Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2005 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Konstantynów 601072981
Rossosz 60113211101
Wyryki 619082651
Stary Brus 619042321
Ostrów Lubelski (OW)608105422
Kazimierz Dolny (OW)614045642
Parczew (OW)61304512102
Hanna 619022862
Janów Lubelski (OW)6050551082
Urszulin 619052972
Puchaczów 61005212102
Kock (M)608064972
Ulan-Majorat 61507222193
Hańsk 619032633
Wierzbica 603122853
Uścimów 608132963
Frampol (M)602054523
Piaski (M)61703413103
Zwierzyniec (M)6201541183
Sosnowica 613072523
Tarnogród (OW)602125523
Białopole 603022963
Aleksandrów 60202213103
Batorz 6050121073
Wólka 60914217143
Siemień 61306214113
Sławatycze 601142963
Wola Mysłowska 61111215114
Krynice 61804214104
Józefów (OW)60207514104
Markuszów 61407217134
Łomazy 6010921394
Rokitno 60112214104
Ludwin 61002214104
Janowiec 6140321174
Nowodwór 6160321394
Frampol (OW)6020551394
Ostrówek 6081121174
Dorohusk 60304219145
Krasnobród (M)6200441165
Biszcza 6020421055
Obsza 6021021495
Zakrzew 60916216115
Łęczna (OW)6100351495
Dębowa Kłoda 6130121055
Serniki 6081221385
Sosnówka 6011521275
Żmudź 603142725
Wilkołaz 60709220155
Borzechów 60902215105
Abramów 6080221165
Kamionka 60805219145
Stoczek Łukowski (M)6110211165
Stoczek Łukowski 6110821495
Stężyca 616052936
Leśniowice 6030721376
Jabłoń 61302218126
Ulhówek 61813222166
Annopol (M)60702419136
Tyszowce (M)6181241046
Podedwórze 613052826
Jarczów 61803216106
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Firlej 60803218126
Tyszowce (OW)6181251596
Rybczewice 6170421376
Bełżec 6180221486
Wilków 61207218126
Sawin 6031021376
Kraśnik 60705216106
Wola Uhruska 6190721477
Tuczna 60117218117
Karczmiska 61203220137
Kłoczew 61602217107
Drelów 60104217107
Jeziorzany 6080421257
Trawniki 6170521587
Włodawa 6190621037
Zalesie 6011921147
Tarnawatka 6180921697
Kock (OW)60806517107
Chrzanów 6050221697
Komarówka Podlaska 6150521037
Łaziska 61204219127
Bełżyce (OW)60901522148
Zwierzyniec (OW)62015519118
Dołhobyczów 60402229218
Kraśniczyn 60606222148
Nałęczów (OW)61408519118
Telatyn 61810223158
Józefów (M)60207421138
Stanin 61107227198
Adamów 62001223158
Spiczyn 61006218108
Kodeń 60106219118
Żółkiewka 60611225178
Goraj 6020621578
Rejowiec Fabryczny 60308219118
Ostrów Lubelski (M)6081041028
Łukowa 60209218108
Szastarka 6070621688
Terespol (M)6010211688
Kurów 61406223158
Dubienka 6030521358
Łopiennik Górny 60607222148
Ułęż 6160621688
Tarnogród (M)60212418108
Rejowiec Fabryczny (M)6030111468
Bychawa (M)6090341688
Potok Górny 60211224168
Lubartów 6080721899
Wojciechów 60913219109
Fajsławice 60602222139
Opole Lubelskie (OW)61205521129
Krasnobród (OW)62004522139
Adamów 6110321569
Serokomla 6110621789
Siedliszcze 60311222139
Chodel 61201229209
Michów 6080821569
Milanów 6130321569
Godziszów 60504225169
Wojsławice 60313219109
Cyców 610012211110
Baranów 61402214410
Krzywda 611042231310
Mełgiew 617022302010
Ruda-Huta 60309217710
Czemierniki 615032231310
Trzydnik Duży 607072271710
Tereszpol 60213218810
Józefów 61202217710
Borki 615022251510
Wysokie 609152281810
Trzebieszów 61109219910
Susiec 618082322210
Annopol (OW)607025201010
Piaski (OW)617035241410
Piszczac 60111219910
Potok Wielki 605072231310
Rudnik 60609220911
Międzyrzec Podlaski 601102271611
Wojcieszków 611102291811
Zakrzówek 607102261511
Hrubieszów 604042362511
Jabłonna 609062241311
Kamień 60306217611
Dzierzkowice 607032211011
Strzyżewice 609122241311
Trzeszczany 604062231211
Siennica Różana 606102251411
Poniatowa (M)612064271512
Dzwola 605032311912
Stary Zamość 620112271512
Krzczonów 60909220812
Niedźwiada 608092221012
Wisznice 601182251312
Horodło 604032291712
Janów Podlaski 60105220812
Leśna Podlaska 601082231112
Księżpol 602082231112
Sułów 620122221012
Gorzków 606032321913
Werbkowice 604082382513
Żyrzyn 614112281513
Radecznica 620082412813
Modliborzyce 605062261313
Terespol 601162271413
Uchanie 604072352213
Rejowiec 606082241113
Kąkolewnica Wschodnia 61504220713
Milejów 610042301614
Grabowiec 620022321814
Nałęczów (M)61408423914
Łabunie 620052342014
Gościeradów 607042271314
Bełżyce (M)609014342014
Opole Lubelskie (M)612054392514
Łaszczów 618062352114
Wąwolnica 61410223914
Szczebrzeszyn (OW)620135281414
Lubycza Królewska 618052281414
Turobin 602142412615
Rachanie 61807222715
Radzyń Podlaski 61506224915
Konopnica 609082463115
Puławy 614092311615
Sitno 620092321715
Końskowola 614052341816
Ryki (OW)616045321616
Skierbieszów 620102311516
Wohyń 615082362016
Głusk 609052271116
Komarów-Osada 620032341816
Szczebrzeszyn (M)620134341816
Urzędów 607082392217
Garbów 609042382117
Poniatowa (OW)61206525817
Bychawa (OW)609035321517
Nielisz 620072392217
Ryki miasto (M)616044311417
Tomaszów Lubelski 618112432617
Mircze 604052341618
Niedrzwica Duża 609102331518
Parczew (M)613044412318
Miączyn 620062371918
Biała Podlaska 601032351619
Janów Lubelski (M)605054402119
Niemce 609112482919
Łuków 611052392019
Chełm 603032341420
Krasnystaw 606052371522
Łęczna (M)610034472522
Dęblin (M)616011583523
Biłgoraj 602032492623
Izbica 606042522923
Radzyń Podlaski (M)615011502723
Jastków 609072522527
Międzyrzec Podlaski (M)601011613328
Włodawa (M)619011512130
Lubartów (M)608011743638
Zamość 620142925339
Tomaszów Lubelski (M)618011864739
Hrubieszów (M)604011955243
Biłgoraj (M)602011944549
Łuków (M)6110111094465
Krasnystaw (M)6060111175265
Świdnik (M)6170111558768
Chełm (M)6620111879691
Kraśnik (M)6070111929993
Puławy (M)61401120210894
Biała Podlaska (M)66101118768119
Zamość (M)664011333154179
Lublin (M)6630111721823898
Razem846944773992
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010