Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2003 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Lublin (M)6630111301641660
Zamość (M)66401120897111
Chełm (M)662011209100109
Biała Podlaska (M)6610111667492
Puławy (M)6140111607090
Świdnik (M)6170111447074
Kraśnik (M)6070111357659
Łuków (M)611011834043
Tomaszów Lubelski (M)618011814041
Krasnystaw (M)606011743440
Radzyń Podlaski (M)615011521438
Biłgoraj (M)602011713734
Lubartów (M)608011643034
Zamość 620142623230
Międzyrzec Podlaski (M)601011522626
Hrubieszów (M)604011633726
Dęblin (M)616011532825
Niedrzwica Duża 609102482622
Hrubieszów 604042462422
Poniatowa (OW)612065401921
Lubycza Królewska 61805227621
Janów Lubelski (M)605054361719
Łęczna (M)610034291019
Łuków 611052412318
Milejów 610042351718
Końskowola 614052311318
Urzędów 607082382117
Jastków 60907226917
Uchanie 604072311417
Włodawa (M)619011341816
Niemce 609112341816
Radecznica 620082271116
Biała Podlaska 601032362016
Izbica 606042351916
Konopnica 609082372116
Mełgiew 617022261115
Józefów (OW)60207519415
Chełm 603032341915
Rejowiec 60608222715
Wisznice 60118224915
Turobin 602142291514
Trawniki 617052301614
Włodawa 61906221714
Terespol (M)60102118414
Kąkolewnica Wschodnia 615042271413
Nałęczów (OW)614085271413
Wojciechów 609132332013
Opole Lubelskie (M)612054301713
Trzydnik Duży 607072251213
Ryki miasto (M)616044321913
Tomaszów Lubelski 618112271413
Siennica Różana 60610221813
Piaski (OW)617035332112
Nałęczów (M)614084281612
Dorohusk 603042221012
Międzyrzec Podlaski 601102281612
Stanin 611072251312
Żółkiewka 606112241212
Krzczonów 609092221012
Komarówka Podlaska 61505221912
Parczew (M)613044291712
Kamionka 60805221912
Puławy 614092332112
Piszczac 601112231211
Godziszów 605042301911
Karczmiska 612032231211
Łabunie 620052281711
Zakrzówek 60710220911
Kock (OW)608065211011
Siedliszcze 603112211011
Strzyżewice 609122271611
Wohyń 615082251411
Michów 608082302010
Werbkowice 604082342410
Rudnik 60609218810
Ruda-Huta 603092231310
Krzywda 61104219910
Jabłoń 613022231310
Fajsławice 606022231310
Józefów 612022261610
Ryki (OW)616045231310
Biłgoraj 602032261610
Opole Lubelskie (OW)612055231310
Łomazy 601092201010
Adamów 61103216610
Serniki 60812216610
Komarów-Osada 620032211110
Głusk 60905217710
Sawin 6031021679
Dołhobyczów 60402223149
Cyców 61001227189
Garbów 60904219109
Stężyca 61605221129
Konstantynów 6010721349
Kodeń 60106219109
Jabłonna 60906222139
Zwierzyniec (M)6201541239
Łukowa 6020921459
Trzebieszów 61109221129
Horodło 6040321899
Wilkołaz 6070921679
Łopiennik Górny 60607220119
Potok Wielki 6050721248
Ostrówek 6081121688
Stoczek Łukowski 61108220128
Siemień 6130621248
Mircze 60405229218
Modliborzyce 6050621798
Jarczów 61803221138
Terespol 60116219118
Adamów 6200121798
Łęczna (OW)6100351138
Tarnawatka 6180921248
Piaski (M)6170341248
Rejowiec Fabryczny 6030821688
Rybczewice 61704220128
Skierbieszów 62010218108
Dzierzkowice 6070321578
Wysokie 60915224168
Łaziska 61204218108
Kurów 61406223158
Miączyn 62006228208
Wilków 61207218108
Potok Górny 6021121257
Wojsławice 60313220137
Wólka 60914221147
Rachanie 61807224177
Drelów 6010421477
Józefów (M)6020741477
Lubartów 60807219127
Stary Zamość 62011220137
Bełżyce (M)6090141697
Wierzbica 60312221147
Tereszpol 6021321257
Łaszczów 61806218117
Zalesie 60119219127
Krasnystaw 60605220137
Kamień 6030621147
Niedźwiada 60809224177
Urszulin 6190521147
Szczebrzeszyn (OW)62013524177
Żmudź 6031421477
Szastarka 60706220137
Chodel 6120121587
Janów Podlaski 6010521697
Szczebrzeszyn (M)6201341367
Sitno 6200921486
Księżpol 60208218126
Annopol (OW)60702519136
Bychawa (M)6090341486
Sławatycze 6011421046
Kraśnik 60705219136
Krynice 6180421266
Wola Mysłowska 61111219136
Krasnobród (M)6200441156
Leśniowice 60307219136
Obsza 60210220146
Gościeradów 60704218126
Uścimów 6081321486
Wojcieszków 6111021486
Radzyń Podlaski 61506217116
Krasnobród (OW)6200451486
Hanna 6190221156
Rokitno 601122716
Abramów 6080221596
Puchaczów 6100521376
Tarnogród (M)6021241266
Wola Uhruska 619072945
Zwierzyniec (OW)6201551495
Tuczna 6011721055
Bełżyce (OW)60901520155
Baranów 614022945
Ulan-Majorat 61507217125
Kraśniczyn 6060621495
Telatyn 6181021165
Annopol (M)607024725
Żyrzyn 6141121385
Hańsk 6190321165
Bychawa (OW)60903524195
Firlej 60803219145
Nielisz 6200721165
Goraj 602062725
Chrzanów 605022835
Dębowa Kłoda 61301216115
Serokomla 6110621495
Borki 6150221495
Sosnówka 601152945
Tarnogród (OW)6021251385
Ludwin 6100221055
Nowodwór 6160321055
Trzeszczany 6040621275
Leśna Podlaska 6010821385
Rejowiec Fabryczny (M)6030111385
Sułów 62012218144
Gorzków 60603218144
Dzwola 60503217134
Podedwórze 6130521064
Czemierniki 61503215114
Zakrzew 60916216124
Spiczyn 6100621174
Tyszowce (OW)61812514104
Wąwolnica 6141021174
Susiec 61808216124
Dubienka 6030521394
Frampol (OW)6020551394
Batorz 6050121064
Stoczek Łukowski (M)611021734
Milanów 613032963
Kłoczew 61602217143
Grabowiec 62002218153
Biszcza 602042963
Ulhówek 61813215123
Rossosz 6011321073
Kazimierz Dolny (OW)614045853
Sosnowica 613072523
Białopole 60302216133
Ułęż 61606215123
Stary Brus 619042642
Tyszowce (M)618124752
Ostrów Lubelski (OW)608105972
Markuszów 614072642
Parczew (OW)613045862
Bełżec 6180221192
Wyryki 619082752
Janowiec 6140321082
Aleksandrów 6020221192
Ostrów Lubelski (M)608104431
Janów Lubelski (OW)605055431
Borzechów 609022981
Kock (M)608064000
Poniatowa (M)61206417170
Jeziorzany 608042440
Kazimierz Dolny (M)614044440
Frampol (M)602054110
Razem702037193301
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010