Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2003 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Żyrzyn 6141121385
Żółkiewka 606112241212
Żmudź 6031421477
Zwierzyniec (M)6201541239
Zwierzyniec (OW)6201551495
Zamość 620142623230
Zamość (M)66401120897111
Zalesie 60119219127
Zakrzówek 60710220911
Zakrzew 60916216124
Wysokie 60915224168
Wyryki 619082752
Wólka 60914221147
Wola Uhruska 619072945
Wola Mysłowska 61111219136
Wojsławice 60313220137
Wojcieszków 6111021486
Wojciechów 609132332013
Wohyń 615082251411
Włodawa 61906221714
Włodawa (M)619011341816
Wisznice 60118224915
Wilków 61207218108
Wilkołaz 6070921679
Wierzbica 60312221147
Werbkowice 604082342410
Wąwolnica 6141021174
Uścimów 6081321486
Urzędów 607082382117
Urszulin 6190521147
Ułęż 61606215123
Ulhówek 61813215123
Ulan-Majorat 61507217125
Uchanie 604072311417
Tyszowce (OW)61812514104
Tyszowce (M)618124752
Turobin 602142291514
Tuczna 6011721055
Trzydnik Duży 607072251213
Trzeszczany 6040621275
Trzebieszów 61109221129
Trawniki 617052301614
Tomaszów Lubelski 618112271413
Tomaszów Lubelski (M)618011814041
Tereszpol 6021321257
Terespol 60116219118
Terespol (M)60102118414
Telatyn 6181021165
Tarnogród (OW)6021251385
Tarnogród (M)6021241266
Tarnawatka 6180921248
Świdnik (M)6170111447074
Szczebrzeszyn (OW)62013524177
Szczebrzeszyn (M)6201341367
Szastarka 60706220137
Susiec 61808216124
Sułów 62012218144
Strzyżewice 609122271611
Stoczek Łukowski (M)611021734
Stoczek Łukowski 61108220128
Stężyca 61605221129
Stary Zamość 62011220137
Stary Brus 619042642
Stanin 611072251312
Spiczyn 6100621174
Sosnówka 601152945
Sosnowica 613072523
Sławatycze 6011421046
Skierbieszów 62010218108
Sitno 6200921486
Siennica Różana 60610221813
Siemień 6130621248
Siedliszcze 603112211011
Serokomla 6110621495
Serniki 60812216610
Sawin 6031021679
Ryki miasto (M)616044321913
Ryki (OW)616045231310
Rybczewice 61704220128
Rudnik 60609218810
Ruda-Huta 603092231310
Rossosz 6011321073
Rokitno 601122716
Rejowiec Fabryczny 6030821688
Rejowiec Fabryczny (M)6030111385
Rejowiec 60608222715
Radzyń Podlaski 61506217116
Radzyń Podlaski (M)615011521438
Radecznica 620082271116
Rachanie 61807224177
Puławy (M)6140111607090
Puławy 614092332112
Puchaczów 6100521376
Potok Wielki 6050721248
Potok Górny 6021121257
Poniatowa (M)61206417170
Poniatowa (OW)612065401921
Podedwórze 6130521064
Piszczac 601112231211
Piaski (M)6170341248
Piaski (OW)617035332112
Parczew (OW)613045862
Parczew (M)613044291712
Ostrówek 6081121688
Ostrów Lubelski (M)608104431
Ostrów Lubelski (OW)608105972
Opole Lubelskie (M)612054301713
Opole Lubelskie (OW)612055231310
Obsza 60210220146
Nowodwór 6160321055
Niemce 609112341816
Nielisz 6200721165
Niedźwiada 60809224177
Niedrzwica Duża 609102482622
Nałęczów (M)614084281612
Nałęczów (OW)614085271413
Modliborzyce 6050621798
Mircze 60405229218
Milejów 610042351718
Milanów 613032963
Międzyrzec Podlaski (M)601011522626
Międzyrzec Podlaski 601102281612
Michów 608082302010
Miączyn 62006228208
Mełgiew 617022261115
Markuszów 614072642
Łuków 611052412318
Łuków (M)611011834043
Łukowa 6020921459
Łopiennik Górny 60607220119
Łomazy 601092201010
Łęczna (OW)6100351138
Łęczna (M)610034291019
Łaziska 61204218108
Łaszczów 61806218117
Łabunie 620052281711
Ludwin 6100221055
Lubycza Królewska 61805227621
Lublin (M)6630111301641660
Lubartów (M)608011643034
Lubartów 60807219127
Leśniowice 60307219136
Leśna Podlaska 6010821385
Kurów 61406223158
Księżpol 60208218126
Krzywda 61104219910
Krzczonów 609092221012
Krynice 6180421266
Kraśnik 60705219136
Kraśnik (M)6070111357659
Kraśniczyn 6060621495
Krasnystaw 60605220137
Krasnystaw (M)606011743440
Krasnobród (OW)6200451486
Krasnobród (M)6200441156
Końskowola 614052311318
Konstantynów 6010721349
Konopnica 609082372116
Komarówka Podlaska 61505221912
Komarów-Osada 620032211110
Kodeń 60106219109
Kock (OW)608065211011
Kock (M)608064000
Kłoczew 61602217143
Kąkolewnica Wschodnia 615042271413
Kazimierz Dolny (OW)614045853
Kazimierz Dolny (M)614044440
Karczmiska 612032231211
Kamionka 60805221912
Kamień 6030621147
Józefów 612022261610
Józefów (M)6020741477
Józefów (OW)60207519415
Jeziorzany 608042440
Jastków 60907226917
Jarczów 61803221138
Janów Podlaski 6010521697
Janów Lubelski (M)605054361719
Janów Lubelski (OW)605055431
Janowiec 6140321082
Jabłoń 613022231310
Jabłonna 60906222139
Izbica 606042351916
Hrubieszów (M)604011633726
Hrubieszów 604042462422
Horodło 6040321899
Hańsk 6190321165
Hanna 6190221156
Grabowiec 62002218153
Gościeradów 60704218126
Gorzków 60603218144
Goraj 602062725
Godziszów 605042301911
Głusk 60905217710
Garbów 60904219109
Frampol (M)602054110
Frampol (OW)6020551394
Firlej 60803219145
Fajsławice 606022231310
Dzwola 60503217134
Dzierzkowice 6070321578
Dubienka 6030521394
Drelów 6010421477
Dorohusk 603042221012
Dołhobyczów 60402223149
Dębowa Kłoda 61301216115
Dęblin (M)616011532825
Czemierniki 61503215114
Cyców 61001227189
Chrzanów 605022835
Chodel 6120121587
Chełm 603032341915
Chełm (M)662011209100109
Bychawa (OW)60903524195
Bychawa (M)6090341486
Borzechów 609022981
Borki 6150221495
Biszcza 602042963
Biłgoraj 602032261610
Biłgoraj (M)602011713734
Białopole 60302216133
Biała Podlaska 601032362016
Biała Podlaska (M)6610111667492
Bełżyce (OW)60901520155
Bełżyce (M)6090141697
Bełżec 6180221192
Batorz 6050121064
Baranów 614022945
Annopol (OW)60702519136
Annopol (M)607024725
Aleksandrów 6020221192
Adamów 6200121798
Adamów 61103216610
Abramów 6080221596
Razem702037193301
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010