Wojewódzki Rejestr Nowotworów

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
199920002001200220032004200520062007200820092010

Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w województwie lubelskim
w roku 2010 według gmin

Gmina Kod gminy Ogółem Mężczyźni Kobiety
Żyrzyn 614112402713
Żółkiewka 606112211011
Żmudź 6031421183
Zwierzyniec (M)620154431
Zwierzyniec (OW)62015520713
Zamość 620142613625
Zamość (M)664011249123126
Zalesie 6011921798
Zakrzówek 607102312011
Zakrzew 6091621468
Wysokie 60915219811
Wyryki 619082835
Wólka 609142211011
Wola Uhruska 6190721266
Wola Mysłowska 61111217611
Wojsławice 6031321385
Wojcieszków 611102241014
Wojciechów 60913222166
Wohyń 615082201010
Włodawa 61906217710
Włodawa (M)619011411823
Wisznice 60118217710
Wilków 61207216115
Wilkołaz 60709222913
Wierzbica 6031221578
Werbkowice 604082271413
Wąwolnica 61410229236
Uścimów 608132853
Urzędów 607082412714
Urszulin 6190521091
Ułęż 6160621578
Ulhówek 6181321275
Ulan-Majorat 61507217710
Uchanie 60407221129
Tyszowce (OW)6181251899
Tyszowce (M)6181241165
Turobin 602142261115
Tuczna 6011721394
Trzydnik Duży 60707225178
Trzeszczany 604062241113
Trzebieszów 61109222157
Trawniki 617052361818
Tomaszów Lubelski (M)618011673631
Tomaszów Lubelski 618112241212
Tereszpol 6021321587
Terespol 60116222139
Terespol (M)6010211798
Telatyn 6181021789
Tarnogród (M)602124660
Tarnogród (OW)60212517611
Tarnawatka 6180921486
Świdnik (M)6170111708783
Szczebrzeszyn (OW)620135261214
Szczebrzeszyn (M)62013422139
Szastarka 60706223194
Susiec 618082332013
Sułów 62012217710
Strzyżewice 609122271413
Stoczek Łukowski (M)611021725
Stoczek Łukowski 611082261313
Stężyca 616052261016
Stary Zamość 620112271512
Stary Brus 6190421082
Stanin 61107220911
Spiczyn 61006218108
Sosnówka 60115214113
Sosnowica 613072642
Sławatycze 601142752
Skierbieszów 62010218108
Sitno 620092321616
Siennica Różana 60610220614
Siemień 6130621367
Siedliszcze 6031121899
Serokomla 6110621468
Serniki 608122725
Sawin 603102221111
Ryki miasto (M)616044372215
Ryki (OW)616045462422
Rybczewice 61704220128
Rudnik 6060921688
Ruda-Huta 603092231211
Rossosz 601132752
Rokitno 60112219910
Rejowiec Fabryczny 60308217134
Rejowiec Fabryczny (M)6030111358
Rejowiec 603152301713
Radzyń Podlaski (M)615011452223
Radzyń Podlaski 61506223176
Radecznica 6200821486
Rachanie 61807220119
Puławy 614092502327
Puławy (M)614011307163144
Puchaczów 6100521275
Potok Wielki 6050721468
Potok Górny 60211217107
Poniatowa (OW)6120651459
Poniatowa (M)612064431825
Podedwórze 613052918
Piszczac 60111228199
Piaski (M)617034927
Piaski (OW)6170351798
Parczew (M)613044351916
Parczew (OW)61304517116
Ostrówek 6081121055
Ostrów Lubelski (M)608104835
Ostrów Lubelski (OW)608105936
Opole Lubelskie (M)612054432815
Opole Lubelskie (OW)612055281612
Obsza 6021021376
Nowodwór 6160321495
Niemce 609112522131
Nielisz 6200721798
Niedźwiada 6080921477
Niedrzwica Duża 609102351619
