Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2007 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 60802219910
Adamów 62001217611
Adamów 611032281513
Aleksandrów 602022862
Annopol (OW)60702520137
Annopol (M)607024936
Baranów 61402219154
Batorz 6050121284
Bełżec 618022734
Bełżyce (M)6090141679
Bełżyce (OW)6090151055
Biała Podlaska (M)66101116762105
Biała Podlaska 601032291316
Białopole 603022440
Biłgoraj (M)602011713635
Biłgoraj 602032371720
Biszcza 60204214113
Borki 6150221697
Borzechów 6090221055
Bychawa (OW)60903524168
Bychawa (M)60903415510
Chełm (M)662011260143117
Chełm 603032472324
Chodel 612012221210
Chrzanów 6050221587
Cyców 61001216124
Czemierniki 61503219910
Dęblin (M)616011492722
Dębowa Kłoda 6130121376
Dołhobyczów 604022261610
Dorohusk 603042251411
Drelów 6010421376
Dubienka 6030521468
Dzierzkowice 607032251510
Dzwola 6050321376
Fajsławice 60602223149
Firlej 6080321688
Frampol (M)602054431
Frampol (OW)6020551477
Garbów 609042271710
Głusk 60905220146
Godziszów 60504222157
Goraj 6020621284
Gorzków 6060321477
Gościeradów 60704224159
Grabowiec 6200221798
Hanna 6190221239
Hańsk 6190321266
Horodło 604032352114
Hrubieszów (M)604011874443
Hrubieszów 604042372215
Izbica 606042362115
Jabłonna 609062261115
Jabłoń 61302218108
Janowiec 6140321284
Janów Lubelski (OW)6050551257
Janów Lubelski (M)605054381622
Janów Podlaski 60105224816
Jarczów 618032963
Jastków 609072341717
Jeziorzany 6080421064
Józefów 61202226179
Józefów (OW)6020751064
Józefów (M)6020741165
Kamień 603062532
Kamionka 60805221147
Karczmiska 61203217125
Kazimierz Dolny (OW)614045945
Kazimierz Dolny (M)614044954
Kąkolewnica Wschodnia 615042271116
Kłoczew 61602216610
Kock (OW)6080651899
Kock (M)6080641165
Kodeń 60106217107
Komarów-Osada 62003217107
Komarówka Podlaska 615052271611
Konopnica 609082351817
Konstantynów 6010721037
Końskowola 614052352312
Krasnobród (OW)6200451495
Krasnobród (M)6200441046
Krasnystaw (M)6060111085652
Krasnystaw 606052422022
Kraśniczyn 606062241410
Kraśnik 60705225178
Kraśnik (M)6070111557877
Krynice 6180421257
Krzczonów 60909227189
Krzywda 61104224186
Księżpol 60208218126
Kurów 614062281513
Leśna Podlaska 6010821495
Leśniowice 603072734
Lubartów (M)6080111074760
Lubartów 608072271710
Lublin (M)6630111354627727
Lubycza Królewska 6180521789
Ludwin 6100221275
Łabunie 62005223167
Łaszczów 61806226179
Łaziska 6120421367
Łęczna (OW)6100351376
Łęczna (M)610034492722
Łomazy 60109223158
Łopiennik Górny 6060721697
Łukowa 60209216124
Łuków 611052361224
Łuków (M)611011964452
Markuszów 614072835
Mełgiew 61702223149
Miączyn 62006222148
Michów 608082271215
Międzyrzec Podlaski (M)601011582335
Międzyrzec Podlaski 601102211011
Milanów 61303213103
Milejów 610042241410
Mircze 604052311813
Modliborzyce 605062231211
Nałęczów (M)614084201010
Nałęczów (OW)61408514410
Niedrzwica Duża 609102342113
Niedźwiada 60809217125
Nielisz 62007226179
Niemce 609112371819
Nowodwór 6160321257
Obsza 6021021578
Opole Lubelskie (M)612054271314
Opole Lubelskie (OW)61205518126
Ostrów Lubelski (OW)6081051073
Ostrów Lubelski (M)6081041394
Ostrówek 6081121275
Parczew (OW)61304518126
Parczew (M)613044452124
Piaski (M)617034853
Piaski (OW)61703530219
Piszczac 601112291415
Podedwórze 613052972
Poniatowa (M)612064221012
Poniatowa (OW)6120651055
Potok Górny 60211220137
Potok Wielki 6050721495
Puchaczów 610052853
Puławy (M)614011227118109
Puławy 614092432221
Rachanie 61807216106
Radecznica 62008220146
Radzyń Podlaski 61506224915
Radzyń Podlaski (M)615011703337
Rejowiec 60315220128
Rejowiec Fabryczny (M)603011251510
Rejowiec Fabryczny 6030821697
Rokitno 6011221486
Rossosz 601132826
Ruda-Huta 60309219136
Rudnik 606092301020
Rybczewice 6170421156
Ryki (OW)61604523149
Ryki miasto (M)616044392514
Sawin 60310219109
Serniki 6081221275
Serokomla 611062642
Siedliszcze 60311220146
Siemień 61306217710
Siennica Różana 6061021688
Sitno 620092251510
Skierbieszów 62010216133
Sławatycze 6011421165
Sosnowica 613072853
Sosnówka 601152523
Spiczyn 6100621284
Stanin 611072301218
Stary Brus 619042440
Stary Zamość 62011219127
Stężyca 6160521284
Stoczek Łukowski (M)611021734
Stoczek Łukowski 61108220146
Strzyżewice 60912222139
Sułów 6201221697
Susiec 61808216106
Szastarka 607062271314
Szczebrzeszyn (OW)62013523167
Szczebrzeszyn (M)62013421147
Świdnik (M)6170111286959
Tarnawatka 6180921046
Tarnogród (OW)6021251349
Tarnogród (M)602124844
Telatyn 6181021165
Terespol (M)6010211055
Terespol 601162291316
Tereszpol 6021321073
Tomaszów Lubelski 618112211110
Tomaszów Lubelski (M)618011542430
Trawniki 61705219118
Trzebieszów 6110921596
Trzeszczany 60406220119
Trzydnik Duży 607072352015
Tuczna 6011721789
Turobin 602142291910
Tyszowce (OW)6181251037
Tyszowce (M)618124505
Uchanie 604072261610
Ulan-Majorat 61507220713
Ulhówek 6181321349
Ułęż 616062954
Urszulin 6190521275
Urzędów 607082311813
Uścimów 6081321064
Wąwolnica 61410213112
Werbkowice 604082352213
Wierzbica 6031221697
Wilkołaz 6070921073
Wilków 61207219118
Wisznice 6011821275
Włodawa 619062291415
Włodawa (M)619011472324
Wohyń 615082311813
Wojciechów 6091321596
Wojcieszków 611102281810
Wojsławice 60313221129
Wola Mysłowska 61111210100
Wola Uhruska 619072817
Wólka 609142291019
Wyryki 6190821183
Wysokie 60915222148
Zakrzew 6091621064
Zakrzówek 60710224186
Zalesie 6011921596
Zamość 620142543024
Zamość (M)664011267119148
Zwierzyniec (M)6201541165
Zwierzyniec (OW)6201551284
Żmudź 6031421495
Żółkiewka 606112261511
Żyrzyn 61411217134
Razem743938913548
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010