Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2003 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Abramów 6080221596
Adamów 6200121798
Adamów 61103216610
Aleksandrów 6020221192
Annopol (OW)60702519136
Annopol (M)607024725
Baranów 614022945
Batorz 6050121064
Bełżec 6180221192
Bełżyce (OW)60901520155
Bełżyce (M)6090141697
Biała Podlaska 601032362016
Biała Podlaska (M)6610111667492
Białopole 60302216133
Biłgoraj (M)602011713734
Biłgoraj 602032261610
Biszcza 602042963
Borki 6150221495
Borzechów 609022981
Bychawa (M)6090341486
Bychawa (OW)60903524195
Chełm (M)662011209100109
Chełm 603032341915
Chodel 6120121587
Chrzanów 605022835
Cyców 61001227189
Czemierniki 61503215114
Dęblin (M)616011532825
Dębowa Kłoda 61301216115
Dołhobyczów 60402223149
Dorohusk 603042221012
Drelów 6010421477
Dubienka 6030521394
Dzierzkowice 6070321578
Dzwola 60503217134
Fajsławice 606022231310
Firlej 60803219145
Frampol (OW)6020551394
Frampol (M)602054110
Garbów 60904219109
Głusk 60905217710
Godziszów 605042301911
Goraj 602062725
Gorzków 60603218144
Gościeradów 60704218126
Grabowiec 62002218153
Hanna 6190221156
Hańsk 6190321165
Horodło 6040321899
Hrubieszów (M)604011633726
Hrubieszów 604042462422
Izbica 606042351916
Jabłonna 60906222139
Jabłoń 613022231310
Janowiec 6140321082
Janów Lubelski (M)605054361719
Janów Lubelski (OW)605055431
Janów Podlaski 6010521697
Jarczów 61803221138
Jastków 60907226917
Jeziorzany 608042440
Józefów (M)6020741477
Józefów (OW)60207519415
Józefów 612022261610
Kamień 6030621147
Kamionka 60805221912
Karczmiska 612032231211
Kazimierz Dolny (OW)614045853
Kazimierz Dolny (M)614044440
Kąkolewnica Wschodnia 615042271413
Kłoczew 61602217143
Kock (M)608064000
Kock (OW)608065211011
Kodeń 60106219109
Komarów-Osada 620032211110
Komarówka Podlaska 61505221912
Konopnica 609082372116
Konstantynów 6010721349
Końskowola 614052311318
Krasnobród (M)6200441156
Krasnobród (OW)6200451486
Krasnystaw 60605220137
Krasnystaw (M)606011743440
Kraśniczyn 6060621495
Kraśnik 60705219136
Kraśnik (M)6070111357659
Krynice 6180421266
Krzczonów 609092221012
Krzywda 61104219910
Księżpol 60208218126
Kurów 61406223158
Leśna Podlaska 6010821385
Leśniowice 60307219136
Lubartów (M)608011643034
Lubartów 60807219127
Lublin (M)6630111301641660
Lubycza Królewska 61805227621
Ludwin 6100221055
Łabunie 620052281711
Łaszczów 61806218117
Łaziska 61204218108
Łęczna (OW)6100351138
Łęczna (M)610034291019
Łomazy 601092201010
Łopiennik Górny 60607220119
Łukowa 6020921459
Łuków 611052412318
Łuków (M)611011834043
Markuszów 614072642
Mełgiew 617022261115
Miączyn 62006228208
Michów 608082302010
Międzyrzec Podlaski (M)601011522626
Międzyrzec Podlaski 601102281612
Milanów 613032963
Milejów 610042351718
Mircze 60405229218
Modliborzyce 6050621798
Nałęczów (M)614084281612
Nałęczów (OW)614085271413
Niedrzwica Duża 609102482622
Niedźwiada 60809224177
Nielisz 6200721165
Niemce 609112341816
Nowodwór 6160321055
Obsza 60210220146
Opole Lubelskie (M)612054301713
Opole Lubelskie (OW)612055231310
Ostrów Lubelski (OW)608105972
Ostrów Lubelski (M)608104431
Ostrówek 6081121688
Parczew (OW)613045862
Parczew (M)613044291712
Piaski (OW)617035332112
Piaski (M)6170341248
Piszczac 601112231211
Podedwórze 6130521064
Poniatowa (M)61206417170
Poniatowa (OW)612065401921
Potok Górny 6021121257
Potok Wielki 6050721248
Puchaczów 6100521376
Puławy 614092332112
Puławy (M)6140111607090
Rachanie 61807224177
Radecznica 620082271116
Radzyń Podlaski (M)615011521438
Radzyń Podlaski 61506217116
Rejowiec 60608222715
Rejowiec Fabryczny (M)6030111385
Rejowiec Fabryczny 6030821688
Rokitno 601122716
Rossosz 6011321073
Ruda-Huta 603092231310
Rudnik 60609218810
Rybczewice 61704220128
Ryki (OW)616045231310
Ryki miasto (M)616044321913
Sawin 6031021679
Serniki 60812216610
Serokomla 6110621495
Siedliszcze 603112211011
Siemień 6130621248
Siennica Różana 60610221813
Sitno 6200921486
Skierbieszów 62010218108
Sławatycze 6011421046
Sosnowica 613072523
Sosnówka 601152945
Spiczyn 6100621174
Stanin 611072251312
Stary Brus 619042642
Stary Zamość 62011220137
Stężyca 61605221129
Stoczek Łukowski (M)611021734
Stoczek Łukowski 61108220128
Strzyżewice 609122271611
Sułów 62012218144
Susiec 61808216124
Szastarka 60706220137
Szczebrzeszyn (M)6201341367
Szczebrzeszyn (OW)62013524177
Świdnik (M)6170111447074
Tarnawatka 6180921248
Tarnogród (M)6021241266
Tarnogród (OW)6021251385
Telatyn 6181021165
Terespol 60116219118
Terespol (M)60102118414
Tereszpol 6021321257
Tomaszów Lubelski 618112271413
Tomaszów Lubelski (M)618011814041
Trawniki 617052301614
Trzebieszów 61109221129
Trzeszczany 6040621275
Trzydnik Duży 607072251213
Tuczna 6011721055
Turobin 602142291514
Tyszowce (M)618124752
Tyszowce (OW)61812514104
Uchanie 604072311417
Ulan-Majorat 61507217125
Ulhówek 61813215123
Ułęż 61606215123
Urszulin 6190521147
Urzędów 607082382117
Uścimów 6081321486
Wąwolnica 6141021174
Werbkowice 604082342410
Wierzbica 60312221147
Wilkołaz 6070921679
Wilków 61207218108
Wisznice 60118224915
Włodawa (M)619011341816
Włodawa 61906221714
Wohyń 615082251411
Wojciechów 609132332013
Wojcieszków 6111021486
Wojsławice 60313220137
Wola Mysłowska 61111219136
Wola Uhruska 619072945
Wólka 60914221147
Wyryki 619082752
Wysokie 60915224168
Zakrzew 60916216124
Zakrzówek 60710220911
Zalesie 60119219127
Zamość (M)66401120897111
Zamość 620142623230
Zwierzyniec (OW)6201551495
Zwierzyniec (M)6201541239
Żmudź 6031421477
Żółkiewka 606112241212
Żyrzyn 6141121385
Razem702037193301
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010