Nałęczów (OW)614085221210
Nałęczów (M)614084261412
Modliborzyce 6050621578
Mircze 604052341915
Milejów 610042291316
Milanów 6130321486
Międzyrzec Podlaski (M)601011602832
Międzyrzec Podlaski 601102351718
Michów 608082241212
Miączyn 62006222139
Mełgiew 617022271512
Markuszów 614072853
Łuków 611052371621
Łuków (M)611011975443
Łukowa 60209215123
Łopiennik Górny 60607215105
Łomazy 60109220146
Łęczna (M)610034482226
Łęczna (OW)610035633
Łaziska 61204215105
Łaszczów (M)618064743
Łaszczów (OW)6180651275
Łabunie 62005225178
Ludwin 61002219127
Lubycza Królewska 61805217125
Lublin (M)6630111502682820
Lubartów (M)608011924844
Lubartów 608072321715
Leśniowice 6030721376
Leśna Podlaska 60108218108
Kurów 614062482325
Księżpol 60208219145
Krzywda 611042231211
Krzczonów 609092251510
Krynice 6180421275
Kraśnik 60705219811
Kraśnik (M)6070111808199
Kraśniczyn 60606222139
Krasnystaw 606052301515
Krasnystaw (M)606011843846
Krasnobród (OW)6200451156
Krasnobród (M)620044514
Końskowola 614052452619
Konstantynów 6010721284
Konopnica 609082301416
Komarówka Podlaska 615052862
Komarów-Osada 620032211110
Kodeń 6010621697
Kock (M)6080641174
Kock (OW)6080651266
Kłoczew 616022261610
Kąkolewnica Wschodnia 615042271611
Kazimierz Dolny (M)6140441156
Kazimierz Dolny (OW)61404516151
Karczmiska 61203216133
Kamionka 608052251213
Kamień 60306217116
Józefów (OW)6020751789
Józefów 612022261511
Józefów (M)6020741147
Jeziorzany 608042826
Jastków 609072341618
Jarczów 618032945
Janów Podlaski 6010521358
Janów Lubelski (M)605054402119
Janów Lubelski (OW)6050551275
Janowiec 61403218126
Jabłoń 6130221789
Jabłonna 609062372215
Izbica 606042362511
Hrubieszów (M)604011723735
Hrubieszów 604042372017
Horodło 604032201010
Hańsk 619032945
Hanna 6190221174
Grabowiec 62002219118
Gościeradów 607042341717
Gorzków 60603221129
Goraj 60206217116
Godziszów 60504216610
Głusk 609052281711
Garbów 609042311516
Frampol (M)602054624
Frampol (OW)6020551578
Firlej 6080321789
Fajsławice 60602220119
Dzwola 60503218108
Dzierzkowice 607032251411
Dubienka 6030521192
Drelów 60104220911
Dorohusk 60304219109
Dołhobyczów 604022321517
Dębowa Kłoda 6130121486
Dęblin (M)616011603228
Czemierniki 6150321266
Cyców 610012342311
Chrzanów 6050221385
Chodel 6120121468
Chełm (M)662011304156148
Chełm 603032472918
Bychawa (M)60903419109
Bychawa (OW)609035281414
Borzechów 6090221055
Borki 61502217116
Biszcza 6020421275
Biłgoraj (M)6020111004753
Biłgoraj 602032361818
Białopole 6030221275
Biała Podlaska (M)6610111617784
Biała Podlaska 601032311912
Bełżyce (OW)6090151376
Bełżyce (M)6090141257
Bełżec 61802214113
Batorz 605012835
Baranów 614022271413
Annopol (OW)607025261313
Annopol (M)6070241477
Aleksandrów 60202215105
Adamów 6200121789
Adamów 6110321486
Abramów 6080221679
Razem802741393888
Osoba merytorycznie odpowiedzialna za stronę: dr n. med. Beata Kościańska
Projekt i wykonanie strony: Przemysław Deneka © 2010