyn (OW)620135261115
Abramów 608022201010
Susiec 618082211011
Siennica Różana 606102231013
Szczebrzeszyn (M)62013416106
Michów 608082201010
Bełżyce (OW)60901518108
Wola Uhruska 619072201010
Rachanie 61807215105
Łukowa 60209215105
Terespol (M)601021241014
Opole Lubelskie (OW)61205515105
Adamów 61103219109
Dzierzkowice 607032231013
Skierbieszów 620102221012
Piszczac 60111218108
Serniki 60812216106
Borzechów 6090221596
Ludwin 6100221394
Wólka 6091421899
Rossosz 6011321394
Nałęczów (M)6140841798
Krasnobród (M)6200441495
Rudnik 6060921596
Mełgiew 6170221192
Łomazy 60109221912
Gościeradów 60704219910
Stary Zamość 62011223914
Włodawa 6190621697
Adamów 62001219910
Białopole 6030221192
Firlej 6080321495
Trzeszczany 6040621596
Łopiennik Górny 6060721798
Dębowa Kłoda 6130121192
Rejowiec Fabryczny (M)60301126917
Niedźwiada 60809228919
Księżpol 6020821899
Wojsławice 60313219910
Potok Wielki 6050721697
Łaziska 6120421688
Kurów 6140621688
Stoczek Łukowski (M)6110211082
Milanów 6130321183
Ostrówek 60811218810
Bychawa (M)6090341688
Zwierzyniec (OW)6201551688
Poniatowa (M)6120641587
Fajsławice 6060221688
Końskowola 61405223815
Kłoczew 6160221385
Poniatowa (OW)61206518810
Żyrzyn 61411221813
Rejowiec Fabryczny 6030821587
Ostrów Lubelski (OW)6081051486
Bełżyce (M)60901422814
Uścimów 6081321486
Radzyń Podlaski 61506219811
Opole Lubelskie (M)61205419811
Żmudź 6031421183
Bychawa (OW)6090351486
Tyszowce (OW)6181251486
Komarówka Podlaska 6150521688
Nowodwór 6160321275
Mircze 60405220713
Leśniowice 60307218711
Wierzbica 6031221578
Baranów 6140221073
Jeziorzany 6080421073
Goraj 6020621174
Podedwórze 6130521174
Hańsk 619032972
Rokitno 6011221275
Janów Lubelski (OW)6050551376
Sosnówka 601152972
Kazimierz Dolny (OW)6140451174
Krasnobród (OW)6200451376
Janów Podlaski 6010521578
Wilkołaz 60709217611
Ułęż 61606216610
Miączyn 6200621569
Konstantynów 6010721064
Ulan-Majorat 615072862
Terespol 60116216610
Stężyca 6160521367
Telatyn 6181021064
Józefów (M)602074963
Kodeń 6010621165
Uchanie 60407218612
Jabłoń 6130221367
Dubienka 60305216610
Wąwolnica 6141021569
Serokomla 6110621367
Hanna 6190221367
Ostrów Lubelski (M)6081041266
Biszcza 6020421055
Józefów (OW)6020751358
Stary Brus 619042752
Wola Mysłowska 6111121358
Zalesie 6011921156
Łabunie 62005217512
Tyszowce (M)618124954
Zakrzew 6091621358
Leśna Podlaska 6010821358
Bełżec 6180221055
Urszulin 6190521055
Krynice 618042844
Tereszpol 6021321349
Karczmiska 61203216412
Chrzanów 605022844
Wojcieszków 61110216412
Tarnogród (OW)602125642
Józefów 6120221046
Kazimierz Dolny (M)6140441147
Tarnawatka 618092844
Wyryki 619082734
Wilków 61207215312
Tarnogród (M)602124734
Annopol (M)607024330
Frampol (M)602054330
Aleksandrów 602022835
Rybczewice 617042835
Sosnowica 613072532
Janowiec 614032927
Łęczna (OW)61003512210
Parczew (OW)613045826
Piaski (M)617034312
Sławatycze 601142514
Kock (M)608064000
Markuszów 614072404
Razem751138403671
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010